mwc 2018
Įvairūs

MWC 2018 – ko tikėtis 2018 metų parodoje?

Išmaniųjų telefonų gerbėjai dažniausiai savo žvilgsnius nukreipia į kasmetinę mobiliųjų technologijų parodą, kuri vyksta Barselonoje. Kiekvienų metų vasario pabaigoje MWC 2018 (Mobile World Congress 2018) paroda sutraukia milijonus susidomėjusių. Dar neteko girdėti apie šį renginį? Trumpai supažindinsime Jus su tuo kas vyksta jo metu.

 

MWC 2018 – milžiniškas populiarumas ir daugybė dalyvių

mwc 2018Mažiau nei savaitę trunkančioje mobiliųjų technologijų parodoje kasmet apsilanko šimtai tūkstančių lankytojų, o jų dėmesį bando pritraukti daugiau nei 2000 įvairių kompanijų, kurios kasmet turi ką pasiūlyti – naujausi mobilieji įrenginiai, aksesuarai, įvairiausios inovacijos, naujausios ryšio galimybės ir dar daugybė įvairių dalykų. Tačiau niekam ne paslaptis, jog MWC 2018 daugiausia dėmesio sulaukia išmanieji telefonai. O jų niekada netrūksta.
Samsung Galaxy S9Kone kasmet MWC 2018 parodoje savo galingiausius įrenginius pristato tokios kompanijos Samsung, LG, Huawei ar Xiaomi. Bene laukiamiausią prezentaciją pateikia Pietų Korėjos milžinė Samsung, kuri šiemet planuoja pristatyti naująjį savo flagmaną – Samsung Galaxy S9. Tai bene laukiamiausias metų telefonas, kuris jau dabar apipintas pačiais įvairiausiais gandais ir informacijos nutekėjimu. Šio pristatymo laukiama jau pačią pirmąją MWC 2018 dieną. Tačiau Samsung nėra vienintelė išmaniųjų telefonų gamintoja, kuri ketina kažką parodyti.

Didžiausių ir populiariausių kompanijų planai

Renginio metu naujus savo įrenginius ketina pristatyti ir kitos didžiausios kompanijos. Pavyzdžiui, Sony žada pristatyti naują išmanųjį telefoną su 4K raiškos ekranu, Xiaomi planuoja pristatyti naująjį Mi 7, tačiau kartu gali pristatyti ir keletą žemesnės klasės telefonų. Neįtikėtiną pristatymą planuoja ir HMD Global, kuri gamina Nokia išmaniuosius telefonus, tačiau šiuo metu yra sunku nuspėti ką paruošusi yra ši kompanija.

Gerai žinomų žmonių dalyvavimas parodoje

Tačiau be išmaniųjų telefonų pristatymų MWC 2018 metu netruks ir daugybės kitų įdomių konferencijų ar pasirodymų. Kasmet šio renginio metu įvyksta ir mobiliųjų technologijų apdovanojimai, kurių metų geriausių apdovanojimus susirenka labiausiai to nusipelnę. Be viso šito savo kalbas renginio metu sakys ir tokios asmenybės kaip Pasaulių banko prezidentas Jim Yong Kim, Telenor grupės įkūrėjas Sigve Brekke ir dar daugybė kitų gerai žinomų vardų.

Šiemet MWC 2018 paroda vyks vasario 26 – kovo 1 dienomis, o karščiausias naujienas iš šio renginio Jums pateiks išmaniųjų telefonų naujienų portalas Telefonai.eu, kuris informacija dalinsis tiesiai iš Barselonos. Taigi, visos naujienos apie naujausius įrenginius, technologijų pažangą bei kitus įdomius dalykus rasite mūsų portale.