Šventės

Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą

Vestuviniai ziedai
Vestuviniai ziedai

Kalbant apie vestuvinius žiedus reikėtų paminėti, kad tai tema, kuriai galbūt ir galima pateikti nemažai patarimų, tačiau vistiek perkant reikia vadovautis savo skoniu. Vestuvnių žiedų pasirinkimas yra tikrai didelis. Pats didžiausias pasirinkimas yra vestuviniai žiedai Vilniuje. Čia gali rasti pačių įvairiausių tipų vestuvinius žiedus. Dažnas perkantysis susiduria su tam tikrais klausimais, todėl šiame straipsnyje trumpai aptarsime pagrindinius aspektus, kurie turi įtakos renkantis vestuvinius žiedus.

Pirmasis kriterijus – kaina. Vestuviniai žiedai kaina yra tikrai labai įvairi nuo 100 eurų iki itin didelių sumų, kurioms prireiks ne vieno mėnesio atlyginimo. Pigūs vestuviniai žiedai dažniausiai nėra itin geras pasirinkimas, nes dažniausiai tokie žiedai nėra itin kokybiški, taigi tai lemia ir tai, kad po tam tikro laiko jie atrodo gana apsitrynę bei neptrauklios išvaizdos.

Antrasis kriterijus – išvaizda. Galima vadovautis naujausiomis mados tendencijomis, tačiau reikėtų žinoti, kad mada gana greitai keičiasi, todėl vestuviniai ziedai reikia rinktis vadovaujantis savo skoniu, o neretais atvejais ir intuicija. Kadangi, dažniausiai vyrai siūlo prašo merginos rankos, todėl reikėtų prieš perkant sužinoti, kas išrintąjai patinka. Reikėtų sužinoti koks metalas yra jos mėgstamiausias. Pats populiariausias pasirinkimas yra įvairūs aukso dirbiniai. Auksas suteikia galimybes rinktis gana įvairius variantus. Rožinio, geltono bei balto aukso žiedai daugeliui yra žinomi. Nors klasikiniai vestuviniai žiedai yra iš įprasto aukso be įmantrių papuošimų, tačiau pastebima tendencija rinktis žiedus, kurie yra prašmatnūs, tačiau neturintys itin didelių puošybos elementų. Pavyzdžiui sužadėtuvių žiedai dažniausiai yra su dideliais deimantais. Atliekant įvairius kasdieninius darbus yra gana sunku apsaugoti žiedus, kad jie išliktų nesubraižyti ir spindintys.

O kur pirkti vestuvinius žiedus? Pasirinkimas yra tikrai didelis. Anksčiau žiedus galimėjo įsigyti tik juvelyrikos parduotuvėse arba užsisakyti pas juvelyrus, tačiau dabar galima vestuviniai žiedai internetu užsisakyti. Tai puikus būdas neišeinant iš namų įsigyti vestuvinius žiedus, kurie yra puikios kokybės, o taip pat patrauklios kainos. Perkant internetu dažnai yra sutaupoma tam tikra suma pinigų, o taip ir laikas. Dauguma elektroninių parduotuvių suteikia garantiją, todėl netinkantį vestuvinį žiedą visada galima gražinti.