Įvairūs

Kaip išmokti rūpintis savo grožiu

Dauguma žmonių yra gimę turėti sveiką odą ir stiprius plaukus. Tačiau, deja, bet labai dažnai bėgant metams dėl netinkamos grožio priežiūros įpročių galiausiai susiduriama su įvairiomis problemomis. Tuomet daugybė moterų desperatiškai bando rasti pačius efektyviausius būdus, kurie padėtų išspręsti vis dažniau kylančias įvairias odos ir plaukų problemas. Tokiais atvejais būtina suprasti, kad problemos atsirado ne per vieną naktį, todėl jų šalinimui taip pat reikėtų skirti kur kas daugiau laiko ir pastangų.

Jei iki šiol tikėjotės rasti unikalų produktą, kuris akimirksniu geba pašalinti visas problemas, turime jus nuvilti – realybė yra visiškai kitokia. Norėdamos nepakenkti savo odai ir plaukams bei visas atsiradusias problemas išspręsti kuo saugiau, turime naudoti natūralias priemones. Supraskite, kad grožis reikalauja laiko, kruopštumo, atidumo, reguliariai atliekamų grožio puoselėjimui skirtų procedūrų ir natūralių produktų. Taigi, atmerkite akis ir pradėkite tinkamai puoselėti savo grožį.

Pilkšvai, riebiai ir mišriai odai

Masažuokite savo veido odą su šaldytu jogurtu ir kartu užberkite šiek tiek cukraus. Tuomet paimkite apelsino puselę ir švelniai trinkite ja veido odą tol, kol ištirps granulės. Veidą nuplaukite šaltu vandeniu. Akimirksniu pastebėsite teigiamus rezultatus.

Pavargusiai ir išsausėjusiai odai

Masažuokite odą su papaja. Tuomet sumaišykite avižas su medumi ir šiek tiek šalto pieno. Šiuo mišiniu nušveiskite savo odą. Galiausiai veido odą nuplaukite šaltu pienu ir vandeniu, o tuomet nusausinkite.

Kenčiate nuo besigarbanojančių plaukų?

Išbandykite paprastą, greitą ir lengvai pagaminamą purškiklį. Du griežinėlius citrinos įdėkite į didelį puodelį vandens. Virinkite jį tol, kol išgaruos pusė vandens. Tuomet šį skystį įpilkite į buteliuką su purškikliu. Belieka papurkšti savo plaukus ir galėsite džiaugtis tiesiais bei žvilgančiais plaukais.

Susidorokite su maišeliais ir tamsiais ratilais po akimis

Panaudotus ramunėlių arbatos pakelius įdėkite į šaldiklį. Agurko griežinėliais masažuokite paakius, o tuomet pagulėkite 10 min. ant akių uždėję arbatos pakelius. Labai greitai pamatysite akivaizdų skirtumą.

Kaip matote, grožis gali būti puoselėjamas pačiais natūraliausiais ir labai paprastais būdais, kurie nereikalauja didelių pastangų ir laiko. Natūralių receptų yra begalė, todėl tereikia plačiau pasidomėti ir paįvairinti savo grožio priežiūros rutiną.

Apsilankykite viename iš Mesoderma rengiamų seminarų!