Įvairūs

„Multiband Global“ vyresnysis viceprezidentas Europai, Vidurio Rytams ir Afrikai Sentonas Kacaniku dalyvavo Lenkijos ekonomikos forume

 Ostinas, Teksasas, rugsėjo 6 d. (Business Wire”). „American Metals Recovery and Recycling, Inc.” (toliau – AMRR) (OTC Pink: AMRR), „AMR Resources, LLC” veikiančios kaip „Multiband Global” (MBG), pirmaujančios IT ir tinklų gyvavimo ciklo įmonės, kontroliuojančioji bendrovė, antradienį paskelbė, kad vyresnysis viceprezidentas Europai, Vidurio Rytams ir Afrikai Sentonas Kacaniku rugsėjo 7 dieną dalyvavo 31-ajame Lenkijos ekonomikos forume kaip diskusijos dalyvis ir pranešėjas.

S. Kacaniku kalbėjo apie 5G ir plačiajuosčio ryšio infrastruktūrą Europos išmanuosios specializacijos strategijų kontekste. Kartu su Kacaniku diskusijoje dalyvaus Juodkalnijos mokslo ir technologijų plėtros ministrė Biljana Scepanovič. Diskusiją moderavo Sinisa Marcic, Bosnijos ir Hercegovinos Regioninės bendradarbiavimo tarybos vyresnysis ekspertas investicijų į žmogiškąjį kapitalą klausimais.

Ekonomikos forumas yra didžiausia konferencija Vidurio ir Rytų Europoje, kurioje daugiau kaip 4 000 verslo ir valdžios lyderių iš viso pasaulio susitinka aptarti aktualių klausimų. Konferencija vyksta rugsėjo 6–9 dienomis viešbutyje „Gołębiewski” Karpače, Lenkijoje. Šių metų konferencijos tema –  „Europa naujų iššūkių akivaizdoje”.

Sentonas Kacaniku teigė: „Internetas nebėra prabanga, o ekonomikos augimo pagrindas. 5G technologija yra ateities, kurios siekiame, ir darbo vietų, kurioms ruošiamės, pagrindas. Dauguma rytdienos darbo vietų dar neegzistuoja. Daug jų bus sukurta dėl 5G ir miesto „Wi-Fi Mesh”, įgalinant daiktų internetą. Bendrovėje „Multiband Global” daugiausia dėmesio skiriame tam, kad ryšiai taptų ekonominės plėtros politikos priekyje visoje EMEA.”

AMRR pirmininkas ir generalinis direktorius Jamesas Frinzi sakė: „Didžiuojamės, kad Sentonas dirba mūsų komandoje ir atstovauja „Multiband Global” šiame svarbiame renginyje. Jo aistra EMEA regiono augimui leis MBG plėstis ne tik regione, bet ir už jo ribų. Sentono žinios apie telekomunikacijas bus nušviestos Lenkijos ekonomikos konferencijoje, taip padidinant MBG žinomumą šioje pasaulio dalyje.”

Apie American Metals Recycling and Recovery”

AMRR yra „AMR Resources, LLC” veikiančios kaip „Multiband Global” (MBG), pirmaujančios IT ir tinklų gyvavimo ciklo įmonės, siūlančios sprendimus visam IT ir tinklo gyvavimo ciklui nuo diegimo iki eksploatavimo nutraukimo. kontroliuojančioji bendrovė. Bendrovė turi logistikos, įmonių paslaugų sistemas ir pasaulinę technikų bazę. „Multiband Global” specializuojasi didelio masto telekomunikacijų, sistemų/tinklų planavimo ir inžinerijos, priešgaisrinių ir gyvybės apsaugos sistemų, žemos įtampos kabelių, elektroninės apsaugos, garso ir vaizdo, diegimo paslaugų, elektroninių atliekų perdirbimo ir duomenų naikinimo srityse. Bendrovės klientai – technologijų, ryšių, sveikatos priežiūros, sporto pramogų ir valdžios sektoriaus įmonės.

Ateities perspektyvų turintys teiginiai

Šiame pranešime žiniasklaidai pateikiami tam tikri „ateities perspektyvų turintys teiginiai”, susiję su rizika ir neapibrėžtumu. Šie teiginiai yra susiję su būsimais įvykiais arba mūsų būsimais finansiniais rezultatais ir atspindi mūsų dabartinius lūkesčius dėl galimų būsimų veiklos rezultatų, veiklos ir pasiekimų. Kur tik įmanoma, Bendrovė stengėsi šiuos ateities perspektyvų turinčius teiginius nurodyti vartodama tokius žodžius kaip „numato”, „mano”, „vertina”, „tikisi”, „planuoja”, „ketina” ir panašius išsireiškimus. Šie teiginiai atspindi mūsų dabartinius įsitikinimus ir yra pagrįsti šiuo metu turima informacija. Todėl šie pareiškimai yra veikiami tam tikros rizikos, neapibrėžtumo ir nenumatytų aplinkybių, dėl kurių mūsų faktiniai rezultatai, veiklos rezultatai ar pasiekimai gali iš esmės skirtis nuo tuose pareiškimuose išreikštų ar numanomų. Be to, 1934 m. Vertybinių popierių biržos įstatymo su pakeitimais (toliau – Biržos įstatymas) „saugaus uosto” nuostatos gali būti netaikomos emitentui, kuris išleidžia menkavertes akcijas arba kuriam netaikomi Biržos įstatymo 13(a) ar 15(d) skirsniuose nustatyti atskaitomybės reikalavimai. Šie teiginiai galioja tik šio pranešimo žiniasklaidai dieną. Dėl įvairių svarbių veiksnių faktiniai rezultatai gali iš esmės skirtis nuo tų, kurie nurodyti šiuose ateities perspektyvų turinčiuose teiginiuose. Bendrovė neprisiima jokių įsipareigojimų atnaujinti bet kokius ateities perspektyvų turinčius teiginius, kad jie atspindėtų įvykius ar aplinkybes po šio pranešimo žiniasklaidai datos, išskyrus atvejus, kai to reikalaujama pagal galiojančius federalinius įstatymus.