stogas
Namams,  Paslaugos

Naujam ir patvariam stogui – bituminės dangos

Geras stogas namui reiškia labai daug. Jis suteikia apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, padeda sulaikyti šilumą, atlieka garso izoliacinę funkciją. Todėl statant bet kokio tipo objektą arba atliekant jo rekonstrukciją svarbu pasirinkti tinkamą stogo dangos variantą, kuris tarnaus ilgai, puikiai išpildys visas išvardintas funkcijas ir leis pastatą eksploatuoti be rūpesčių. Vienas variantų – bituminės dangos. Kokie šios dangos privalumai išskiria ją iš kitų?

Lengvas montavimas

Jei jus domina bituminės dangos įrengimas, galite pernelyg nesijaudinti – šiuos darbus atliksite ir patys, todėl jums nereikės samdyti specialių darbuotojų ir papildomai leisti pinigų. Ši danga montuojama ant įprastų paviršių, dažnai rinkoje naudojamos bituminės čerpelės, kurios turi kietą paklotą, suteikiantį daugiau tvirtumo ir lygumo. Bituminė danga gali būti tvirtinama ir vinimis ar specialiais klijais. Taip pat galite įsigyti ir savaime limpančią bituminę dangą, kurią prilydysite atvira liepsna arba įsigysite jau paruoštą dangą, užsiklijuojančią savaime.

Atsparumas vandeniui

Dar viena teigiama savybė, kuria pasižymi bituminės dangos – atsparumas vandeniui. Dėl šios priežasties bituminė danga yra praminta hidroizoliacine ir dažnai naudojama ne tik įrenginėjant namus ar renovuojant stogą, bet ir kitose srityse – kai reikalinga izoliacija sienoms ar kitoms pastato konstrukcijoms.

Tylumas

Turbūt bent kartą yra tekę lankytis pastatuose, kurių stogai yra itin pralaidūs garsui ir būnant juose girdisi lietus ir kiti krituliai, todėl jausmas yra labai nejaukus. Jei pasirinksite bituminę dangą, galite būti ramūs. Ji puikiai sugeria garsus ir yra minkšta, todėl leis mėgautis tyla.

Universalumas

Bituminės dangos išsiskiria ir savo universalumu. Kadangi tai lanksti medžiaga, ją galima pritaikyti įvairių tipų ir nuolydžio stogams. Su šia medžiaga galėsite drąsiai įrenginėti lenktus, banguotus ar kitų netradicinių paviršių stogus.

Ilgaamžiškumas

Bituminės dangos yra patvarios ir ilgaamžės. Tai įrodo vien faktas, kad gamintojai stogo dangai suteikia mažiausiai 15–20 metų garantiją. Tad galite būti tikri, kad stogo keisti nereikės dar ilgai ir ši investicija jums visiškai apsimokės.