Seksualūs apatiniai
Įvairūs,  Laisvalaikis,  Suaugusiems

Klasikinės Valentino dienos staigmenos, kurios jam patiks

Visai ne už kalnų Šv. Valentino diena, todėl moterys ir merginos jau dabar pradeda galvoti, kaip nustebinti ir pamaloninti savo mylimąjį.  Visgi, jei visiškai neturite idėjų, visada galite likti ištikima klasikai, kuri per daugelį metų neprarado savo populiarumo ir iki šiol kaitina aistras. Štai keletas klasikinių Šv. Valentino dienos staigmenų, kurios maloniai nustebins jūsų antrąją pusę.

Vakarienė žvakių šviesoje

Skamba banaliai? Paklauskite savęs, kaip dažnai vakarieniaujate prie gėlėmis ir žvakėmis papuošto stalo, iš šventinių indų, neaptarinėdami darbų ir buities reikalų? Tokia kasdienine romantika lepinasi tikrai ne visi, todėl ši meilės diena yra puiki proga paįvairinti rutiną. Tiesa, atminkite, kad romantiška vakarienė neturėtų būti pernelyg soti ir riebi, nes po jos daugiau nieko nebesinorės, tik kristi į lovą ir miegoti.  Vakarienei galite rinktis jūros gėrybes, kurios veikia kaip afrodiziakas, lengvus paukštienos patiekalus, o desertui vaisius ar uogas su šampanu.

Seksualūs meilės žaidimai

Jei retai eksperimentuojate lovoje, Šv. Valentino diena yra pats metas šią tvarką šiek tiek paįvairinti sekso žaidimais.  Žinoma, iš pradžių reiktų pasidomėti, kokios fantazijos sukasi vyro galvoje, gal jos ir jums patiks, todėl bus puiki proga jas paversti realybe.  Seksualūs apatiniai – būtinas meilės dienos atributas,  nustebinkite savo partnerį nėriniais puoštais ir atvirais apatiniais, kurių paprastai niekada nevilkite, toks vaizdas jį tikrai sužavės ir įkaitins temperatūrą.  Tiesa, nepamirškite, kad seksualūs apatiniai pirmiausia turi patikti jums, su jais turite jaustis patogiai ir nekompleksuoti dėl po gimdymo atsiradusių strijų ar kelių papildomų kilogramų. Jei norite seksualių, kokybiškų ir patogių apatinių, apsilankykite čia: Apatinukai.lt. Puikus kainos ir kokybės santykis garantuotas.

Atgal į praeitį

Ar prisimenate savo pirmąjį pasimatymą? Gal jo metu ėjote į kiną ar su karšto vyno puodeliu leidotės į žygį po naktines miesto gatves?  Atkartokite jį! Jums abiems bus malonu prisiminti, kaip prasidėjo jūsų meilės istorija. Be to, tokia ekskursija po praeities labirintus gali pasibaigti SPA centre ar jaukiame restorane. Prisiminsite senus laikus, o tuo pačiu sukursite ir naujus prisiminimus.