Įvairūs

Naujuoju „Akropolis Group“ vadovu paskirtas M. Dargužis

Baltijos šalyse pirmaujančios prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovės „Akropolis Group“ direktoriumi paskiriamas Manfredas Dargužis, iki šiol ėjęs „Vilniaus prekybos” verslo plėtros vadovo pareigas. M. Dargužis taip pat paskirtas į „Akropolis Group“ valdybą.

Iki šio paskyrimo M. Dargužis dirbo „Akropolis Group“ akcininkės „Vilniaus prekybos“ verslo plėtros vadovu. Prieš prisijungdamas prie „Vilniaus prekybos“, M. Dargužis vadovavo fondų valdymo įmonei „Victory Funds“, taip pat dirbo fondų valdytoju investicijų valdymo bendrovėje „Lords LB Asset Management“ bei finansų konsultantu „Danske Bank“. M. Dargužis yra baigęs bankininkystės ir tarptautinių finansų bakalauro studijas „London City“ universiteto „CASS“ verslo mokykloje.

„Dėkoju už išreikštą pasitikėjimą perimti „Akropolis Group“ vadovo pareigas. COVID-19 pandemija atnešė didelių iššūkių prekybos ir pramogų centrams, tačiau kartu ji atveria ir įdomių galimybių augimui ir plėtrai prisitaikant prie šiandienos realijų. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis ir turimos idėjos padės realizuoti strateginius įmonės tikslus” – sako M. Dargužis.

„Akropolis Group“ vadovavęs Vitalij Bedugnis nuo šiol eis teisės vadovo pareigas „Vilniaus prekyboje“.

„Vertinu įgytą patirtį ir galimybę vadovauti „Akropolis Group“ ekstremalioje COVID-19 pandemijos situacijoje. Atsakingai priimu naujus patikėtus iššūkius „Vilniaus prekyboje“, – pažymėjo V. Bedugnis.

„Vitalij Bedugnis atsakingai ėmėsi vadovavimo „Akropolis Group“ itin sudėtingu COVID-19 pandemijos laikotarpiu ir sėkmingai sprendė kilusius iššūkius. Esame jam dėkingi už tai. Šis pokytis žymi naują etapą siekiant strateginio tikslo sustiprinti „Akropolių“, kaip rinkos lyderio, pozicijas. Manfredas turi didelę patirtį nekilnojamo turto valdymo ir plėtros bei investicijų valdymo srityse. Tikiu, kad su Manfredo lyderyste „Akropolis Group“ sėkmingai įgyvendins strateginius ateities projektus ir pasieks įmonei keliamus tikslus“ – sako „Vilniaus prekybos“ direktorius ir „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis.

„Akropolis Group“ UAB yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė valdo prekybos centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir „Akropole“ Rygoje, Latvijoje.

„Akropolis Group“ UAB priklauso „Vilniaus prekybos“ įmonių grupei – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje – „Akropole“ Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”