zieminiai batai
Įvairūs

Kaip išsirinkti žieminius batus moterims?

Permainingi orai, kuriuos išvydome gruodžio mėnesio pradžioje nuolat verčia keisti dienos aprangą. Vos tik pastebime artėjančius šalčius, jie jau kitą dieną gali atslūgti. Šie pastovūs pokyčiai išveda iš proto daugybė gyventojų, tačiau šitokie orai nekeičia fakto, kad neišvengiamai artėja kur kas stipresni šalčiai. Kai sniegas galiausiai užkariaus mūsų gatves ir kiemus, jau turėsime pasirinkti žieminę avalynę. Tinkamų žieminių batų paieška yra kur kas sunkesnė moterims, kurios stengiasi rasti gerą pusiausvyrą tarp patogumo, grožio bei šilumos. Štai keletas patarimų, kurie padės damoms išsirinkti tinkamiausius žieminius batus.

Nors unikalus dizainas bei specifinis stilius turi labai daug įtakos ieškant kuo patrauklesnės avalynės, žieminių batų pasirinkimas turi būti kur kas praktiškesnis. Slidūs šaligatviai, plikledis privers jus paslysti, o net toks paprasčiausias kritimas gali baigtis daug liūdniau, nei jūs įsivaizduojate. Perkant žieminius batus svarbiausia tinkamai įvertinti padą. Jei susipažinsite su visais tinkamos patikros ypatumais, tinkamas pado įvertinimas leis nustatyti pado pralaidumą, kuris turi būti kuo mažesnis. Rinkitės storesnį padą, kuris padės izoliuoti ir išsaugoti šilumą. Žieminei avalynei patariame rinktis batus su guminiais padais. Geri, specialūs protektoriai sukurs kuo geresnį sukibimą su paviršiumi. Tai apsaugos jus nuo slidinėjimo, o kokybiška guma padės išsaugoti šilumą. Batai su reljefiniais padais labiausiai tinka žiemos sezonu. Jei mėgstate daug vaikščioti, tačiau oro sąlygos trukdo jums pasimėgauti šia veikla, reljefinio pado batai padės jums išvengti sužalojimu nepaaukojant sveiko aktyvumo lygio.

Eytys Angel Leather Black žieminiai batai moterims. Šaltinis: https://www.sourkick.lt/batai/rudeniniai-zieminiai-batai/eytys-batai-angel-leather-black-shoes/anlb

Jei mėgstate dėvėti aukštakulnius ir paprasčiausiai nenorite jų atsikratyti, ieškokite batų su storesniais kulnais. Jie padės jums išlaikyti pusiausvyrą ir puikiai tiks rafinuotai, elegantiškai aprangai.

Ieškant žieminių batų gerai įvertinkite juos ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Yra daugybė kriterijų, kurie padeda atsirinkti gerą, šiltą pamušalą. Natūralios medžiagos suteikia geresnį šildymą, tačiau nesugeba susidoroti su drėgme – didžiausiu kojų priešu. Sunkiai džiūstantis natūralus pamušalas kur kas ilgiau džius. Šis neigiamas bruožas taip pat turės įtakos ir šiltesnėmis dienomis, kai prakaito prisigėręs pamušalas sukels jums diskomfortą.

Tekstilinis pamušalas  pasižymi savybėmis, kurios yra priešingos medžiaginiam pamušalui. Jie išsivėdina bei išdžiūva kur kas lengviau, tačiau ne taip gerai sušildo kojas. Rasti optimalų pasirinkimą, kuris patenkintų visas oro sąlygas, yra beveik neįmanoma, todėl net patariame nusipirkti kelias žieminių batų poras.

Žieminiai batai privalo būti kokybiški, tačiau daugybė žmonių nepakankamai įvertina jų svarbą. Jei nuolat pirksite pigią žieminę avalynę, turėsite tai daryti kiekvienais metais. Lietuviškai žiemai gerai tinka natūralios odos vatai. Jei oro sąlygos jums yra pernelyg atšiaurios, arba dažnai vaikštote didelius atstumus, jums taip pat tiks žieminiai batai iš natūralios vilnos. Jie yra tiesiog privalomi komforto garantai žmonėms su  kraujo apytakos sutrikimais. Pasistenkite užtikrinti tinkamą atsparumą drėgmei ir ieškoti kokybiškų gamybos medžiagų. Tada batai puikiai atliks savo funkciją, atrodys gražiai ir džiugins jus ne vienerius metus.