Grožis,  Pirkiniai

Moteriški laikrodžiai – kriterijai, padėsiantys išsirinkti tinkamiausią

Laikrodis yra meno kūrinys, padedantis išsiskirti savo išvaizda ir stiliumi iš minios. Kai kalbama apie rankinius laikrodžius moterims, šiais laikais galima rinktis iš milžiniškos gausos variantų. Kadangi yra tiek daug skirtingų stilių ir prekių ženklų, gali būti sudėtinga nuspręsti, kuris laikrodis geriausiai atitiktų jūsų, arba moters, kuriai norite padovanoti lūkesčius. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti, pateiksime keletą kriterijų, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis.

Renkantis laikrodį moteriškos lyties atstovei, labai svarbu suprasti jos propaguojamą stilių. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus laikrodžiai pasižymi griežtomis linijomis, santūrumu ir elegancija. Tuo tarpu sportinio stiliaus laikrodžiai pasižymi patogumo principu ir puikiai tinka mėgstantiems laisvalaikio drabužius, leidžiant laiką gamtoje, atostogaujant ar sportuojant. Apart šių stilių yra begalės kitų, kurie gali atrasti kelią į moters širdį. Skoningai parinktas modelis sėkmingai papildys moters įvaizdį arba taps ryškiu akcentu.

Laikrodžio paskirtis yra dar vienas iš pagrindinių aspektų, renkantis laikrodį. Apgalvoti reikėtų ar norima padovanoti laikrodį, kurį nešiotų kasdien ar tik ypatingomis progomis, ar tai jauna ar brandi moteris, ar tai sportininė ar menininkė. Nustatę laikrodžio paskirtį, galite pradėti siaurinti pasirinkimo galimybes.

Taigi, jei ieškote kasdienio laikrodžio, praktiška būtų atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip atsparumas vandeniui, patvarumas ir spalva. O jei tai ypatingai progai skirtas laikrodis, atsižvelkite į akcentus ir dirželio tipą.

Norėdami išsirinkti moterišką laikrodį, kuris gerai atrodytų ant riešo ir nesukeltų diskomforto, privaloma žinoti kokio riešo dydžio yra savininkė, kuri įsigys ar kuriai bus dovanojamas laikrodis. Tai padaryti itin paprasta, kadangi jį išmatuoti galite metro pagalba. Juk svarbu, kad laikrodis būtų ne tik stilingas, bet ir patogus nešioti. Per maži moteriški laikrodžiai bus nepatogūs nešioti, o per dideli atrodys neproporcingai, kris nuo rankos. Tad nepaisant to, ar riešas plonas, ar pilnesnis, yra begalės laikrodžių dydžių, kurie yra sukurti specialiai plonesniems arba pilnesniems riešams.

Apgalvoti verta ir tokius aspektus, kai laikrodžio dirželis. Apgalvokite dirželio plotį, kad nesirėžtų skaudžiai į odą. Taip pat ilgį, kuris turėtų būti pakankamai ilgas, kad patogiai priglustų prie riešo ir nespaustų. Svarbiausia dirželio dalis – medžiaga, kuri yra vienas iš kertinių dalykų, į kuriuos būtina atsižvelgti renkant ar renkantis moterišką laikrodį. Pavyzdžiui, sidabriniai ir auksiniai laikrodžiai visada buvo nepaprastai paklausūs. Šiuo metu aukso spalvą yra išvystę į: klasikinį geltonąjį, rožinį arba rausvajį, baltąjį.

Taip pat nerūdijantis plienas yra plačiai naudojamas laikrodžių gamintojų ir tai yra pigesnė alternatyva, nei prabangūs metalai. Yra daugelis ir kitų medžiagų, iš kurių gaminami įspūdingi moteriški laikrodžiai ir jų dirželiai, įskaitant plastiką ir medžiaginius audinius.