Įvairūs

Įsigyk būstą su KREDA ir gauk valstybės subsidiją

Viena didžiausių jaunų šeimų svajonių – turėti nuosavą būstą.  Nuo 2018-ųjų metų, siekiant padėti jaunoms šeimoms įgyvendinti šį norą, skiriamos valstybės subsidijos pirmajam būstui su būsto kreditu įsigyti.

KREDA grupė sėkmingai prisideda prie šios valstybės iniciatyvos ir jau padėjo įgyvendinti dešimtims šeimų svajonę.

Šiais metais suteikiama galimybė gauti subsidiją įsigyjant ar statant būstą didesnėje dalyje šalies teritorijų – į regionų sąrašą įtraukti Gargždai, Tauragė, dalis Utenos ir Palangos miesto bei Vilniaus rajono teritorijų.

Kaip teigia Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA valdybos pirmininkė Kristina Simonovič galimybė gauti valstybės subsidiją savo pirmajam būstui suteikė realią pagalbą būstus įsigyti toms šeimoms, kurios anksčiau apie tai tik nedrąsiai svajodavo.

Regionai – neatrastas perlas

„Į regionus atsikrausčiusios šeimos ne retai juose atranda tai, ko nesitikėjo – idealias sąlygas auginti vaikus, modernias mokyklas bei galimybę pradėti savo verslą. Didelė urbanizacija sukūrė ir didžiulę šeimos verslų, amatininkų ir kitų specialistų konkurenciją miestuose. Tuo tarpu vis daugiau šalies biudžeto lėšų keliauja regionų plėtrai. Čia gyvenamųjų teritorijų infrastruktūra neretai lenkia didžiuosius šalies mietus, tačiau vis dar stokojama vietinių verslų“. – sako Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

Jungtinė centrinė kredito unija KREDA džiaugiasi, kad vis daugėja jaunų žmonių, kurie, įsigiję būstą regione, grįžta prašydami padėti įkuriant ar plečiant nuosavą verslą bei dalijasi sėkmės istorijomis.

Regionai išskirtiniai tuo, kad:

  • Juose nebūna kamščių ir mažesnė oro tarša;
  • Lengviau pasiekiamos mokyklos bei darželiai, ne retai pėstute;
  • Didesnis bendruomeniškumo jausmas bei savitarpio pagalba;
  • Palankesnės sąlygos vystyti ar įkurti savo verslą dėl mažesnės konkurencijos.

Ką svarbu žinoti norint gauti subsidiją:

  • Subsidijas gali gauti jauna šeima, kurios nariai yra ne vyresni nei 36-erių metų amžiaus;
  • Subsidija suteikiama ne didesniam nei 87 tūkstančių eurų vertės būsto kreditui;
  • Subsidija gali siekti nuo 15 % iki 30 % ir priklauso nuo šeimoje augančių vaikų skaičiaus;
  • Su subsidija įsigytas būstas bent dešimt metų nuosavybės teise turi priklausyti subsidijos gavėjams. Priešingu atveju subsidija turės būti grąžinta į valstybės biudžetą.

KREDA unijos, veikiančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Raseinių, Šakių, Šilalės, Kupiškio, Rokiškio,  Biržų, Joniškio, Anykščių, Pakruojo, Ukmergės, Pasvalio, Jurbarko, Jonavos, Tauragės, Kelmės, Šilutės, Telšių, Ignalinos, Švenčionių, Visagino, Zarasų, Utenos rajonuose ne tik suteikia būsto kreditus, tačiau ir konsultuoja subsidijų gavimo klausimais. Jei abejojate ar tiesiog norite sužinoti daugiau, nuoširdžiai kviečiame susitikti su mūsų specialistais, kurie padės Jums priimti atsakingus bei naudingus spendimus. KREDA grupė  pažada Jums kokybišką, greitą bei kompetentingą pagalbą visos Jūsų kelionės į svajonę metu.

KREDA – tai patikimų ir rūpestingų finansų partnerių grupė, vienijanti 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų. Priimame greitus, bet apgalvotus sprendimus, kurie padeda siekti verslo užsibrėžtų tikslų ir kurti ilgalaikę finansinę gerovę. KREDA grupės kredito unijos yra Jungtinės centrinės kredito unijos, užtikrinančios efektyvią visų kredito unijų veiklą, narės.

Pranešimą paskelbė: Rasa Kruopaitė-Lalienė, Jungtinė centrinė kredito unija, kooperatinė bendrovė