Įvairūs,  Laisvalaikis

Kodėl pabėgimo kambarys puiki idėja gimimo dienai?

Artėja dar viena jūsų ar jūsų draugo gimimo diena? Norite ją paminėti iš tiesų įsimintinai ir linksmai? Turime pasiūlymą. Pabėgimo kambarys – tai puiki idėja visiems, kurie ieško įdomaus būdo praleisti tiek įprastą, tiek šventinę dieną.

Pabėgimo kambarys – tai iš užsienio Lietuvą pasiekusi pramoga, kurios tikslas išsilaisvinti iš uždaros patalpos per 60 minučių. Tam, kad tai būtų padaryta reikia ne fizinių, o protinių jėgų – strateginio mąstymo, loginių gebėjimų ir veikimo stresinėje situacijose. Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau 30 pabėgimo kambarių ir jų skaičius vis auga dėl didėjančio susidomėjimo.

Pabėgimo kambarys puikiai tinka atšvęsti gimimo dieną, nes, pirmiausia, suteikia galimybę suburti artimiausius draugus. Žaidime paprastai dalyvauja apie 5 žmones. Jeigu norite pasikviesti daugiau draugų, ne bėda – tiesiog išsirinkite du pabėgimo kambarius ir lenktyniaukite, kuri komanda išsilaisvins pirmoji. Konkurencija suteiks dar didesnio azarto ir sportinio intereso kovoti iš paskutiniųjų.

Pabėgimo kambarysPabėgimo kambarys – šauni idėja gimimo dienai ir dėl to, kad suteikia galimybę ne tik pasibūti su draugais, bet ir turiningai praleisti laiką. Pripažinkite, daugybė jūsų susitikimų baigiasi bare ar žiūrint eilines futbolo ar krepšinio varžybas. Šiuo atveju turėsite visiškai kitokią galimybę pamatyti draugus kitokioje aplinkoje ir bendradarbiauti dėl bendro tikslo. Mįslės ir galvosūkiai privers gerokai pasukti galvą ir ieškoti teisingų atsakymų čia ir dabar – juk laikas be galo svarbus.

Toks gimimo dienos praleidimas tinka ir todėl, kad pergalę (arba pralaimėjimą) galit atšvęsti susirinkę tame pačiame bare ar namuose. Taip jūsų šventimas turės bent kelias progas ir nuotaika bus dar pakilesnė. Garantuojame, jog dar ilgai džiaugsitės tokiu sprendimu ir prisiminsite šią dieną kaip linksmą ir turiningą. Galite būti tikri, jog ir draugai galvos tą patį.

Taigi, pabėgimo kambarys puikiai tinka tiek paprastą, tiek gimimo dieną. Įdomi ir originali veikla suteikia galimybę pasimatyti su draugais, paįvairinti drauge praleidžiamą laiką, pasivaržyti ir, žinoma, perkelti pergalės (ar pralaimėjimo) atšventimą į laisvesnę aplinką. Nieko nelaukite ir susiraskite jums tinkamą pabėgimo kambarį jau dabar.