Įvairūs

Nepaisant nuolat valomų paviršių, „Maxima“ ragina dėvėti apsaugines pirštines

Atsiritus antrajai COVID-19 pandemijos bangai, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ėmėsi sugriežtintų saugumo reikalavimų, kad užtikrintų maksimalią apsaugą ne tik savo darbuotojams, bet ir klientams. Vis tik pirkėjai, lankydamiesi parduotuvėje, taip pat turėtų saugoti save ir aplinkinius. „Maxima“ ragina nepamiršti apsauginių veido kaukių bei vienkartinių pirštinių.

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigia pastebinti, kad didžioji dalis lietuvių į parduotuves atkeliauja pavyzdingai dėvėdami apsaugines veido kaukes, taip pat prie parduotuvių įėjimo dezinfekuoja rankas, užsideda nemokamai dalinamas vienkartines pirštines.

„Pastarosios itin praverčia viso apsipirkimo metu, liečiant įvairius paviršius, tokius, kaip pirkinių krepšeliai ar vežimėliai. Pastarieji yra reguliariai bei kruopščiai dezinfekuojami mūsų parduotuvių darbuotojų“, – sako E. Dapkienė.

Ji priduria, kad atitinkamo dėmesio sulaukia ir kiti parduotuvėje esantys paviršiai: prekių susidėjimo zonos prie kasų, savitarnos kasų ekranai, banko kortelių skaitytuvai ir kt. Visi šie paviršiai dezinfekuojami ne rečiau nei 5 kartus per dieną.

„Norime savo pirkėjų paprašyti būti sąmoningais. Taip pat rekomenduojame be reikalo neliesti prekių, o apsiperkant mūvėti vienkartines pirštines, kad būtų užkirstas kelias infekcijos plitimui“, – pataria E. Dapkienė.

Prekybos tinklo atstovė primena, kad šiuo metu parduotuvėje derėtų lankytis kuo rečiau ir pirkinių sąrašus planuoti kuo ilgesniam laikotarpiui. Parduotuvėje pirkėjai turėtų nepamiršti laikytis saugaus bent dviejų metrų atstumo, prekių skyriuose vengti didesnių pirkėjų susibūrimų.

„Be apsauginių veido kaukių ir vienkartinių pirštinių klientai turėtų nepamiršti ir dezinfekuoti rankas, čiaudėti į nosinaitę ar vidinę alkūnės dalį. Norint atsiskaityti už pirkinius, esant galimybei, rekomenduojame tą daryti banko kortele bekontakčiu būdu, taip pat rinktis savitarnos kasas“, – vardija E. Dapkienė.

Primenama, kad pavasarį buvo atlikta tinklo „Barbora Express“ plėtra ir daugelyje šalies miestų atsirado pirkinių atsiėmimo stotelės. Pirkėjai kviečiami naudotis šiomis pirkinių atsiėmimo stotelėmis. Tokiu būdu jie galės įsigyti visas reikalingas prekes išvengdami ėjimo į parduotuvę.

„Maxima“ padidintą dėmesį skiria ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Prekybos tinklas savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”