Įvairūs

MONAT® tęsia plėtrą Europoje ir pradeda veiklą Lietuvoje

LONDONAS–(BUSINESS WIRE)– MONAT® GLOBAL UK Ltd (MONAT®), tarptautinis platintojas, apdovanojimų pelniusių aukščiausios kokybės grožio produktų socialinis ir tiesioginis pardavėjas, paskelbė apie savo europinę plėtrą į Lietuvą šią vasarą. Sėkmingai pradėjusio veiklą Europoje 2018 metais JK, o vėliau – Airijoje ir Lenkijoje 2019 metais, prekės ženklo filosofija, reputacija, švietimas ir naujovės kartu su jo noru remti darbo vietų kūrimą ir moterų saugumą buvo svarbūs jo nepaprastai sėkmei.

MONAT® yra natūralaus pagrindo sveiko senėjimo grožio prekės ženklas, įkurtas JAV 2014 metais, kurio misija yra padėti žmonėms visur mėgautis gražiu, sveiku, turiningu gyvenimu naudojant išskirtinius natūralius produktus; įdomus ir naudingas verslas; šeimos, tarnystės ir dėkingumo kultūra. MONAT® novatoriškų produktų asortimente yra apdovanojimų pelniusios plaukų priežiūros ir formavimo priemonės, inovatyvūs odos priežiūros produktai ir naujausi sveikatingumo produktai, kurie buvo pristatyti 2021 metais.

MONAT® Europe“ vyresnioji viceprezidentė ir vykdančioji direktorė Ros Simmons sako: „Mūsų įmonės sėkmė Europoje parodė, kad socialinis pardavimas greitai tapo pageidaujamu būdu ne tik pirkti, bet ir žmonėms turėti galimybę susikurti savo finansinę ateitį. Iš rinkų, kuriose įsitvirtinome per savo verslo augimą, ir naujų teritorijų tyrimų žinome, kad esama realaus vartotojų poreikių poslinkio e. prekybos įmonių link. MONAT® sėkmė akivaizdi iš mūsų rinkos partnerių pasiekimų kuriant savo verslą, jų gebėjimo kurti pokalbius ir įkvėpti didesnį tinklą veikti ir padėti kitiems kartu su savimi. Mes skatiname savo rinkos partnerius įsitraukti ir išsakyti savo nuomonę grožio ekonomikoje visame pasaulyje. Po sėkmingo paleidimo JK, Airijoje ir Lenkijoje žinome, kad dabar yra tinkamas laikas MONAT® žengti toliau Europoje ir remtis verslo modelio galimybėmis, kuriomis pradedame garsėti.“

„MONAT® Jungtinėse Valstijose ir toliau sparčiai auga nuo mūsų įsikūrimo 2014 metais, o šį augimą palaiko mūsų išskirtiniai aukščiausios kokybės produktų tyrimai ir plėtra bei sukurta asmeninės sėkmės galimybė mūsų rinkos partneriams. Ši tolesnė plėtra Europoje remia mūsų nuolatinius pasaulinio augimo planus, kad mūsų produktai, verslo modelis ir filosofija būtų pristatyti naujoms auditorijoms visoje Europoje. Išsamūs mūsų tyrimai parodė, kad Lietuva turi didelių galimybių įgyvendinti mūsų verslo programą ir užtikrinti dar vieną sėkmingą plėtros į Europą žingsnį“, – sako Stuartas MacMillanas,„MONAT® Global“ prezidentas.

MONAT® Lietuvoje 2021 metų birželį surengs virtualių renginių ir regioninių parodų ciklą, kad pristatytų verslo modelį ir galimybes pirmiesiems rinkos partneriams, kurie galės prisijungti nuo 2021 metų liepos 1 dienos. Paleidimas įsibėgės vasarą, ruošiantis komerciniam apdovanojimų pelniusių grožio produktų pristatymui nuo 2021 metų rugsėjo.

Daugiau informacijos apie MONAT rasite www.monatglobal.com

Norėdami tapti MONAT® rinkos partneriu, apsilankykite www.monatglobal.com

Kontaktai

Informacijai spaudai apie MONAT® Europe
Samantha Grocutt
Essence PR
020 7739 2858
essence@essencepr.com

Šaltinis: MONAT® GLOBAL UK Ltd