Kelionės,  Transportas

Mikroautobusų nuoma – keliaukime saugiai

mikroautobusu_nuoma22Artėjant vasarai daugelis kraunasi kuprines ir planuoja maršrutus, kuriais sieks apkeliauti Lietuvą. Globalizacija skatina žiūrėti plačiau: keliaukite po Europą, keliaukite po Aziją… Turint transporto priemonę viskas taip paprasta. Nuotykių ištroškę asmenys meta lėktuvo bilietus į šalį ir patys susiplanavę sustojimo taškus nusprendžia, jog tokio tipo kelionė bus kur kas smagesnė. Ir šis pasirinkimas galioja ne tik nuotykių ištroškusiam jaunimui. Daugelis pensininkų mielai susipažįsta su plačiuoju pasauliu būtent savarankiškai keliaudami. Tačiau problema iškyla tuomet, kada keliautojų yra daugiau, nei sėdynių transporto priemonėje. Čia pagalbos ranką ištiesia mikroautobusų nuoma, kuri atsižvelgiant į keliautojų skaičių kiekvienam suras tinkamą sprendimą. Paprastai autobusiukuose vyrauja nuo dešimties iki dvidešimt vietų. Juk telpa visa draugų kompanija! Kuo greičiau kraukitės daiktus ir pasiruoškite pakliūti į vieną didžiausių gyvenimo nuotykių.

Mikroautobusų nuoma, kurią suteikia didžioji dalis transporto priemonių punktų prieinama labai lengvai. Nukeliavę į bet kurį punktą gausite visą jums reikalingą informaciją. Jei dvejojate dėl finansų, papasakokite apie savo kelionės tikslą ir preliminariai jums bus įvardyta pinigų sumą. Nors kita vertus, juk dalinant pinigus ant viso keliaujančių žmonių skaičiaus rezultatas jūsų tikrai neišgąsdins. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mikroautobusų nuoma taip sparčiai populiarėja. Taip pat keliavimas vienoje mašinoje kelionę padarys kur kas smagesnę, kadangi visi bus vienoje vietoje. Jei niekas nenori arba neturi sąlygų vairuoti – siūlomas plataus profilio vairuotojų pasirinkimas.

Nepamirškite, jog transporto priemonės nuoma negarantuoja, jog visa kelionė bus lyg sviestu patepta. Įvertinkite realų rizikos procentą. Pasidomėkite draudimo sąlygomis. Nors daugelis tiki jog visos problemos pasieks kitus, o ne mus, tačiau kartais sėkmė mums parodo špygą. Įsitikinkite, jog nuomojamo mikroautobuso visi dokumentai yra tvarkingi. Atidžiai perskaitykite nuomos sąlygas. Išsirinkite tokią transporto priemonę, kuri jums bus patogiausia. Juk dažniausiai planuojamos pakankamai ilgos kelionės, o netinkama sėdynė gali būti tikras pragaras jūsų nugarai.

Mikroautobusų nuoma tai galimybė atostogas praleisti ypatingai, pajusti skirtingų šalių kultūrą ir gamtą. Jei apsiribojate tik Lietuva – juk tiek nuostabių vietų mes esame nematę. Gėda nepažinti savos šalies stebuklų, o tokio tipo kelionė gali būti puiki išeitis. Mikroautobusų nuoma tai garantuoja. Tad pirmyn į kelią.