Mada

Kuo ypatingos push up tamprės?

tamprės

Sportuojant yra svarbu ne tik atliekami fiziniai pratimai, bet ir tai, su kokia apranga juos atliekate. Viena gali labai greitai suprakaituoti, kita – nemaloniai spausti vieną ar kitą kūno dalį arba būti per laisvas drabužis ir gana greitai nukristi, nuslysti, atidengti nenorimas vienas ir pan. Ar yra ir Jums taip nutikę? Jeigu norite šias minėtas problemas išspręsti, push up tamprės Jus gali išgelbėti.

Yra ir tokių žmonių, kurie niekada nėra girdėję apie šią naujieną rinkoje ir stebisi negirdėtu push up pavadinimu. Iš pirmo žvilgsnio galite iškart nustebti, koks yra platus siūlomas push up tamprių spalvinis pasirinkimas. Daugelis jų yra ryškių, įkvepiančių sportuoti spalvų. Labai gera ir malonu yra susiruošti sportuoti, kai laukia maloni ne tik kūnui, bet ir akims apranga. Be to push up tamprės dabar laikomos itin madingomis. Išskirtiniai šių gaminių dizainai suteikia ne tik nuostabų estetinį vaizdą, bet ir suteikia maksimalų komfortą.

Taigi pagrindinis push up tamprių išskirtinumas yra jų gebėjimas pakelti Jūsų sėdmenis aukščiau. Tad drąsiai šį drabužį galite rinktis ne tik į sporto salę, bet ir laisvalaikiui bei patogiam dėvėjimui namuose. Tamprių sėdmenų vietoje yra įsiūta speciali medžiaga, kuri geba labiau paryškinti Jūsų užpakaliuką. Bet tai visai nereiškia, kad šis drabužis persišviečia ir gali paaiškėti Jūsų dailių sėdmenų paslaptis. Push up tamprės yra sukurtos taip, kad niekas nepersišviestų, nevaržytų Jūsų judesių bei nesimatytų jokių prakaito žymių. Jų audinys yra kvėpuojantis ir medžiaga nesiraukšlėja, nes yra labai elastinga ir puikiai priglunda prie Jūsų liemens.

Priežiūra

Šį drabužį prižiūrėti nėra sunku. Dažniausiai jis gali būti skalbiamas rankomis arba skalbimo mašinoje ne aukštesnėje nei 30 °c temperatūroje. Gaminio etiketėje dažniausiai yra nurodoma, kad geriau negalima naudoti ir audinio minkštiklio bei nedžiovinti push up tamprių džiovyklėje. Negalima jų ir lyginti karštu lygintuvu. Jokiu būdu stipriai netempkite už sėdmenis formuojančios siūlės. Visa ši informacija dažniausiai yra pateikia tiek drabužio etiketėje, tiek ir aprašyme perkant prekę internetinėje parduotuvėje.