Ismaniuju laikrodziu pakrovejai
IT

Patarimai, kaip naudotis išmaniaisiais laikrodžiais su „Wear OS“

Kiekvienas išmaniųjų technologijų entuziastas greičiausiai puikiai žino, kad „Wear OS 2.0“ yra „Google“ kompanijos „Android“ operacinės sistemos versija, kuri skirta išmaniesiems laikrodžiams. Todėl jei jūs neseniai įsigijote savo pirmąjį „Google“ kompanijos kurtą išmanųjį laikrodį ir norite pasitelkti kuo daugiau jo siūlomų galimybių, https://priedaimobiliems.lt pateikia keletą praktiškų patarimų.

Pakeiskite ekrano vaizdą

Viena iš labai puikių funkcijų, kuria pasižymi šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai, yra galimybė keisti ekrano vaizdą. Jei jūs nesate patenkinti standartiniu vaizdu, galite patys savo nuožiūra pasirinkti konkrečius elementus, kurie bus rodomi ekrane, arba nustatyti jums patinkantį stilių.

Standartiniu atveju išmanieji laikrodžiai ekrane rodo tik laiką. Tačiau naudodami su „Wear OS“ veikiantį išmanųjį laikrodį jūs galite ekrane matyti ir informaciją apie orus, būsimus susitikimus, kraujospūdį ir kt.

Atsisiųskite naujas mobiliąsias programėles

Kiekviename išmaniajame laikrodyje jau būna įrašytos tam tikros standartinės mobiliosios programėlės. Jų pagalba išmanusis laikrodis tampa pakankamai funkcionalus, tačiau tai nėra viskas, kuo galima pasinaudoti.

Išmaniųjų laikrodžių, veikiančių su „Wear OS“, vartotojai gali pasinaudoti oficialia „Google Play“ parduotuve, iš kurios atsisiųstų jiems aktualias mobiliąsias programėles. Pavyzdžiui, galite atsisiųsti mobiliąją programėlę su naujais ekrano vaizdais, taip pat programėles, kurios padeda sekti savo treniruotes, padidina produktyvumą ir kt.

Pažymėkite mėgstamiausias programėles

Kadangi išmaniųjų laikrodžių ekranai yra mažesni už išmaniųjų telefonų ekranus, gali būti sudėtingiau peržiūrinėti turimas mobiliąsias programėles. Jei jūs tam tikras mobiliąsias programėles naudojate reguliariai, savo išmaniajame laikrodyje galite jas pažymėti, tokiu būdu iškeliant į programėlių sąrašo viršų. Tuomet jums nebereikės gaišti savo brangaus laiko ieškant to, kas jums yra aktualiausia.

Keiskite išmaniojo laikrodžio klaviatūrą

„Wear OS“ siūlo tris skirtingus rašymo būdus: „Google“ standartinę „Wear OS“ klaviatūrą, rašymą ranka ir balsu. Nors standartinės funkcijos turėtų pakakti, vis dėlto kai kuriems vartotojams gali būti sudėtinga rašyti mažame ekrane. Todėl jei norima išbandyti kitokias klaviatūras, jas galima atsisiųsti iš jau minėtos „Google Play“ parduotuvės.

Rašykite žinutes be klaviatūros

Jei rašyti mažame išmaniojo laikrodžio ekrane jums nepatinka, galite pasitelkti „Wear OS 2.0“ išmaniuosiuose laikrodžiuose integruotą rašymo ranka funkciją arba savo balsą. Tokiu būdu tampa lengviau prisitaikyti prie skirtingų situacijų, kuomet ne visada yra galimybė naudotis klaviatūra.

Išmanųjį laikrodį valdykite savo balsu

„Wear OS 2.0“ išmaniųjų laikrodžių vartotojai turi galimybę naudotis balso komandomis ir jie gali būti naudojami su „Google Assistant“. Tokiu atveju galėsite siųsti tekstines žinutes, inicijuoti telefono skambučius, siųsti žinutes naudojant tokias mobiliąsias programėles kaip „WhatsApp“ ir kt. Taip pat jums galės būti suteikta informacija, kokiomis kryptimis turite keliauti, kokius darbus turite nudirbti ir t.t. Tačiau jei naudosite „Google Assitant“, tai gali paspartinti išmaniojo laikrodžio baterijos išsikrovimą, todėl niekuomet neturėtų būti pamiršti ir išmaniųjų laikrodžių pakrovėjai.

Naudokitės „Google Pay“

Google Pay“ yra paslauga, kuri suteikia galimybę atlikti mokėjimus mobiliąja programėle, esančia vartotojų išmaniuosiuose telefonuose. Naudojant „Google“ kompanijos kuriamus išmaniuosius laikrodžius galima nė neišsitraukiant savo išmaniojo telefono už pirkinius ar paslaugas sumokėti savo išmaniuoju laikrodžiu.

Klausykitės muzikos be interneto

Su „Wear OS 2.0“ veikiančiais išmaniaisiais laikrodžiais galima bet kuriuo metu klausytis jums mėgstamos muzikos. Be to, išmanųjį laikrodį galima susieti su „Bluetooth“ ausinėmis. Jei atsisiunčiama atitinkama mobilioji programėlė, į savo išmanųjį laikrodį tampa lengviau siųstis muziką ir ją klausyti be interneto ryšio. Tokiu atveju su savimi nė nereikia turėti savo išmaniojo telefono.