gražiausi kalėdų eglutės žaisliukai
Šventės

Kalėdinių dovanų idėjos

Išrinkti kalėdines dovanas draugams ar šeimos nariams kartais tampa tikru iššūkiu. Ypač kai parduotuvėse išvystame įvairiausių grožybių kurios traukia ir vilioja akį. Tad kaip nepasimesti tarp įvairiausių dovanų ir išrinkti puikias dovanas?

Šiame straipsnyje pateiksiu įdomias ir išskirtines kalėdinių dovanų idėjas.

Prisidėkite prie namų dizaino

Įvairių dekoracijų, ypač kalėdinių, niekada nebus per daug! Prisidėdami prie namų dizaino, galite tiesiog padovanoti gražius žaisliukus eglutei. Tokia dovana bus labai praktiška ir šventiška. O kaskart užsukus į svečius, galėsite pasigrožėti šiomis dekoracijomis. 

Žaisliukai eglutei bus puiki dovana, kadangi eglutė – labai gražus ir ryškus Kalėdų simbolis. O gražūs žaisliukai leis tą grožį išryškinti. Ypač šiais laikais, kuomet žaisliukai būna vienetiniai, rankų darbo. Tokia dovana tikrai pradžiugins ne vieną ir gražiai papuoš namus šventėms.

Staigmenų dėžutės

Staigmenas mėgsta visi, ir dideli ir patys mažiausi. O jei dar staigmenas viduje sukursite jūs patys, bus tik smagiau! Nes taip išreikšite rūpestį ir meilę.

Ką įdėti į vidų – jūsų pasirinkimas. Tačiau labai gražiai atrodo supakuoti imbieriniai sausainiai, arbata, medus, mažas šokoladukas ir vitamino D pakuotė. Nes žiemą lauke žvarbu, todėl labai svarbu nesušalti ir nesusirgti, o vitaminas D nepakenks, kadangi žiemą saulutę matome tikrai labai retai.

Dėžutėse taip pat galite įdėti ir mielų smulkmenėlių, jūsų bendrų nuotraukų. Arba tarp popieriaus paslėpti brangesnį daiktą, kurio trokšta jūsų artimas žmogus. Juk dovanos išvaizda sudaro daugiau nei 50% suteiktų emocijų.

Dovanų kuponai pramogoms

Kartais atrodo, kad geriausia dovana – tai tiesiog smagiai praleistas laikas kartu su savo artimu žmogumi. Ir tam nereikia išleisti krūvos pinigų. Puikiausia dovana Kalėdoms gali būti tiesiog bilietas į kiną, ar vakarienė kartu. 

Kalėdos – puiki proga padovanoti emocijas, o ne siekti pasipelnyti. O drauge praleistas laikas – geriausias būdas tas emocijas ir padovanoti. 

Ar kas gali būti smagiau, nei puikiai praleistas vakaras kartu su draugais ar šeima, kartu besijuokiant, ir užnugaryje paliekant visas rutinos problemas. Galite dovanoti apsilankymą baseine ar boulinge. O galbūt turite patinkantį užsiėmimą, tačiau seniai pamiršote? Tai puiki proga viską atgaivinti ir tuo užsiimti iš naujo!

Kalėdų dvasia

Renkant dovanas savo artimiesiems ar draugams, svarbiausia nepamiršti tikrosios Šv. Kalėdų dvasios, kuomet svarbiausios emocijos ir bendras laikas kartu. Dovanos geriau tegul būna pigesnės, ar ne taip gražiai supakuotos, tačiau iš visos širdies. 

Na, o gražiausias dovanas Kalėdoms sau ir savo artimiesiems galite išsirinkti užsukę į https://bijunai-prienamo.lt