Įvairūs

PAYSTRAX renkasi „VikingCloud“ patentuotą „Web Risk Monitoring“ sprendimą prekybininkų sukčiavimo atvejams mažinti

DUBLIN & CHICAGO–(BUSINESS WIRE)–„VikingCloud“, pirmaujanti pasaulinė kibernetinio saugumo ir atitikties užtikrinimo sprendimų teikėja paskelbė apie partnerystę, kuri susijusi su jos „Web Risk Monitoring“ sprendimu, su nauju klientu PAYSTRAX, Europos mokėjimų apdorojimo centru bei pagrindiniu „Visa“ ir „Mastercard“ nariu.

Apskaičiuota, kad dėl prekybininkų sukčiavimo visame pasaulyje nuostoliai siekia 41 milijardą JAV dolerių 2023 metais, o Europoje – 29 %, t. y. beveik 12 milijardų JAV dolerių. Nors kibernetinis sukčiavimas ir socialinė inžinerija kelia didžiausią riziką, Atestuotų sukčiavimo atvejų tyrėjų asociacijos (ACFE) tyrimo duomenimis, sukčiavimų, kuriuos vykdo pardavėjai ir prekybininkai, atvejų pasaulyje taip pat daugėja – iki 69 % per metus – didžiąja dalimi dėl besitęsiančio popandeminio pakilimo elektroninėje prekyboje. Vykdydama savo įsipareigojimą kovoti su didėjančia sukčiavimo rizika, PAYSTRAX pasirinko „VikingCloud“ dėl jos patentuoto ir unikalaus gebėjimo greitai nustatyti neteisėtų internetu vykdomų pardavimų ir prekybos veiklos visame Europos prekybininkų portfelyje atvejus.

Naudodamasi „VikingCloud“ valdoma stebėsenos paslauga, PAYSTRAX ir kiti pirkėjai gali būti tikri, kad viskas, kuo prekiauja ir ką parduoda jų prekybininkai, atitinka vietos įstatymus, kitus teisės aktus ir kortelių prekių ženklų reikalavimus, pvz., „MasterCard“ verslo rizikos vertinimo ir mažinimo (BRAM) ir „Visa“ sąžiningumo rizikos programą (VIRP) (anksčiau – Pasaulinė prekių ženklų apsaugos programa (GBPP)). „VikingCloud“ rizikos vertinimo ir atitikties užtikrinimo ekspertai taip pat nuolat informuoja pirkėjus apie keičiamas taisykles ir kitus teisės aktus, kurie yra valdomo sprendimo dalis.

Naudodamasi „VikingCloud“ sukurtu „Web Risk Monitoring“ sprendimu, PAYSTRAX galės reguliariai skenuoti visas prekybininkų svetaines, kad nustatytų neteisėtus produktus ir aptiktų prekybininkus, slepiančius neteisėtus sandorius, kurie sudaromi kitose teisėtose įmonėse. Naudodamasi „VikingCloud“ klientų suvestine, ji taip pat tikruoju laiku galės nustatyti žiniatinkliu pagrįstos kenkimo programinės įrangos kortelių nuskaitymo atakas ir surasti prekybininkus, kurie pažeidžia PAYSTRAX paslaugų teikimo sąlygas.

Šis reguliaraus skenavimo procesas parengtas taip, kad veiksmingai mažintų PAYSTRAX riziką gauti baudas ir mokėti padidintus mokesčius, susijusius su neteisėtos prekybos ir pardavimo praktika visuose jos Europos prekybos klientų portfeliuose.

