Įvairūs

Kaip prailginti skalbimo mašinos tarnavimo laiką? Patarimais dalinasi ekspertai

Skalbimo mašina tarnauja kelis metus, bet dažnai dėl mūsų neišmanymo jos tarnavimo laikas sutrumpėja. LG Electronics (LG) ekspertai pateikia patarimus, kaip teisingai pasirūpinti skalbimo mašina, kad ji kuo ilgiau tarnautų.

Skalbimo mašinoje nepalikite šlapių drabužių.

Kartais susiduriame su tokia situacija, kai skalbimo mašina išsijungia, bet mes pamirštame iš jos išimti ką tik išskalbtus skalbinius. Todėl kelias valandas šlapi skalbiniai stovi skalbimo mašinoje ir dėl to įgauna nemalonų kvapą bei susiglamžo. Galiausiai, ir tai dar ne blogiausiai, jeigu skalbinius paliksite ilgiau nei 12 valandų, kvapas gali reikšti, kad susidarė pelėsiai, kurie gali būti sunkiai pašalinami. Tačiau, jeigu savo drabužius skalbimo mašinoje paliksite reguliariai, pasvarstykite, gal verta rinktis skalbimo mašiną AI DD™, kuri turi įdiegtą būgninės džiovyklės funkciją ir taip palengvina jūsų kasdieninį gyvenimą bei taupo laiką.

Patikrinkite visas kišenes

Prieš kiekvieną skalbimą patikrinkite, ar kišenėse neliko monetų, raktų ar net telefono. Minėti daiktai gali užstrigti tarp skalbimo mašinos durelių ar filtrų ar net gali pažeisti skalbimo mašinos dureles.

Neperpildykite skalbimo mašinos

Taip pat kaip yra nesveika persivalgyti, perpildžius skalbimo mašiną, gali labai suprastėti jos darbo kokybė. Skalbimo mašiną perkrovus drabužiais arba, pavyzdžiui, skalbiant lininę patalynę, gali būti papildomai apkraunamas skalbimo mašinos variklis ir dėl to gali sutrumpėti jo tarnavimo laikas. Siekiant šito išvengti ir artimoje ateityje nesusidurti su sunkumais, patartina perkant skalbimo mašiną, atsižvelgti į jos talpą.

Venkite per didelio skalbimo priemonių kiekio naudojimo

Posakio „kuo daugiau, tuo geriau“ negalima taikyti skalbimo priemonės naudojimui. Patartina naudoti tik tokį skalbimo priemonės kiekį, koks nurodytas ant pakuotės, nes kitaip skalbimo mašinos vandens išleidimo sistemoje gali susikaupti putos ir dėl to gali atsirasti gedimai.

Reguliariai išvalykite skalbimo mašinos filtrą

Skalbimo mašinoje skalbiamuose skalbiniuose dažnai būna purvo, gyvūnų šerių, plaukų, todėl norint ilgai naudotis skalbimo mašina, pagrindinė taisyklė yra laiku atlikti valymo darbus. Vienas iš būdų apsaugoti skalbimo mašiną ir taip prailginti jos tarnavimo laiką yra valyti jos filtrą, įskaitant savaime išsivalančius filtrus. Idealiu atveju filtrą reikia valyti 4–5 kartus per metus.

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“
Kaip prailginti skalbimo mašinos tarnavimo laiką? Patarimais dalinasi ekspertai