Įvairūs

Išskirtinis NT projektas į Vilnių atnešė pajūrio dvasią

Nekilnojamojo turto (NT) vystytojas „Amirex“ į Vilnių atnešė atitikmens neturintį kurortinio stiliaus projektą, kuris labiau primena vilą pajūryje nei būstą sostinėje. „Ežero vilos“ ant Buivydiškių tvenkinio kranto – ramybės sinonimas: projektas yra apsuptas miško ir vandens, o terasinis landšaftas kuria harmoniją akims bei kiekvienam gyventojui dovanoja geriausią vaizdą pro namų langus.

Įsivaizduokite, jūs – ant Buivydiškių tvenkinio kranto, miesto centras automobiliu pasiekiamas vos per 15 minučių, bet stovite apsuptas miško ir vandens. Prieš akis – „Ežero vilos“. Projektas, kuris yra skirtas gyventi, bet labiau primena atostogų būstą.

„Puikiai žinome, kad didžiausias sostinės gyventojo turtas yra laikas ir poilsis nuo intensyvaus gyvenimo mieste. Būtent tai ir norėjome suderinti šiame projekte Buivydiškėse – kad žmogaus turėtų galimybę pabėgti į gamtos prieglobstį, bet tuo pat metu ir negaišti laiko ilgoms kelionėms iki miesto, o tai užtikrina puikiai išvystyta infrastruktūra“, – pasakoja projekto vystytojo „Amirex“ vadovas Danielis Čepys.

Pravėrus vilos duris

Atvykę į projekto teritoriją, išvysite 46 individualias vilas ant išpuoselėto Buivydiškių tvenkinio kranto – tai kompaktiškos kvadratūros ir vientisos architektūros statiniai.

„Nedidelės vilos – nuo 54 kv. m iki beveik 70 kv. m ploto – reiškia mažiau rūpesčių kasdienybėje, o tai prisidės prie to, kad laiko poilsiui po darbų liks kuo daugiau. Kiekviena vila turi savo asmeninį žemės lopinėlį – privačią erdvę terasą, kuri sukuria didelio namo atmosferą, tik be jam būdingų nemalonių rūpesčių. Šiuo metu sostinėje nėra daug tokių projektų, kuriuose derėtų privatus atskiras būstas ir daug priežiūros nereikalaujantis kiemas. Šiose vilose kiekvienas galės realizuoti savo asmeninę namų idėją. Projektas yra itin erdvus – 1,2 ha teritorija, taip kiekvienam gyventojui užtikrinamas privatumas, kurį suteikia ir nedidelė bendraminčių kaimynystė“, – sako projekto brokeris Šarūnas Kaniava.

Užėjus į vilos vidų, dėmesį iškart atkreipia didžiuliai jos langai – kiekvienas langas čia lyg paveikslas su gamtos peizažu. Per juos gyvenamasis plotas fiziškai praplečiamas ir sujungiamas su lauko terasa, taip sukuriant neribotos erdvės pojūtį. Vieno aukšto namų svetainės taip pat turi aukštas lubas, kurios dar labiau sustiprina erdvės pojūtį.

„Vienas didžiausių „Ežero vilų“ išskirtinumų iš kitų šiandien dygstančių NT projektų yra terasinis landšaftas – tai skirtingo aukščio unikalus namų išdėstymas, dėl kurio visi kaimynai gali draugiškai „dalintis“ gamtos vaizdu. Nėra nė vienos vilos, pro kurios langus vaizdas būtų nykus – tiesiog pakanka išsirinkti, ar jus labiau ramina siūbuojančių medžių ar tyvuliuojančio vandens vaizdas. O ramiai įsitaisius lauko terasoje galima suprasti, ką reiškia žodžiai „gyvenimo idilė“. Rodos, net ir judėti šioje gyvenvietėje norisi ramiau, lėčiau nei kur nors kitur, tuo mėgaujantis“, – dalijasi NT brokeris.

Kalbėdamas apie tai, kas dar išskiria šį projektą, Š. Kaniava pamini ikonišką jo architektūrą: vilos yra „Barn“ stiliaus su itin kokybiška daline apdaila.

„Architektūriniai sprendimai sukuria darnos pojūtį ir leidžia viloms įsilieti į gamtos peizažą, jo visiškai nesudrumsčiant. Mediniai stumdomų sistemų langai, degintos medienos fasadai ir kruopštūs želdinių planai – detalės, kurių svarbą ir kuriamą komfortą vilų gyventojai įvertins bėgant metams. Namų šilumą ir jaukumą garantuos A+ energinė klasė“, – teigia jis.

Užvėrus vilos duris

Vilos yra apsuptos medžių, o per langus atsiveria vaizdas į Buivydiškių tvenkinį, kuriam skirtas išskirtinis dėmesys. Vandens telkinys šiuo metu yra tvarkomas, jo pakrantėje planuojamas išpuoselėtas paplūdimys, naujas lieptas bei tinklinio aikštelė vietos gyventojams.

„Poilsio atmosferą kuria pati projekto lokacija – gyvenvietė turi prieigą prie tvenkinio paplūdimio, statybų metu buvo išsaugoti daugiamečiai spygliuočių ir lapuočių medžiai, kurie suteikia projektui išbaigtumo potyrį. Tuo tarpu Buivydiškių tvenkinys leidžia būti ramiems dėl to, kad vyraujantis erdvės ir laisvės jausmas projekte niekur nedings, mat gyventojų vilos nebus užstatytos naujais apartamentais. Paplūdimys, be abejo, yra atostogų ištisus metus simbolis, kuriuo negali pasigirti dažnas sostinėje vystomas projektas“, – kalba Š. Kaniava.

Anot jo, „Ežero vilose“ vietą sau turėtų rasti miestiečiai, ieškantys atokvėpio ir ramaus vakaro poilsio atmosferos be automobilių zujimo ar nuolatinio vaikų krykštavimo – tai sunku įsivaizduoti kotedžuose ar tipiškuose miesto daugiabučiuose. Šis projektas turėtų sudominti tuos, kurie ieško nedidelio namo mieste, taip pat gyvenančius po vieną, poras ir žmones, kurie jau išleido savo vaikus į pasaulį ir dabar svajoja apie ramybę bei laiką sau. Projektas taip pat patrauklus ieškantiems likvidaus būsto investicijai ir norintiems jį išnuomoti – dalis vilų jau įsigytos būtent šiam tikslui.

Š. Kaniava priduria, kad kiekvienam naujakuriui taip pat bus pasiūlyti specialūs partnerių sprendimai prie namų įsirengti sandėliukus bei automobilių pavėsines.

„Mano patarimas – atvažiuokit, pabūkit, pajauskit. Dažnai NT projektai geriau atrodo internetinėse svetainėse ar lankstinukuose, bet „Ežero vilas“ reikia pamatyti gyvai, jas reikia patirti visais penkiais savo pojūčiais, o ne per ekranus“, – kviečia projekto brokeris.

Pranešimą paskelbė: Ligitas Žvaliauskas, MB Kraftinė komunikacija

Išskirtinis NT projektas į Vilnių atnešė pajūrio dvasią