Įvairūs

„Kreisel Electric“ pelnė „Frost & Sullivan“ apdovanojimą ir pripažinta pasaulio lydere

Pokyčių judumo srityje būtinybė dar niekada nebuvo tapusi tokių karštų diskusijų tema, kol Austrijos bendrovė „Kreisel Electric“ nepademonstravo tikrųjų šios srities inovacijų! Bendrovė yra įsikūrusi Aukštutinės Austrijos Rainbacho Miulkraiso savivaldybėje, kur buvo įkurta vos prieš ketverius metus, ir liepos 10-ąją pelnė apdovanojimą „Frost & Sullivan Product Leadership Award 2019“, patekusi į pirmaujančių pasaulyje judumo sprendimų tiekėjų gretas.

Pirmaujanti technologijų bendrovė per rekordiškai trumpą laiką

Ir varžybų laimėtoju tampa… „Kreisel“ baterija elektrinėms transporto priemonėms. Šis novatoriškas produktas pagal savo efektyvumą, saugumą ir ilgaamžiškumą neturi sau lygių visame pasaulyje, pažymėjo „Frost & Sullivan“ atstovai savo Niujorko būstinėje. Ši tarptautinė bendrovė, turinti biurus 40 šalių, naujas technologijas aktyviai kuriančioms ir diegiančioms pirmaujančioms įmonėms kiekvienais metais skiria apdovanojimus už pirmavimą technologijų srityje. Šiai elitinei bendrovių grupei dabar priklauso ir „Kreisel Electric“. Šis itin oficialus tarptautinis apdovanojimas bendrovei iš Aukštutinės Austrijos buvo suteiktas už šį unikalų produktą, kuriuo jau naudojasi verslo partneriai ir klientai visame pasaulyje.

Pirmiausia – saugumas

Baterijos tipiškai yra elektrinių automobilių silpnoji vieta. Tačiau „Kreisel“ atveju yra priešingai: tai užtikrina didžiulė baterijos galia, puikios saugumo charakteristikos ir ilgaamžiškumas, o šias savybes užtikrina specialus surinkimo būdas bei novatoriškas temperatūros valdymas, garantuojantis veiksmingą energijos srautų kontrolę. Apibendrinant, šis produktas yra skirtas efektyviam naudojimui ir užtikrina ekonomiškai naudingą bei visiškai automatizuotą energijos gamybą.

Trys broliai – trys pavyzdiniai verslininkai

Revoliucinės idėjos, tikslus planavimas ir veiksmingas įgyvendinimas tinkamu laiku – štai kas lėmė didelę verslo sėkmę, kurią pasiekė broliai Johannas (produktų ir elektrotechnikos skyrius), Markusas (pardavimų ir rinkodaros skyrius) ir Philippas Kreiseliai (mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros skyrius). Didelė drąsa ir pasiaukojimas šiai trijulei leido nedideliame Aukštutinės Austrijos miestelyje, kuriame gyvena vos 3 tūkst. žmonių, pagaminti geriausią planetoje bateriją. Šie verslininkai pasauliui parodė, jog viskas iš tiesų yra įmanoma. Nors savo kelyje jie buvo ne vieni – juos lydėjo kiti partneriai, kurie investavo ne vien pasitikėjimą. Tai, be kita ko, buvo „OÖ Landesbank“, „Invest AG“, „Bank Austria“ ir VKB, taip pat jauni ir itin motyvuoti „Kreisel“ darbuotojai. Nuolatiniai moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra, taip pat siekis užtikrinti išskirtinę produktų kokybę vienija visus komandos narius. Jų stiprybė – patirtis ir žinios.

 http://www.apimages.com/metadata/Index/Kreisel-Electric-receives-the-Frost-amp-Sulli-/b8b5c6d3b1634118b0c4084ea3f3bf28/1/0

Ryšiams:

Markus Kreisel
presse@kreiselelectric.com
+43 7949 / 21400

„Kreisel Electric GmbH & Co. KG“
Kreiselstrasse 1, 4261 Rainbach i. M.

http://www.kreiselelectric.com/presse