Įvairūs

Lietuvoje veikiantis holdingas „Tobis Holdings“ įsigijo „Getz“

Lietuvoje veikiantis holdingas „Tobis Holdings“, valdantis automobilių priežiūros prekių ir paslaugų įmonę „Tobis“, užbaigė pavasarį pradėtą sandorį ir įsigijo 100 proc. „Getz“ akcijų. Šiuo vardu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančios trys bendrovės – „Getz Lithuania“, „Getz Nordic“ ir „Getz Eesti“ – užsiima didmenine automobilių priežiūros priemonių prekyba. Jų bendra apyvarta 2020 m. siekė beveik 9 mln. eurų. Sandorio vertė neatskleidžiama.

„Nepaisant nepalankaus pandemijos poveikio daugeliui verslo sektorių, autoeksploatacinių reikmenų rinka išlaiko augimo potencialą. Matydami šias tendencijas ir norėdami stiprinti savo pozicijas Baltijos šalių regione dairėmės strateginių plėtros galimybių. Tikime, kad šis įsigijimas atvers naujų distribucijos kelių, suteiks dar daugiau vertės ir darbuotojams, ir mūsų tiekėjams, ir prekybos partneriams, kurių jau dabar turime per 2,5 tūkstančio“, – sako „Tobis Holdings“ vadovas ir akcininkas Gintautas Radvilavičius.

Po įsigijimo nuspręsta, kad holdingo valdomos „Tobis“ ir „Getz“ įmonės toliau veiks kaip savarankiškos bendrovės. Ateityje planuojamas pagalbinių funkcijų, tokių kaip finansų valdymas ar logistika, optimizavimas.

Pasak G. Radvilavičiaus, vienas iš prioritetų ir toliau bus grupės įmonių veiklos tvarumo didinimas. „Toliau sieksime mažinti savo veiklos paliekamą pėdsaką aplinkai, o taip pat rinkai pristatysime tvaresnių automobilių priežiūros prekių ir specialią produkciją, skirtą elektromobiliams. Tai – dar viena niša, kurioje matome dideles galimybes”,  – sako „Tobis Holdings“ vadovas ir akcininkas.

Holdingo valdoma bendrovė „Tobis“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje užsiima didmenine ir internetine automobilių eksploatacinių priemonių prekyba, teikia techninę pagalbą ir konsultacijas. Ji Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 pasaulinio lygio automobilių priežiūros prekių ženklams. „Tobis“ metinė apyvarta trijose rinkose pernai buvo 13,5 mln. eurų. „Getz“ įmonės taip pat vykdo didmeninę automobilių priežiūros priemonių prekybą mažmeninėms parduotuvėms ir prekybos tinklams Baltijos šalyse. „Getz“ komandoje iš viso dirba 50 darbuotojų, bendra įmonių metinė apyvarta pernai siekė beveik 9 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Kristina Kukarevičiūtė, UAB „Fabula ir partneriai“