odontologijos klinika sos klinika
Sveikata

Odontologijos klinikos gali pasiūlyti ir kokybiškas paslaugas ir mažas kainas

Internete prisiskaitėte, kad dabar žmonės mieliau renkasi privačias klinikas, o ne kreipiasi į viešas poliklinikas? Galvojate kodėl taip yra? Juk atrodo, kad privačiose klinikos kainos yra žymiai didesnės, ar ne? Na, iš tiesų viskas yra kiek kitaip, nei kiti piešia. Privačios odontologijos klinikos ne visada lupikauja. Kartais ten gydytis yra pigiau nei viešose klinikose. Galvojate kaip taip gali būti? – skaitykite žemiau.

Privačiose klinikose pigiau mokama tuomet, kai žmonės neturi privalomo sveikatos draudimo. Pavyzdžiui, jeigu jūs nemokate PSD mokesčio, tai bet kurioje viešoje poliklinikoje sumokėsite pilną paslaugų kainą. Tai reiškia, kad mokėsite tiek už medžiagas, tiek ir specialisto darbą. Tad, koks skirtumas kur tokiu atveju gydysitės, jeigu kaina bus ta pati? Kartais privačiose klinikose gydytis būna ir pigiau.

Privačias klinikas žmonės renkasi dar ir dėl to, kad ten gydymas yra greitesnis ir efektyvesnis. Patys pagalvokite kaip būtų, jeigu odontologijos klinika visada sulauktų tik neigiamų atsiliepimų? Paprasčiausiai niekas jos paslaugomis nebesidomėtų ir tiesiog vengtų ten dirbančių specialistų. Dėl šios priežasties, galima sakyti, kad kai kurios privačios odontologijos klinikos teikia daug kokybiškesnes paslaugas nei viešos įstaigos.

Kitas svarbus apsektas yra tas, kad privačios klinikos lengviau susidoroja su pacientų srautu. Natūralu, kad viešose įstaigose apsilanko gerokai daugiau žmonių. Tad, dabar jau turbūt suprantate, kodėl poliklinikose dažniausiai išgirstate atsakymą, kad „nėra talonų“ pas jokį odontologą. Privačiose klinikose niekas jumis nebandys nusikratyti. Ten užsiregistruosite artimiausiam laikui ir tiek. Gali būti, jog būsite priimami net ir iškart atvykus pas specialistą.

Kas liečia gydymo paslaugų spektrą, verta žinoti, kad privačiose klinikose siūloma gerokai daugiau paslaugų. Tai liečia tiek protezavimą, tiek implantus, tiek žandikaulio operacijas ir t.t. Kokybiškos paslaugos, žinoma, teikiamos ne visose privačiose klinikose, bet atminkite – situaciją palengvins atsiliepimų paieška.

Pagal atsiliepimus internete nesunkiai pasirinksite kliniką, kuri teikia kokybiškas paslaugas. Jeigu jūsų netenkins paprasti atsiliepimai apie kliniką, tuomet drąsiai ieškokite atsiliepimų apie ten dirbančius specialistus. Tiesiog pagal jų pavardės lengvai raiste visą reikalingą informaciją.

Šaltinis: odontologijos klinika „SO’S klinika“