milli-patalynes-komplektas-babycity
Mada,  Pirkiniai

Optimalus naujagimio kraitelio pasirinkimas

lorita-kraitelis-lulu-babycity

Vienoms mamytėms naujagimio kraitelis ir jo supirkimas rūpi likus vos kelioms dienoms iki numatytos važiavimo į ligoninę datos, kitos gi dar likus pusei nėštumo jau pakuojasi daiktus ir su meile, laukimu bei džiaugsmu kraunasi vis daugiau daiktų. Jeigu esate viena iš tų moterų, kuriai pirkimas ir pirkiniai yra aistra ir malonumas, gali būti, kad be reikalo prisipirksite daugiau nei reikia. Kad taip nenutiktų, verta iš karto susikoncentruoti į optimalų kūdikio kraitelį: daiktus, kurių tikrai reikia, kurie yra prioritetiniai, ir stengtis likti ties jais bei leisti sau vieną kitą papildomą malonią smulkmeną. Kas yra būtiniausias naujagimio kraitelis, kokios prekės jį sudaro?

babycalin-kudikio-reikmenu-krepsys-babycity

Krepšys į ligoninę

Kaip žinia, artinantis svarbiajai dienai, norisi, kad visas daiktų sąrašas naujagimiui būtų išbraukytas: viskas, kas jame buvo surašyta, būtų jau nupirkta. Tikriausiai tą sąrašą savo patogumui skirstysite į kelias dalis. Visų pirma, tai bus dalis, kuri vadinsis – ligoninės krepšys. Čia nebus daug daiktų, tačiau visgi jie bus labai svarbūs, nes keliaus į ligoninę.

Pirmiausia, tai – daiktai mamai, kurie vyks į ligoninę. Susikrauti reikia viską, ką įprastai važiuojant į ligoninę pasiimtumėte: keletas drabužių, chalatas, šlepetės, higienos reikmenys, keli sveiki užkandžiai ir skysčiai, knyga ar kitas dalykas, kad nebūtų nuobodu.

Tuomet bus sudedami drabuzeliai naujagimiui i ligonine ir kitos prekės, skirtos būtent naujagimiui. Tai bus specialios pirštinėlės, taip pat lengvos medvilninės pirštinytės, taip pat švelni kepurytė, kuri gali būti ir su išvirkščiomis siūlėmis. Reikėtų pasirūpinti ir, kad būtų paimta pakankamai šliaužtinukų, taip pat sauskelnės arba vystyklai, keletas medvilninių marškinėlių, antklodytė arba kūdikio miegmaišis.

Drabužėliai 

Kita dalis kūdikio kraitelio turės likti namuose. Taigi, pirmiausia tai bus naujagimio drabužėliai. Be jau anksčiau išvardintų drabužėlių gausos, vaikas dar turės turėti kombinezoną šiltą, taip pat šiltesnių lauko drabužių, jeigu yra ne vasara. Reikės turėti ir nemažai apatinių kombinezonų, iš kurių dalis būtų trumpomis, dalis ilgomis rankovėmis.

milli-patalynes-komplektas-babycity

Patalynė

Namuose mažylio taip pat turi laukti ir paruošta patalynė. Reikėtų, kad mažylis turėtų bent 3 paklodes, 3 apkloto užvalkalus, apklotą, taip pat miegmaišį ir apklotėlius pasivaikščiojimams.

Higienos reikmenys

Labai svarbu, kad kūdikio kraitelis būtų ir su reikalingomis higienos priemonėmis. Visų pirma, tai daug sauskelnių. Galite išbandyti jų įvairių, kol įsitikinsite, kurios geriausios. Taip pat reikėtų pagalvoti apie tai, kad reikės specialių higieninių pagaliukų, skirtų valyti nosiai, ausims, bambai. Reikėtų turėti pirmąsias mažylio šukas, taip pat odos priežiūros priemones: pudrą, aliejų, drėgnas servetėles, žirklutes bukais trumpais ašmenimis.

 

Vaistinėlė

 

Reikės visą laiką rūpintis naujagimio sveikata, todėl turėsite prižiūrėti, kad turėtumėte namuose viską, ko reikia. Pirmiausia, namuose turėsite turėti spirito, peroksido. Taip pat kremo nuo iššutimo (jo gali prireikti dažnai). Termometrą, binto ir vatos.

 

Stambesni daiktai

 

Puiku, kad naujagimio kraitelis internetu gali būti užsakomas, ir stambesnių daiktų nereikės pėsčiomis kulniuoti pirkti iš kažkokios parduotuvės. Užsisakius viską juk gali atvežti. Tai pirmiausia lovelė, taip pat vežimėlis. Apie šiuos daiktus, ko gero, pagalvojote jau anksčiau ir jais pasirūpinote. Tačiau taip pat reikės nupirkti ir vonelę, auto kėdutę, galima įsigyti ir vystymo stalą, jeigu manote, kad tai būtų patogiausia. Užsisakius internetu iš vienos parduotuvės, galima tikėtis ir specialių nuolaidų.