Įvairūs,  Paslaugos,  Pirkiniai

Naujos kartos Xiaomi įrenginiai

xiaomiNaujos kartos išmanieji telefonai – populiariausia technologija šiuolaikiniame vakarų, o gal net ir visame pasaulyje. Daugybė įmonių gamina ir siūlo šiuos nuostabius įrenginius, todėl išsirinkti vieną iš jų yra itin sunku. Juk kai kurie šių įrenginių kainuoja ne ką mažiau, nei asmeninis kompiuteris. Tad kurį reikėtų rinktis? Jei paklausite nuomonės žmogaus, nusimanančio apie šiuos įrenginius, labai tikėtina, jog išgirsite gerai visiems žinomą Xiaomi pavadinimą.

 

Xiaomi mi3. Pasižymi visais pagrindiniais bruožais, būdingais išmaniajam telefonui. Keletas jų netrukus bus aptarti. Apie Xiaomi mi3 modelį buvo paskelbta 2013 metų rugsėjo mėnesį, o tų pačių metų gruodį, įrenginys jau buvo išleistas į prekybą. Įrenginio išmatavimai – gana nemaži (144 x 73.6 x 8.1 mm.), tačiau didelis ir ekranas. Tad jei mėgstate skaityti, žiūrėti video ar žaisti video žaidimus, šio įrenginio išmatavimai jums bus kaip tik. Tačiau ekranas pasižymi ne vien savo dydžiu ir aukšta vaizdo kokybe. Dažna problema išmaniųjų telefonų vartotojams – lengvai dūžtantis ekranas. Tačiau Xiaomi mi3 ekranas pagamintas naudojant Corning Gorilla Glass 3 technologiją, kuri yra kur kas atsparesnė smūgiams, nei standartinių išmaniųjų telefonų ekranai. Kita išskirtinė savybė – 13 megapikselių fotokamera, filmuojanti aukšta raiška, todėl užfiksavę maloniausius gyvenimo momentus galėsite mėgautis itin kokybišku HD vaizdu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus bruožas – baterijos veikimo trukmė. Nuolatos kalbant šiuo Xiaomi telefonu, baterija neišsikrauna šiek tiek ilgiau, nei parą, o grojant muziką – net dvi paras. Įjungtas, bet nenaudojamas, įrenginys neišsikrauna net 500 valandų, tad dažnai krauti šio įrenginio jums tikrai nereikės.

 

Šiek tiek naujesnis ir patobulintas įrenginys – Xiaomi mi4. Šis modelis – kiek mažesnis (139.2 x 68.5 x 8.9 mm),  už savo Xiaomi pirmtaką. Tačiau mažas dydis toli gražu nėra blogai. Šie matmenys vis vien idealiai tinka žiūrėti video, skaityti ar žaisti. Taip pat naujasis Xiaomi turi daugiau RAM tad yra greitesnis. Nors Xiaomi mi4 ir storesnis už ankstesnę versiją, jis vis vien sveria mažiau, tad kišenėje jo net nejausite. Dar vienas skirtumas – 4g ryšys, kurio nėra ankstesnėje įrenginio versijoje. Jei jums svarbu yra kokybiškai įrašanti kamera, naujojoje versijoje tikrai pastebėsite patobulinimą. Deja, šis Xiaomi turi vieną trūkumą, lyginant su Xiaomi mi3. Naujesnis įrenginys neturi tvirtojo Gorilla Glass ekrano. Tačiau, dėl šios priežasties kūrėjai sumažino mobiliojo svorį, kuris jums neabejotinai patiks. Tad jei saugosite įrenginį, šio skirtumo nepajausite.

 

Apibendrinant galima teigti, kad abu įrenginiai yra itin kokybiški. Jei vertinate telefono greitį, aukštos kokybės foto kamerą ir HD ekraną, Xiaomi mi4 jums bus kaip tik. Tačiau ankstesnis Xiaomi kūrinys – taip pat yra vertas kainos. Jis kiek plonesnis ir tik šiek tiek atsilieka nuo naujesnės šio įrenginio versijos, tačiau vienas pagrindinių jo pliusų – Gorilla Glass ekranas, itin atsparus smūgiams.