Įvairūs,  Transportas

Nuomojamo automobilio privalumai

Prieš išvykstant į tolimesnę verslo kelionę visada verta apsvarstyti, kokiu transportu naudositės kelionės metu. Nuosavu asmeniniu automobiliu gaunant papildomas lėšas kurui, įmonei priklausančiu automobiliu, ar nuomotis visiškai naują automobilį iš auto nuomos paslaugas teikiančių įmonių. Šis sprendimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti gana paprastas ir nereikalaujantis daug laiko svarstymui, tačiau vertėtų įžvelgti visus nuomojamo automobilio privalumus.

Bene labiausiai akivaizdus, jau minėtas privalumas – visi nuomojami automobiliai yra nauji. Todėl bet kokiame verslo susitikime paliksite gerą pirmąjį įspūdį. Juk bet kuri įmonė kliento akyse atrodys solidžiau ir patikimiau, jei jos atstovas į susitikimą atvyks su naujutėlaičiu, išblizgintu prabangiu automobiliu. Įmonės ar nuosavas automobilis ne visada gali būti itin naujas ar idealios išvaizdos. Prasta automobilio išvaizda gali nulemti tolimesnę viso susitikimo eiga. Todėl automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas siekiant sudaryto gerą pirmąjį įspūdį.

Itin didelis nuomojamo automobilio privalumas – kelionės draudimas. Nuomojamas auto turi kelionės draudimą, taigi sugedus automobiliui, draudimas netik apmoka patirtas nakvynės išlaidas, bet ir pasirūpina tolimesniu kelionės transportu – pristato į vietą kitą automobilį, arba apmoka už kitoje kompanijoje nuomojamą automobilį. Sugedęs įmonės ar nuosavas automobilis pakeliui į susitikimą gali ne tik sužlugdyti visą verslo kelionę bet ir atnešti itin didelių nuostolių. Todėl pasirinkus automobilių nuomos paslaugas, jūsų verslo susitikimas tikrai nebus sugadintas ir turėsite finansinį garantą.

Dar vienas automobilių nuomos privalumas – automobilių kaita. Kiekvienai verslo kelionei galima išsinuomoti vis skirtingą automobilį. Taip įmonės darbuotojai turės puikia galimybę išbandyti naujus automobilių modelius. Jei po kiek laiko vykstama į pakartotiną verslo susitikimą su jau esamu klientu, automobilių kaita taip pat gali sudaryti gerą įmonės įvaizdį. Juk tik finansiškai stiprios įmonės gali leisti darbuotojams naudotis vis nauju automobiliu. Žinoma, nuomoti kas kartą vis skirtingą automobilį ne visada gali būti privalumas, jei įmonės atstovas yra įpratęs važinėti tik su vieno gaminto siūlomais automobiliais, o galbūt net konkrečiu modeliu. Kartais sunku priprasti prie kai kurių modelių. Ne itin gerai jaučiami automobilio gabaritai, nepatogu parkuotis ir pan.

Detaliau nagrinėjant nuomojamo automobilio galimybę, galima įžvelgti ir nemažai įvairių smulkesnių privalumų, tačiau jie labiau individualūs ir galutiniam apsisprendimui neturėtu daryti didelės įtakos.

Taigi, prieš nusprendžiant, ar verta verslo kelionėje pasirinkti automobilių nuomos paslaugas, visada apsvarstykite visus nuomojamo automobilio privalumus ir kelionėje galimus nesklandumus.