Jim Burke, „VikingCloud“ vykdomasis direktorius, sakė: „PAYSTRAX komanda yra sukaupusi ne vieno dešimtmečio patirtį finansinių sandorių sektoriuje ir pirmauja Lietuvos finansinių technologijų rinkoje, taip pat yra viena iš sparčiausiai augančių ir labiausiai gerbiamų įmonių Europoje. Mūsų unikali „Web Risk Monitoring“ priemonė užtikrina, kad PAYSTRAX galės greitai ir lengvai stebėti rizikas ir pranešti apie jas, taip pat naudojantis individualiems poreikiams pritaikyta ir intuityvia suvestine galima gauti vertingų įžvalgų. Esame įsitikinę, kad ši priemonė atliks esminį vaidmenį bendrovei augant, ir džiaugiamės galėdami būti jos kelionės dalimi.“

Jóhannes Ingi Kolbeinsson, PAYSTRAX vykdomasis direktorius, pridėjo: „Kai tik nusprendėme, jog mums yra reikalingas pasaulinis sprendimas, kad greitai būtų nustatytos neatitikties problemos ir jų būtų išvengta ateityje, nekilo klausimų dėl to, kas turėtų būti mūsų partneriu. Mes patys įsitikinome, kodėl „VikingCloud“, naudodama išties neprilygstamą „Web Risk Monitoring“ priemonę, pelnė mokėjimų apdorojimo centrų partnerio, su kuriuo verta bendradarbiauti, reputaciją. Priemonė siūlo būtent tas galimybes, kurių mums reikėjo, ir suteikia neįkainojamą priėjimą prie papildomos rizikos mažinimo ekspertų sprendimų ateityje.“

Apie „VikingCloud“

„VikingCloud“ siūlo kompleksinius kibernetinio saugumo ir atitikties užtikrinimo sprendimus daugiau nei 4,5 milijono įmonių visame pasaulyje. Bendrovė palaiko ilgalaikius ryšius su dauguma pasaulyje pirmaujančių pirkėjų ir mokėjimo paslaugų teikėjų. „VikingCloud“ taip pat dirba su daugeliu didžiausių pasaulyje prekių ženklų ir padeda jiems aktyviai sumažinti evoliucionuojančias kibernetines grėsmes ir riziką, kad įmonės gali nesilaikyti reikalavimų. „VikingCloud’s Asgard Platform™“, paremta „VikingCloud“ patentuota technologija, kasdien apdoroja milijardus su saugumu susijusių įvykių ir yra sukurta tikruoju laiku teikti surinktais duomenimis pagrįstą prieigą prie organizacijų kibernetinės rizikos aplinkos. „VikingCloud“, kurios būstinė yra Dubline, Airijoje, taip pat veikianti Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Brazilijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Indijoje, Meksikoje, Filipinuose, Lenkijoje, Pietų Afrikoje ir Jungtinėje Karalystėje, turi klientų daugiau 70 šalių ir pasaulinę komandą, kurią sudaro daugiau nei 1000 profesionalų.

www.vikingcloud.com

Apie PAYSTRAX

PAYSTRAX yra novatoriška finansinių technologijų bendrovė, kuri siūlo Europos prekybininkams pažangiausius sprendimus, skirtus visiems jų mokėjimo operacijų poreikiams patenkinti, kuria specializuotus sprendimus ir pagal konkrečius naudotojų poreikius pritaikytus priedus. Bendrovė buvo įkurta 2018 metais ir savo veiklą vykdo 4 biuruose – Vilniuje (Lietuva), Klaipėdoje (Lietuva), Braitone (Jungtinė Karalystė) ir Reikjavike (Islandija). PAYSTRAX turi „Mastercard“ ir „VISA“ pagrindinės narystės licenciją ir yra leidimą turinti mokėjimo įstaiga, kuri turi mokėjimo įstaigos licencijas Europos Sąjungoje ir Didžiojoje Britanijoje.

www.paystrax.com

Šio pranešimo tekstas pirminio šaltinio kalba yra oficiali ir patikima versija. Vertimai teikiami tik patogumui ir turėtų būti gretinami su tekstu originalo kalba, kuris yra vienintelė juridinę galią turinti teksto versija.

Originalo versiją žiūrėkite svetainėje businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230719939587/lt/