Įvairūs

Prasidėjo dalyvių registracija į valstybės tvarios plėtros konferenciją „Signals 2019“

Š. m. lapkričio 27 d. aukščiausioji audito institucija – Valstybės kontrolė – jau trečią kartą organizuoja valstybės tvarios plėtros konferenciją „Signals“. Konferencija vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, dalyvavimas – nemokamas, o šiandien prasideda dalyvių registracija.

Konferencijos dalyviai bus kviečiami diskutuoti trimis pagrindinėmis temomis (Strateginis mąstymas: matome dalį ar visumą? Vertę kuriantis pokytis: kaip jį įgyvendinti? Socialinės gerovės rebusas: kaip priimti sprendimus, kurie lemia teigiamus pokyčius?).

Šių metų šūkis – MATYKIME. KEISKIME. Konferencijos dalyviai bus kviečiami diskutuoti, ar norime ir toliau stebėti tam tikras valstybės veiklų ir viešųjų finansų dalis, ar galime matyti visumą ir priimti efektyviausius strateginius sprendimus. Konferencijoje – ekspertų patyrimai įgyvendinant sėkmingus pokyčius, diskusijose bus ieškoma pokyčių įgyvendinimo sprendimų, dalinamasi ir gerąja Lietuvos patirtimi. Bus kalbama ir apie socialinės politikos priemonių veiksmingumą mažinant pajamų nelygybę, socialinės paramos taiklumą, socialinio dialogo vaidmenį, socialinio verslo galimybes.

Asmeninėmis įžvalgomis apie konferencijoje išgirstus signalus, didžiausius iššūkius valstybei ir svarbiausius laukiančius darbus dalyviai dalysis kartu su mokslo ir visuomeniniais atstovais baigiamojoje sesijoje.

Antrus metus iš eilės bus pagerbti ir apdovanoti kolegos – viešojo sektoriaus auditoriai – už novatoriškus sprendimus ir svarbių pokyčių iniciatyvas.

„Signals 2019“ dalyvaus ir diskutuos viešojo sektoriaus institucijų vadovai, verslo ir akademinės visuomenės lyderiai, Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atstovai.

Konferencija organizuojama kartu su INTOSAI (Tarptautine aukščiausiųjų audito institucijų organizacija), Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu ir Britų Taryba. Daugiau informacijos: www.signals.lt

Pranešimą paskelbė: Giedrė Sankauskaitė, Valstybės kontrolė