Įvairūs

Laboratorija ar gamtos turtai: į ką atsižvelgti įsigyjant kosmetikos priemones

 „Moon Cosmetics“, lietuviškos kosmetikos laboratorija, kurianti mūsų odai draugiškus sprendimus, kviečia susipažinti ne tik pristatydama savo naujus produktus, bet ir pateikdama reikalingą informaciją vartotojams, besirūpinantiems savo oda. „Mums patiktų, jei mūsų klientai būtų išprusę ir žinantys ko nori“,  – sako Vytautas Tauginas, „Moon Cosmetics“ direktorius. Jis kviečia susipažinti su kosmetikos ingredientų duomenų baze.

Neseniai rinkoje startavę „Moon Cosmetics“ pradeda nuo švietimo – mokymų odos priežiūros specialistams, kosmetologams ir dermatologams, naudingos informacijos pateikimo vartotojui savo tinklaraštyje, tinklalaidėje bei naujienlaiškiuose. Juos rengia daugelį metų savo srityje įgūdžius tobulinę kosmetikos industrijos specialistai. Jie sutinka, kad pirmiausia reiktų rasti atsakymą į amžiną klausimą, kas geriau – laboratorijos produktas ar agurkas ant pavargusių akių? Visiems žinomos diskusijos, kai gali giminaičių netekti pasakęs, kad pasitiki laboratorijoje išgautomis medžiagomis – kaipgi taip, juk rožių žiedlapių vonia ar bulvių sulčių kompresas veikia geriau?

„Tiesos yra visur, – šypsosi „Moon Cosmetics“ plėtros ir inovacijų vadovė Justina Gružauskaitė. –  Gamta pilna staigmenų. Ne visas medžiagas galima susintetinti, kai kurių ir neįmanoma. Yra natūralių ekstraktų ir ingredientų, kurių paslapties joks biochemikas dar neįminė. Bet tam ir mokomės, kaupiame žinias, kad galėtume galiausiai sukurti harmoningą junginį, pasitelkdami geriausias savybes iš gamtos ir mokslo.“

Paslaptingi kosmetikos produktų ingredientai, sako, yra saugomi kaip „Coca-Cola“ formulė, o sėkmingiausiems sprendimams išgauti prireikė ilgų metų ir milijoninių investicijų. Visgi įmanoma ir patiems atsirinkti – kas yra „ok“ iš močiučių pasakojimų apie  natūralias priemones, ir kas gali pagelbėti dar labiau. Ne visi esame biochemikai (gal ir gerai), taigi kartais tiesiog pasikliaujame garsenybėmis, kurios „Instagrame“ reklamuoja produktus. Bet jei norime natūralių ingredientų ar žinoti veikliąsias medžiagas, argi galima pasitikėti tokiais patarimais? Kaip išvengti placebo gražioje pakuotėje?

„Kiekvienas gali lengvai patikrinti kosmetikos priemonės veikliąsias medžiagas, – sako Kotryna Griauzdaitė-Liberė, „Moon Cosmetics“ gamybos ir laboratorijos vadovė. – Europos kosmetikos ir asmens higienos produktų pramonės asociacija „Cosmetics Europe“ sukūrė internetinį puslapį, kuriame yra daug patikimos informacijos apie kosmetikos gaminius ir jų sudedamąsias dalis. Tai tarsi kosmetikos „Wikipedija“. Ji padės nepasiklysti tarp terminų, veikliųjų medžiagų ir sudėtinių dalių.“

Svetainėje https://cosmileeurope.eu/lt/home/ lietuvių kalba galima susipažinti su kosmetikos pasauliu iš arčiau, pasitikrinti naudojamus kosmetinius gaminius ir peržiūrėti jų sudėtį. Šioje duomenų bazėje pateikiama patikrinta ir moksliškai pagrįsta informacija apie beveik 30 000 sudedamųjų dalių, naudojamų kosmetikos gaminiuose.

„Moon Cosmetics“ įmonėje esame atviri savo klientams ir skaidrūs, – sako V. Tauginas. – Naudojamės ir naujausiais mokslo atradimais, ir laiko patikrinta liaudies išmintimi, siekdami padėti žmonėms suvokti jų poreikius ir išmokyti naudotis veiksmingiausiomis priemonėmis. Tačiau jei domėsitės patys, galėsite atsakyti į amžiną klausimą, kas geriau – agurkas ar kosmetikos gamintojo kaukė.“

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, Publicum Financial Communications, UAB
Laboratorija ar gamtos turtai: į ką atsižvelgti įsigyjant kosmetikos priemones