Įvairūs

Kuršių nerijoje duris atvėrė atnaujinta „Maxima“

Ketvirtadienį Kuršių nerijoje duris atvėrė lankytojų nuo seno pamėgta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė. Šalyje besitęsiant karantinui, atnaujintoje parduotuvėje įdiegtos organinio stiklo pertvaros bei kiti saugumą užtikrinantys sprendimai. Pirkėjams X formato parduotuvė pasiūlys greitesnį apsipirkimą bei platesnį asortimentą.

Parduotuvėje, kurios bendras plotas siekia 1394 kv. m., šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, veiks 6 įprastos ir 8 savitarnos kasos.  Joje taip pat veiks vidinis taromatas.

„Nuolat dirbame siekdami užtikrinti patogų ir greitą apsipirkimą. Visgi šiuo metu pagrindiniu mūsų prioritetu tapo saugumas. Saugų apsipirkimą užtikrinanti parduotuvė padės lankytojams rasti visas reikalingiausias prekes vienoje vietoje“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Parduotuvė be plataus šviežio maisto asortimento pasiūlys platų šaldytų prekių, kulinarijos, konditerijos, veganiškų ir ekologiškų prekių asortimentą. Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 36 darbuotojai. Tai – vienintelė „Maxima“ Kuršių nerijoje.

Atnaujintoje parduotuvėje „Maxima“ nepamiršo dar vasarą duoto savo pažado Kuršių nerijoje atsisakyti vienkartinio plastiko. Įprastus „Maximos“ maišelius, pagamintus iš perdirbamo plastiko,  pakeitė popieriniai, siūlomi mediniai bei popieriniai vienkartiniai indai, šiaudeliai. Pirkėjai raginami atsinešti savo daugkartinio naudojimo maišelius.

Pirkėjų prašoma laikytis rekomendacijų

„Norime dar kartą patikinti pirkėjus, kad jų ir savo darbuotojų saugumu rūpinamės, tačiau prašome laikytis rekomendacijų. Klientus raginame dezinfekuoti rankas ir naudoti vienkartines pirštines. Dezinfekcinį skystį ir vienkartines pirštines galite rasti vos atėję į parduotuvę prie pirkinių vežimėlių ir krepšių”, – sako I. Ščerbavičienė.

Pirkėjai skatinami dažniau naudotis savitarnos kasomis ir taip sumažinti kontaktą su paprastų kasų darbuotojais. Savitarnos kasos „Maximos“ tinkle yra dezinfekuojamos kas valandą. Dar viena priemonė kontaktui su kasininkais ir paviršiais sumažinti – bankinės kortelės. Jeigu paprastoje kasoje atsiskaitoma grynaisiais pinigais, juos siūloma dėti ant tam skirtos lėkštutės, o ne tiesiai kasos darbuotojui į rankas

„Maxima“ ėmėsi įvairių kitų priemonių klientų ir darbuotojų saugumui užtikrinti: prekybos tinklas sutrumpino darbo laiką. Dabar didžioji dalis, taip pat ir atnaujinta parduotuvė, dirba nuo 9 val. iki 20 val.

Siekis užtikrinti dar geresnes higienos sąlygas turėjo įtakos ir taromatų darbui. Dėl darbuotojų ir klientų saugumo, taromatai nuo šiol dar dažniau valomi ir dezinfekuojami, todėl klientams nebus prieinami kasdien nuo 12 iki 13 val. bei nuo 16 iki 17 val. Šis laikas bus skirtas kruopščiam taromatų švarinimui ir dezinfekcijai.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”