Įvairūs

„OTP Bank“ pasirinko „SambaNova Systems“ greičiausiam DI superkompiuteriui Europoje sukurti

Strateginė partnerystė iškelia „OTP Group“ ir Vengrijos inovacijų ir technologijų ministeriją į dirbtinio intelekto lyderes Europoje ir atveria kelią sparčiai banko ir regiono transformacijai per ateinantį dešimtmetį.

„SambaNova Systems“ ir „OTP Group“ kartu įdiegs kelių blokų DI sistemą, sukurtą „SambaNova“ sprendimo „Dataflow-as-a-Service GPT“ pagrindu, skirtą pažangiausiam pasaulyje kalbų modeliui komerciniame banke.

Palo Altas, Kalifornija ir Budapeštas, Vengrija –(„Business Wire“)– „SambaNova Systems, bendrovė, kurianti pažangiausią savo srityje programinę įrangą, techninę įrangą ir sprendimus dirbtinio intelekto programoms veikti, ir „OTP Group“, pirmaujanti bankų grupė Vidurio ir Rytų Europoje, lapkričio 11-ąją paskelbė apie strateginę partnerystę greičiausiam DI superkompiuteriui Europoje sukurti. Drauge jos įdiegs kelių blokų DI sistemą, sukurtą „SambaNova“ sprendimo „Dataflow-as-a-Service GPT“ pagrindu, skirtą pažangiausiam pasaulyje kalbų modeliui komerciniame banke. Sistema bus taikoma kaip nacionalinis dirbtinio intelekto išteklius viešajam sektoriui, privačiajam sektoriui ir aukštajam mokslui bendradarbiaujant su Vengrijos inovacijų ir technologijų ministerija (ITM).

„Tai yra unikalus „OTP Group“, ITM ir „SambaNova Systems“ bendradarbiavimas, siekiant suteikti neįtikėtiną išteklių šaliai ir Vidurio bei Rytų Europos regionui, – sako Peteris Csanyi, „OTP Group“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir skaitmeninio skyriaus vadovas. – Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šis novatoriškas superkompiuteris užtikrins unikalią DI galimybę kurti GPT-3 lygio kalbų modelius kalboms visame Vidurio bei Rytų Europos regione.“

Šios partnerystės dėka „OTP Group“ tampa Europos lydere dirbtinio intelekto tyrimų ir plėtros srityje. Dėl superkompiuterio, galinčio per trumpą laiką apdoroti didelius kiekius tekstinės informacijos ir duomenų, 17 mln. banko klientų gaus greitesnes, labiau individualizuotas DI pagrįstas finansines paslaugas. Ženkliai paspartindama darbo eigą ir perimdama pasikartojančias užduotis, suteikdama daugiau erdvės paslaugų plėtrai ir žmogaus kūrybiškumui, ši inovacija turės teigiamą poveikį „OTP Group“ darbuotojams visoje Europoje.

„OTP Group“ turi įspūdingą, pirmaujantį industrjoje planą, kad DI kitą dešimtmetį taptų pagrindiniu technologijų varikliu. Padedant ITM, jų kuriama dirbtinio intelekto aplinka suteiks prieinamą, pažangiausią infrastruktūrą universitetams, mokslinių tyrimų centrams, viešosioms ir privačioms organizacijoms visoje Vengrijoje“, – sakė Vengrijos inovacijų ir technologijų ministras prof. dr. Laszlo Palkovics.

„OTP Group“ ir „SambaNova Systems“ partnerystė yra daugiametė bendradarbiavimo sutartis, kuria siekiama įdiegti „SambaNova“ „Dataflow-as-a-Service GPT“ sprendimą ir sukurti unikalų vengrų kalbos, vienos sudėtingiausių kalbų pasaulyje, modelį; po to seks kitų šalių, kur veikia „OTP Group“, kalbos. Tai įgyvendinus, bankas transformuosis su dirbtinio intelekto ir „SambaNova GPT“ pagalba, o pokyčiai aprėps kiekvieną bendrovės kampelį: nuo su klientais dirbančių iki administracinius vidaus procesus atliekančių skyrių.

„Dideli kalbų modeliai greitai tampa pagrindine bendrovės sąsaja, o DI paskatins industrijos transformaciją. Šios technologijos diegimas „OTP Group“ parodys, ką galima padaryti naudojant pažengusį DI tokiose srityse kaip bankininkystė ir finansinės paslaugos“, – sakė vienas iš „SambaNova Systems“ įkūrėjų ir vadovas Rodrigo Liangas.

