limfodrenažinis masažas
Sveikata

Limfodrenažinis masažas – kova su randais ir spuogais

Visi ir visos nori atrodyti puikiai, tačiau toli gražu ne visi deda užtektinai pastangų, kad  pavyktų taip atrodyti. Dažniausiai nereikia nei labai daug laiko, nei labai sudėtingų priemonių, kurios gali padėti geriau jaustis ir gražiau atrodyti. Vietoj brangių kremų reikia rinktis laiko patikrintus metodus, kurie šiuo metu gaunami kur kas greičiau bei efektyviau. Vienas iš jų yra presoterapija.

 

Presoterapija arba kitaip limfodrenažinis masažas – būdas kiek sumažinti odos nelygumus ir tuo pačiu po įvairiausių nutikimų likusius randus, kurie gali labai apsunkinti gyvenimą. Žinoma, jeigu randai nėra labai matomose vietose, daugelis mūsų gyvena ir visiškai nepergyvena dėlto, kad jie matyti. Štai ant veido likę randeliai gali tikrai labai sunkinti gyvenimą. Štai presoterapija yra paprasčiausias juos naikinantis būdas. Nereikia daug laiko, galima procedūrą atlikti namuose, aparatu gali naudotis visa šeima ir kiti privalumai lemia, kad šio tipo įranga tokia mėgstama ir taip dažnai pasirenkama.

 

Juolab, limfodrenažinis masažas turi ir daugiau privalumų. Nieko keisto, kad jie ir paskatina įsigyti masažuoklį savo poreikiams, o ne keliauti į salonus. Tiesiog jis labai greitai atsiperka ir plačiai naudojamas tiek grožio srityje, tiek sveikatos sferoje.

 

Galima išskirti šiuos privalumus, kuriuos padeda pasiekti reguliariai naudojama presoterapija.

 

  1. Ši procedūra padeda sumažinti randų aktyvumą.
  2. Ji padeda mažinti ir spuogus bei aknės sukeltus simptomus.
  3. Taip pat puikiai tinka tuomet, kai norisi panaikinti lėtinius skausmus.
  4. Raumenų atrofijos atveju tai yra nepamainomas prietaisas.
  5. Lygiai taip pat kaip ir po traumų jis naudojamas reabilitacijos tikslais.

 

Nuostabu, kiek daug skirtingų panaudojimo būdų turi vienas prietaisas. Pagal savo poreikius galite apsispręsti, ar jis jums reikalingas. Visgi, įvertinus tai, kad vienas prietaisas gali padėti ir gražiau atrodyti, ir geriau jaustis – būtina jį išnaudoti.

 

Atrodyti puikiai galima gana pigiai. Svarbiausia susirasti tai, kas Jūsų organizmui labiausiai patinka ir kas padeda atrodyti puikiai. Dažnai pigios ir paprastos priemonės ir yra tas mažas stebuklas, kuris leidžia stebinti save bei aplinkinius puikia išvaizda.