Mada,  Pirkiniai

Kokie rūbai turėtų būti kiekvienos merginos spintoje?

drabužiaiKad ir kiek rūbų būtų spintoje, vis tiek karts nuo karto norisi ištarti „neturiu kuo apsirengti“, nes įprasti, mylimi drabužiai netinka vienai ar kitai progai. Kiekviena mergina turi savo stilių, tačiau gyvenimas nestovi vietoje, pasitaiko situacijų, kai reikia visai kitokios aprangos, nei turime drabužių spintoje. Todėl šiandien pasistengsime užbėgti šiai problemai už akių ir nuspręsti kokie rūbai turėtų būti kiekvienos merginos spintoje.

Maža juoda suknelė. Coco Chanel padarė tikrą atradimą ir sukūrė nepakeičiamą apdarą. Klasikinė juoda suknelė iki kelių tinka tiek kokteilių vakarėliui, tiek neįpareigojančiam vakarui. Kaskart prie jos parinkus kitus aksesuarus (papuošalus, batelius, rankinę) bei švarkelį – moteris atrodo kaskart naujai. Viena suknelė šimtui progų.

Džinsai. Kaip ir maža juoda suknelė, taip ir klasikinių spalvų(juodi ar mėlyni) džinsai yra universalūs ir derinami su skirtingomis palaidinėmis ir megztiniais gali kaskart sukurti vis kitokį stilių.Pavyzdžiui, užsivilkus paprastą palaidinę bei švarkelį galima drąsiai eiti į darbą. O užsivilkus ryškiaspalvę palaidinę – keliauti į klubą.

Sportinė apranga. Net intensyviai nesportuojant, spintoje turėtų būti sportinis kostiumas, geriausia klasikinių spalvų nike treningai – kokybiški ir ilgaamžiai. Su treningais galima drąsiai nueiti iki parduotuvės apniukusią dieną vos tik išlindus iš pižamos, išeiti pasivaikščioti po parką ar apsivilkti išvykai į gamtą kepti šašlykus. Nors tokia apranga labiau imponuoja patogumu nei grožiu, tačiau prie figūros tipo priderinti, tinkamo dydžio ir neiššaukiančios spalvos treningai puikiai tiks aktyviam laisvalaikiui.

Švarkelis. Juodas ar kitos mėgstamos spalvos švarkelis yra išsigelbėjimas vėsesnę dieną. Jį galima vilkėti tiek ant suknelės, tiek su klasikinio kirpimo kelnėmis ar sijonu nei džinsais. Po jei švarkelis juodas ir apatinė rūbų dalis (kelnės, sijonas) yra taip pat juodi ar tamsių spalvų, galima derinti ryškiaspalvę palaidinę, kuri taps puikiu ansamblio akcentu.

Įvairios palaidinės, marškinėliai, avalynė ir aksesuarai padeda kartus su pagrindiniais rūbais sudėlioti gražius derinius kasdienai bei šventėms. Nereikia bijoti ryškesnių aksesuarų, šalių ar papuošalų, jie kartu su klasikiniais rūbais (pvz., maža juoda suknele) padeda sukurti kaskart vis kitokį, individualų stilių.