Įvairūs

„Luminor“ bankas ketina įsigyti dalį „Danske Bank“ verslo klientų portfelio Lietuvoje

„Luminor“ bankas sudarė sutartį dėl beveik 40 mln. eurų vertės „Danske Bank“ įmonių portfelio įsigijimo. Portfelį sudaro „Danske Bank“ verslo klientų paskolos Lietuvoje.

Tai yra antrasis „Luminor“ vykdomas kreditų portfelio įsigijimas. Panašų įsigijimą bankas atliko šių metų balandžio mėnesį Latvijoje. Šis sandoris atspindi „Luminor“ banko strateginę verslo skolinimo plėtrą Baltijos šalyse ir prisiimtą įsipareigojimą būti patikimu bankininkystės partneriu vietos verslui.

Šiais metais „Luminor“ bankas toliau įgyvendina savo strategiją daugiausia dėmesio skirti klientams, jų patirčiai ir verslo augimui. Dabartiniu etapu siekiama pakelti klientų pasitenkinimo lygį, plėsti skolinimo paslaugas, ypač daug dėmesio teikiant nekilnojamojo turto kreditams ir smulkiajam bei vidutiniam verslui. Taip pat pakelti mūsų skaitmeninimo ir automatizavimo lygį.

Komentuodamas sandorį, „Luminor“ Verslo bankininkystės vadovas Jonas Urbonas sakė: „Šio geros kokybės verslo klientų paskolų portfelio įsigijimas yra svarbus žingsnis mūsų augimo kelyje, jis taip pat sustiprina įsipareigojimą remti vietos verslą. Tai jau antras toks strateginis įsigijimas, leisiantis plėsti savo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Mes siekiame būti pageidaujamas partneris vietos žmonėms ir įmonėms, taip pat užtikrinti savo klientų pasitenkinimą“.

Su visais klientais, kurių sutartys bus perduotos „Luminor“ bankui, „Danske Bank“ ir „Luminor“ susisieks tiesiogiai.

Bankinę veiklą Baltijos šalyse nutraukęs „Danske Bank“ Lietuvoje ir toliau tęsia Globalaus technologijų ir paslaugų centro veiklą bei išlieka vienu didžiausių darbdavių šalyje.

Apie „Luminor“

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį. Daugiau informacijos apie mus: www.luminor.lt.

Daugiau informacijos:

Indrė Baltrušaitienė                                                     

„Luminor“ komunikacijos vadovė                              

Tel.: +370 676 45334                                                 

El. p.: indre.baltrusaitiene@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Aistė Veberaitė, UAB „Publicum”