Finansai,  IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Suaugusiems,  Verslas

Nesaugios paskolos internetu

paskolos internetuĮvairių bėdų sprendimui daugelis žmonių pasitelkia greituosius kreditus, tačiau matoma, jog kai kurie asmenys netinkamai elgiasi su tokiomis finansinėmis paslaugomis. Visos paskolos internetu privalo būti imamos atsakingai – nereikia skolintis iš tų bendrovių, kurios reikalauja aukščiausių palūkanų, nes yra kitų įmonių, siūlančių daug lengvesnes kredito grąžinimo sąlygas. Vartotojai susigundo įvairiais akcijų pasiūlymais, bet čia didžiausia problema ta, kad jie iki galo neskaito visų sąlygų – kartais jos užslepia tam tikrus niuansu. Štai, kai kuriose bendrovėse yra siūloma skolintis mėnesiui nemokamai, tačiau dalimis kredito grąžinti negalima – reikalaujama pratęsimo mokesčio, jeigu visos sumos grąžinti nepavyksta. Liūdniausia tai, kad pratęsimo mokesčiai niekaip nepadeda nusikratyti tos paskolos – net jeigu sumokama daug tokių mokesčių.

Jeigu jūs pastebėjote kažkokias akcijas, kurių metu kreditorius siūlo paskolą nemokamai, tai jums reikia įsitikinti, kad tą kreditą jūs galėtumėte grąžinti dalimis. Aišku, paskola būstui su akcija retai kada suteikiama, tad reikia žiūrėti į smulkesnius kreditus. Trumpai tariant, pačios rizikingiausios paskolos yra tos, kurias būtina grąžinti po mėnesio. Jeigu po mėnesio jūs negalėsite sumokėti visos sumos, kurią pasiskolinote, tai jums teks atidėti kredito grąžinimo dieną sumokant minėtą mokestį. Įprastai pratęsimo mokesčiai būna gana dideli – palūkanų dydžio. Jūs galite mokėti daug tokių pratęsimo mokesčių, kad ir ištisus metus, bet jūsų skola visai nedings – kreditorius lauks kol galiausiai pervesite visą kredito sumą.

Priešinga situacija yra ta, kuomet greitieji kreditai yra imami ilgesniam laikotarpiui. Pavyzdžiui, skolinantis porai metų, kredito grąžinimas tampa daug lengvesnis, nes vartotojas kiekvieną mėnesį moka vienodo dydžio įmokas visus tuos du metus. Jeigu visą grąžinimo laikotarpį jūs laiku ir sąžiningai mokėjote įmokas, tai jūsų skola dingsta sumokėjus paskutinę įmoką. Viskas, jums daugiau nieko mokėti nereikės. Jeigu jūs du metus mokėsite pratęsimo mokesčius, tai skola nebus grąžinta iki tol, kol nesumokėsite pilnos paskolos sumos, kurią gavote iš kreditoriaus. Štai kur yra pagrindinis skirtumas, į kurį turite atkreipti dėmesį prieš skolinantis. Tas pats taikoma ir skolinantis iš kitų bendrovių. Jokiu būdu nereikia skolintis trumpam laikotarpiui – kuo jis ilgesnis, tuo lengviau skolą grąžinti.