Šios technologijos diegimas yra techninis žygdarbis; jei toks projektas būtų kuriamas ir diegiamas įmonės jėgomis, bankui būtų prireikę kelerių metų ir didelių žmogiškųjų išteklių. „SambaNova“ dėka „OTP Group“ gali įdiegti ją per kelias dienas ar savaites. Kai bus įdiegtas, šis DI superkompiuteris leis „OTP Bank“ tobulėti su DI ir toliau žengti į pasaulinę finansų rinką.

Apie „SambaNova“ sprendimą „Dataflow-as-a-Service GPT“

„SambaNova“ flagmaniškas pasiūlymas „Dataflow-as-a-Service™“ yra prenumeratos principu veikianti išplečiama DI paslaugų platforma, leidžianti organizacijoms akimirksniu paleisti dirbtinio intelekto iniciatyvas, išplečiant esamas galimybes ir racionaliai paskirstant personalą. Sprendimas veikia integruotoje programinės ir techninės įrangos platformoje „DataScale®“, užtikrinančioje neprilygstamą našumą, tikslumą, mastą ir paprastą naudojimą, sukurtoje architektūroje „SambaNova Systems Reconfigurable Dataflow Architecture™“.

Pasaulinėje ekonomikoje DI tampant verslo būtinybe, klientams reikia išbaigtų sprendimų, kurie galėtų veikti dideliu mastu finansiškai perspektyviu būdu. Naudodama integruotą „FullStack“ sistemą, įskaitant geriausius savo klasėje DI modelius, programinę įrangą ir techninę įrangą, „SambaNova“ siūlo plačiausias, prieinamiausias ir veiksmingiausias DI programas pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau apie „SambaNova Dataflow-as-a-Service™“ kalbai su GPT sprendimą, apsilankykite: https://sambanova.ai/solutions/gpt/.

Apie „SambaNova Systems“

„SambaNova Systems“ yra dirbtinio intelekto inovacijų bendrovė, suteikianti organizacijoms galimybę drąsiai diegti geriausius savo klasėje sprendimus kompiuteriniam matymui, natūralios kalbos apdorojimui, rekomendacijoms ir dirbtiniam intelektui moksle. „SambaNova“ flagmaniškas pasiūlymas „Dataflow-as-a-Service™“ padeda organizacijoms  įdiegti dirbtinį intelektą per kelias dienas, atverdamas galimybes naujoms pajamoms ir padidindamas veiklos efektyvumą. „SambaNova“ „DataScale®“ yra integruota programinės ir techninės įrangos platforma, sukurta architektūroje „SambaNova Systems Reconfigurable Dataflow Architecture™“ bei naudojanti atvirus standartus ir vartotojo sąsajas.

„SambaNova Systems“, kurios būstinė yra Palo Alte, Kalifornijoje, 2017 metais įkūrė industrijos šviesuliai ir techninės bei programinės įrangos projektavimo ekspertai iš „Sun/Oracle“ ir Stanfordo universiteto. Tarp investuotojų yra „SoftBank Vision Fund 2“, fondai ir sąskaitos, valdomi „BlackRock“, „Intel Capital“, GV, „Walden International“, „Temasek“, GIC, „Redline Capital“, „Atlantic Bridge Ventures“, „Celesta“ ir keleto kitų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite sambanova.ai arba susisiekite su mumis el. paštu info@sambanova.ai. Pasekite „SambaNova Systems“ „LinkedIn“.

Apie „OTP Group“

„OTP Group“ yra pirmaujanti finansinė grupė Vidurio ir Rytų Europos regione, pasižyminti išskirtine augimo istorija, puikiu pelningumu ir tvirtomis kapitalo bei likvidumo pozicijomis. Bankų grupė teikia universalias finansines paslaugas 17 mln. klientų; joje 11 šalių dirba 40 tūkst. darbuotojų. Ji siūlo pažangiausius skaitmeninius sprendimus ir daugiau nei 1 700 filialų tinklą. „OTP Group“ savo į ateitį orientuotomis veiklomis ir plėtros pastangomis daugiausia dėmesio skiria aplinkosaugos, socialiniam ir valdymo tvarumui, kartu siekdama stiprinti savo kaip darbdavės pozicijas visame Vidurio ir Rytų Europos regione.
„OTP Group“ pagrindinė būstinė yra Vengrijoje, jos nuosavybės struktūra yra diversifikuota ir skaidri. Grupė Budapešto vertybinių popierių biržoje kotiruojama nuo 1995 metų.

Kontaktai

„SambaNova Systems“ kontaktai žiniasklaidai:
Virginia Jamieson
virginia.jamieson@sambanova.ai
+1 (650) 279-8619