Paslaugos

Paskolų gavimo ir skaičiavimo būdai

Paskola – puikus būdas gauti finansinę injekcija, kai jos labiausiai reikia. Žemiau aptarsime pačius populiariausius paskolos gavimo ir skaičiavimo būdus bei patarimus, kaip gauti paskolą.

Greitieji kreditai

Paskolos gavimasŠi alternatyva itin populiari tarp vidutines ir žemesnes pajamas turinčių žmonių. Greitųjų kreditų paskolų skaičiuoklė yra lengvai prieinama internete, tiesiog kiekviename kreditų puslapyje, kuriame jūs nutartumėte apsilankyti. Jeigu jums įdomu, kaip veikia paskolų palūkanų skaičiuoklė, galite ją išbandyti net ir neimdami paskolos. Iš tiesų, tai ir yra tam padaryta, kad žmogus galėtų apsispręsti nesinervindamas, tiesiog ramiai pasižvalgydamas po tą svetainę, pažiūrėdamas, kokią sumą jis norėtų imti, kas jam apsimoka, ir kas ne. Tokia paskolų skaičiuoklė pakeičia banke sėdintį darbuotoją, kuris atsakinėja į klausimus. Finansiniai sprendimai visada nelengvi, žmogus turi daug galvoti ir stengtis supras, kaip jam geriausia apsispręsti. Todėl jam svarbu, kad paskolų – palūkanų skaičiuoklė būtų lengvai prieinama, kad nereikėtų pajusti kažkokio spaudimo ar nemalonaus jausmo, užimant konsultanto laiką. Galima skirti tiek laiko, kiek jums reikia, norint apsispręsti. Apskritai, visa greitųjų kreditų sistema pritaikyta tokiam psichologiniam komfortui, kai pasiskolinti gali ne tiesiogiai bendraujant su darbuotojais, o bandant ir gaunant informaciją bei pinigus internetu. Aišku, vyresniems žmonėms kartais tai gali kelti įtarimų (ypač nepratusiems prie technologijų), todėl jie gali norėti rinktis ir kitokius būdus. Taip pat reikia pasakyti, kuo tokia kreditų skaičiuoklė skiriasi nuo banko. Pirmiausiai, galima matyti ir liniuotę, ir lentelę. Lentelėje matysime, kokia suma pinigų turi kokias palūkanas, atsižvelgiant į skolinimosi terminą. Tad, jeigu mėgstate platesnį, panoraminį vaizdą, tai padės jums jį susidaryti. Galėsite net ir matematines lygtis pasidaryti. Jeigu nemėgstate taip mąstyti, tuomet tiesiog galite naudotis skaičiuokle – liniuote, kuri greitai jums parodys, kiek kas kainuoja. Tačiau čia, kitaip nei imant paskolą į banko, nėra nurodyta jūsų limito. Jūs matote kainas, tačiau nežinote, ar jums apskritai būtų suteikta tokio dydžio paskola.

Banko paskola

Taip prieiname prie banko paskolos teikimo. Čia susiduriame su panašiai veikiančia skaičiuokle, kai jums parodo ir skolinamą sumą, ir grąžinimo terminą, ir palūkanų normą. Tačiau tai, ką jūs papildomai gaunate šioje skaičiuoklėje, yra jūsų galimybių įvertinimas. Kai imate paskolą iš greitųjų kreditų bendrovės, jums pateikiami dominančios paskolos duomenys, tačiau nieko neklausiama apie jus. Jeigu norite paskolos iš banko, tada specialiuose laukuose nurodote savo amžių, pajamas, šeimos narių skaičių, kitus turtinius įsipareigojimus. Tai jums leidžia pamatyti, kokios yra jūsų galimybės. Jums nurodoma, kiek jūs pats ar pati galite gauti. Aišku, tai yra tik apytikriai skaičiai, bet jie tikrai padeda orientuotis, jeigu visiškai nenutuokiate savo galimybių. Kai iš tiesų norėsite imti paskolą, turėsite kreiptis į banką ir ten jums paskaičiuos tinkamai. Kodėl gali būti netikslumų? Pirmiausiai dėl to, kad neaišku, kokių dar pajamų turite, gal pamiršote kokią nors kitą paskolą, o gal reikia paskaičiuoti jūsų pajamų vidurkį per pastaruosius metus.

Paskola iš žmonių

Aišku, yra ir kitoks skolinimosi būdas, tai – žmonės žmonėms. Šis populiarus senoviškai mąstančiųjų tarpe. Tokio dalyko kaip paskolos skaičiuoklė čia jau nėra, viskas priklauso nuo žodinių žmonių susitarimų. Tačiau pats įsiskolinimo faktas gali būti pripažįstamas ant popieriaus, tarkime, gali būti parašomas ir pasirašomas kažkoks vekselis, ir vėliau jis galioja kaip normalus juridinis dokumentas dėl skolos.