Įvairūs

Kviečiame dalyvauti Aplinkos projektų valdymo agentūros vadovo konkurse

Pirmadienį, vasario 20 d., paskelbtas konkursas Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) vadovo pareigoms užimti. Aplinkos ministerija ieško plataus požiūrio, sumanaus ir principingo vadovo, nebijančio pokyčių ir turinčio viziją, kaip kryžkelėje stovinti įstaiga sieks jai keliamų tikslų.

„Laukiame norinčių kurti žalią, klimatui neutralią Lietuvą, kurioje vis daugiau elektros energijos gamintų saulė ir vėjas, pastatai būtų šildomi atsinaujinančius energijos išteklius naudojančiomis technologijomis, o gatvėse važinėtų elektra varomi automobiliai. Tam reikia lyderio, kuris ne tik gebėtų  pritraukti naujus finansavimo šaltinius Lietuvos aplinkosaugos ir klimato kaitos politikai įgyvendinti, bet ir sugebėtų paaiškinti gyventojui, kaip pasinaudoti jau turimomis galimybėmis“, – dalyvauti konkurse kviečia aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Naujojo APVA vadovo laukia svarbios užduotys: naujų projektų, finansuojamų pagal „Naujos kartos Lietuva“ ir 2021–2027 m. ES veiksmų programos planus inicijavimas, Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos proceso dalyvių kompetencijų didinimas, 2014–2020 m. veiksmų programos, kuri apima 173 įgyvendintus projektus, užbaigimas.

Iš pretendentų tikimasi, kad jie pagerins įstaigos darbo aplinką, sustiprins darbuotojų pasitikėjimą ir įsipareigojimą organizacijai, jos vertybėms ir tikslams, sumažins jų kaitą, užtikrins administruojamų priemonių ir projektų valdymo procesų optimizavimą bei skaitmenizavimą. Taip pat stiprins pajėgumus bei kompetencijas įgyvendinant valstybės politiką pastatų atnaujinimo srityje ir padės užtikrinti, kad Lietuva greičiau taptų nepriklausoma nuo importuojamos elektros energijos.

Naujojo agentūros vadovo laukia 5 metų kadencija. Siūlomas konkurencingas atlyginimas – nuo 3999 Eur neatskaičius mokesčių.

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki kovo 6 d. Centralizuotą vadovo atranką organizuojantis Valstybės tarnybos departamentas iki kovo 13 d. įvertins pretendentų atitiktį nepriekaištingos reputacijos, bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams. Per 15 darbo dienų nuo pranešimo, kad atitinka reikalavimus, pretendentai turės dalyvauti bendrųjų, vadybinių ir lyderystės kompetencijų kompleksiniame vertinime. Kitas etapas – pretendentų vertinimas komisijoje, kuris turėtų vykti gegužės mėnesio pirmoje pusėje. 

Su konkurso skelbimu galite susipažinti čia. Išsamesnį konkurso aprašymą galite rasti čia.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gadliauskaitė, LR aplinkos ministerija