Įvairūs

Mikroautobusų nuoma – smagiai ir nuotaikingai kelionei

Vis dažniau girdite aplinkinius pasakojant smagias ir nuotaikingas istorijas, kurias jie parsiveža iš kelionių ant ratų? Vieni tokioms kelionėms yra linkę rinktis kemperius, o tuo tarpu kiti naudojasi mikroautobusais. Nei vienas, nei kitas pasirinkimas nėra geresnis ar blogesnis. Viskas priklauso nuo jūsų numatyto kelionės tikslo, kelionės trukmės, žmonių skaičiaus ir kitų individualių veiksnių. Tačiau jei jūs galvojate apie kelionę mikroautobusu, tuomet jums bus reikalinga ir mikroautobusų nuoma, apie kurią turėtumėte sužinoti daugiau.

Kaip pasirinkti tinkamą mikroautobusą savo kelionei?

Tai yra labai svarbus klausimas. Tačiau atsakymas į jį yra kompleksinis. Pirmiausia jūs turite žinoti, koks yra jūsų kelionės tikslas ir kiek žmonių ruošiasi su jumis keliauti. Kuo daugiau žmonių leisis į jūsų numatytą kelionę, tuo erdvesnio keleivinio mikroautobuso jums reikės. Tačiau jei jūs esate numatę kelionę su dešimčia žmonių ar dar didesne grupe, patys išsinuomoto mikroautobuso vairuoti negalėsite – pastaruoju atveju jums teks pasinaudoti ir vairuotojo paslaugomis.

Mikroautobusai, kuriuos šių paslaugų teikėjai nuomoja leisdami juos eksploatuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, yra ne daugiau kaip 9 vietų. Tai reiškia, kad norėdami išsinuomotą mikroautobusą visos kelionės metu vairuoti patys, turėsite į kelionę besileidžiančių žmonių skaičių apriboti iki 8 arba 9.

Mikroautobusas, kurį nuspręsite pasirinkti savo kelionei, turi būti erdvus, patogus ir funkcionalus. Dėl šios priežasties visuomet verta pasirinkti ilgametę patirtį šioje rinkoje turinčią bendrovę, kuri gali pasiūlyti platų skirtingų markių ir modelių keleivinių mikroautobusų asortimentą. Tai padeda lengviau išsirinkti jūsų individualiems poreikiams geriausiai pritaikyti mikroautobusą.

Mikroautobuso draudimas ir užstato reikalavimas

Kai ieškosite mikroautobuso nuomai, turėkite omenyje, kad jums reikės sumokėti ir piniginį užstatą, kuris įprastai būna lygus KASKO frančizės dydžiui. Kiekvienas mikroautobusas turi būti apdraustas tiek privalomuoju civiliniu, tiek ir KASKO draudimu. Tačiau bazinis KASKO draudimas negali apsaugoti nuo absoliučiai visų įmanomų žalų, todėl ir yra taikomas papildomas užstato reikalavimas.

Tačiau jei norima užstato išvengti ir taip pat būti geriau apsidraudusiems bei ramesniems visos kelionės metu, galima įsigyti papildomą draudimą. Papildomo draudimo kaina kiekvienam klientui yra skaičiuojama individualiai, todėl nusprendus įsigyti papildomą draudimą (išvengiant užstato reikalavimo), visų pirma pasitarkite su transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjais.

Kiek kainuos keleivinio mikroautobuso nuoma?

Mikroautobuso nuomos kainai įtakos turi daug skirtingų veiksnių, tačiau bene didžiausias – nuomos terminas. Kuo ilgesniam terminui esate numatę išsinuomoti pasirinktą keleivinį mikroautobusą, tuo mažiau teks atseikėti už vieną parą.

Tačiau įtakos kainai turi ir pasirenkamo mikroautobuso markė, modelis, gamybos metai bei kiti individualūs veiksniai. Todėl prieš leisdamiesi į mikroautobuso paieškas, turėtumėte gerai pagalvoti, koks yra jūsų numatytas biudžetas ir kiek jūs iš tikrųjų galėtumėte sau leisti sumokėti už mikroautobusų nuomos paslaugas.