Įvairūs

„Maximos“ atstove spaudai tapo Rima Aukštuolytė

Didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima LT“ atstovo ryšiams su visuomene pareigas pradėjo eiti Rima Aukštuolytė.

Daugiau nei ketverius metus R. Aukštuolytė buvo atsakinga už UAB „Virtuvės mitų griovėjai“ komunikaciją ir prekės ženklų valdymą, dvejus metus ji buvo vieno iš įmonės leidžiamų gyvenimo būdo žurnalų vykdančioji redaktorė, taip pat – VMG kulinarinio žurnalo, už savo dizainą įvertinto geriausiu pasaulyje, vykdančioji redaktorė ir tekstų autorė. Ji yra gastronomijos gido Baltijos šalyse, apdovanoto kaip Lietuvos metų turizmo iniciatyva, bendraautorė. R. Aukštuolytė taip pat veda autorines laidas „Žinių radijuje“ apie maisto ir gastronomijos kultūrą, portale 15min.lt kūrė tinklalaidę apie kavos kultūrą.

Prieš tai R. Aukštuolytė dvejus metus dirbo UAB „Verslo žinios“ – buvo viena iš portalo vz.lt redaktorių. Ji yra įgijusi politikos mokslų bakalauro ir magistro laipsnius Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

Iki šių metų balandžio „Maximos LT“ atstovo ryšiams su visuomene pareigas ėjo Paulius Stonis, kuris šiuo metu vadovauja technologijų centro „Bankera“ bei kriptovaliutų keityklos „SpectroCoin“ komunikacijai.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai”