Įvairūs

„Luminor“ įgyvendins trijų Baltijos šalių gyventojų svajones

Garsiai ištarti norai pildosi, sako „Luminor“ bankas, kviesdamas Baltijos šalių gyventojus išsiaiškinti, kokių netikėtų troškimų ir svajonių turi jų tėvai, seneliai ar kiti vyresni artimieji. Projekto „Tiems, kuriems rūpi“ metu atsitiktiniu būdu bus atrinktos trijų senjorų svajonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o jų įgyvendinimu pasirūpins bankas.

Projektu „Tiems, kuriems rūpi“ bankas siekia paskatinti gyventojus padėkoti ir tarti gražius žodžius savo artimiesiems ne tik per šventes bei pasidomėti, kokių neįgyvendintų norų turi jų šeimos nariai.

„Dažnai brangių žmonių norus iškeliame aukščiau už savuosius – atidėliojame juos tol, kol jau ir nepamename, apie ką svajojome. Šia akcija norime paskatinti Baltijos šalių gyventojus atvirai kalbėti apie savo troškimus su artimaisiais. Ypatingai raginame švenčių metu gražų žodį ištarti savo tėvams, kurie dėl savo atžalų ne kartą turėjo atsisakyti asmeninių troškimų. Šventės – puiki proga vėl susiburti ir sužinoti, kokių svajonių turi mūsų artimieji bei paskatinti juos jas įgyvendinti,“ – sakė „Luminor“ banko rinkodaros vadovė Silja Aav.

Pasak S. Aav, „Luminor“ bankas įgyvendins po vieną atsitiktiniu būdu išrinktą svajonę kiekvienoje Baltijos šalyje. Konkurso sąlygos paprastos – savo tėvų ar senelių svajonę bei trumpą šeimos istoriją gyventojai turi aprašyti projekto „Tiems, kuriems rūpi“ internetiniame puslapyje.

Visi svajonių aprašymai projekto laikotarpiu bus vieši, o trijų atrinktų svajonių įgyvendinimu vasario mėnesį pasirūpins „Luminor“ bankas. Tiesa, projekte dalyvaujančios svajonės turi būti realistiškos ir įmanomos įgyvendinti.

Daugiau informacijos projekto internetiniame puslapyje.

Apie „Luminor“

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

Daugiau informacijos:

Indrė Baltrušaitienė                                                     

„Luminor“ komunikacijos vadovė                              

Tel.: +370 676 45334                                                 

El. p.: indre.baltrusaitiene@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Aistė Veberaitė, UAB „Publicum”