Įvairūs

Industrijoje pirmaujanti transformacinių mažų modulinių branduolinių reaktorių technologijos tiekėja „NuScale Power“ skelbia apie planus pradėti viešai siūlyti savo akcijas per susijungimą su „Spring Valley Acquisition Corp.“

  • „NuScale Power, LLC“ („NuScale”) pasiekė verslo jungimo susitarimą su „Spring Valley Acquisition Corp.“ (NASDAQ: SV).
  • Sujungtos bendrovės, kuri vadinsis „NuScale Power Corporation“, numatoma preliminari vertė sieks maždaug 1,9 mlrd. JAV dolerių, o uždarius sandorį jos akcijos trumpinys bus „SMR“.
  • Į sandorį įtrauktos privačios investicijos į visiškai pasirašytas 181 mln. JAV dolerių vertės bendras akcijas pritraukiant pasaulinius finansinius ir strateginius investuotojus, tokius kaip „Samsung C&T Corporation“, „DS Private Equity“ ir „Segra Capital Management“, dalyvaujant „Pearl Energy“, kuri yra „Spring Valley“ rėmėja.
  • Patentuotas ir novatoriškas pažangus branduolinės energijos sprendimas „NuScale Power Module™“ (NPM) – vienintelė perspektyvi amerikietiškų mažų modulinių branduolinių reaktorių (SMR) technologija, kurią galima įdiegti artimiausioje ateityje.
  • „NuScale“ SMR technologija yra saugi, patikima ir keičiamo masto bei yra pirmoji ir vienintelė, gavusi JAV Branduolinės energetikos priežiūros komisijos standartinės konstrukcijos patvirtinimą.
  • Tikimasi, kad sandoris atneš iki 413 mln. JAV dolerių bendrųjų pajamų, kurias „NuScale“ ketina panaudoti savo SMR technologijos komercializavimui finansuoti.
  • „Fluor“ (NYSE: FLR) planuoja kontroliuoti maždaug 60 proc. jungtinės bendrovės ir toliau liks svarbi partnerė, teiksianti „NuScale“ inžinerines, projektų valdymo, administracinio ir tiekimo grandinės palaikymo paslaugas.

PORTLANDAS, Ore.–(BUSINESS WIRE)– „NuScale Power, LLC“ („NuScale“ arba „Bendrovė“), industrijoje pirmaujanti patentuotų ir novatoriškų pažangių mažų modulinių branduolinių reaktorių (SMR) technologijos tiekėja, ir „Spring Valley Acquisition Corp.“ (NASDAQ: SV) („Spring Valley“), specialiosios paskirties įsigyjančioji bendrovė, kurios vertybiniais popieriais prekiaujama viešai, paskelbė pasiekusios galutinį verslo jungimo susitarimą, siekdamos sukurti pirmą tokio pobūdžio energetikos bendrovę, pasirengusią pasauliniam energijos perėjimui pristatydama saugią, keičiamo masto ir patikimą anglies dioksido neišskiriančią branduolinę energiją.

Bendrovės apžvalga

„NuScale“ yra patentuoto ir novatoriško pažangaus branduolinės energijos sprendimo „NuScale Power Module™“ (NPM) – vienintelės perspektyvios SMR technologijos, kurią galima įdiegti artimiausioje ateityje, – tiekėja. NPM, galintis generuoti 77 megavatus elektros (MWe), yra saugus, patikimas ir keičiamo masto:„NuScale VOYGR™“ elektrinės konstrukcija gali talpinti keturis, šešis arba 12 atskirų modulinių blokų, galinčių tiekti iki 924 MWe elektros energijos per dieną.

„NuScale“ NPM gali būti patikimas, anglies dioksido neišskiriantis energijos šaltinis, papildantis atsinaujinančius šaltinius, tokius kaip vėjo, saulės ir vandens energija. NPM gali užtikrinti pastovią bazinės apkrovos galią su sekimo galimybe, neatsižvelgiant į paros laiką, orą ar sezoną. Dėl unikalaus dizaino ir saugos ypatybių jį galima lengvai integruoti į elektros tinklus arba naudoti įvairiose pramonės srityse, tokiose kaip vandens gėlinimas, komercinio masto vandenilio gamyba ir anglies dioksido surinkimo technologija.

2020 metais „NuScale“ NPM tapo pirmuoju ir vieninteliu SMR, gavusiu Branduolinės energetikos priežiūros komisijos (NRC) standartinės konstrukcijos patvirtinimą – tai lūžio momentas ne tik bendrovei, bet ir branduolinei pramonei. Dėl pažangios NPM konstrukcijos nebėra reikalingi du trečdaliai saugos sistemų ir komponentų, esantys šiandieniniuose dideliuose komerciniuose reaktoriuose, o tai žymiai pagerina „NuScale“ elektrinių ekonominius rodiklius, palyginti su tradicinėmis atominėmis elektrinėmis. „NuScale“ reaktoriai sukurti taip, kad saugiai išsijungtų avarinės situacijos atveju ir savaime aušintųsi neribotą laiką, nereikalaujant operatoriaus ar kompiuterio veiksmų, maitinimo ar vandens papildymo – tai naujiena bet kuriai komercinei atominei elektrinei. Intelektinė nuosavybė, palaikanti „NuScale“ technologiją, yra apsaugota daugiau nei 600 išduotų arba tebenagrinėjamų patentų.

Kadangi visuotinis sutarimas, kad branduolinė energija yra labai svarbi siekiant tikslo iki 2050-ųjų visiškai nebeišmesti šiltnamio efektą sukeliančių dujų, o JAV užsibrėžus tikslą iki 2035 metų sukurti anglies dioksidu neteršiantį energijos sektorių, „NuScale“ yra gerai pasirengusi suvaidinti svarbų ir įvairiapusį vaidmenį pasaulinėje energetikos transformacijoje. Būdama SMR technologijos kūrimo ir tiekimo pradininkė, bendrovė turi didžiules galimybes rinkoje ir yra užsitikrinusi augančią paramą JAV ir visame pasaulyje. Industrijos analitikai apskaičiavo, kad iki 2040 metų visame pasaulyje reikės daugiau nei 16 000 gigavatų elektros (GWe), kad būtų padidinti energijos gamybos pajėgumai neišmetant anglies dioksido.

Augančios būtinybės dekarbonizuoti pasaulio energetikos sistemą ir ilgalaikės partnerystės su JAV energetikos departamentu dėka „NuScale“ šiuo metu bendradarbiauja su stambiu regioniniu klientu „Utah Associated Municipal Power Systems“ (UAMPS) ties „NuScale VOYGR“ elektrinės įkūrimu 2029 metais. „NuScale“ turi tvirtą ir augantį klientų plėtros tinklą; ji yra sudariusi 19 supratimo memorandumų (SM) arba susitarimų 11 šalių.

„NuScale“ keičiamo masto technologija ir diversifikuotu verslo modeliu siekiama išskirtinių finansinių rezultatų ir sukurti ilgalaikę vertę. Bendrovė turi patrauklų, itin pelningą verslo modelį, kuris uždirba pinigus iš savo intelektinės nuosavybės per NPM pardavimus ir mokesčius, tuo pačiu užsitikrindama nuolatines pajamas iš svarbių priežiūros paslaugų per visą gamybos gyvavimo ciklą. Palaikoma nuolatinių tiekimo grandinės partnerių, „NuScale“ gali pristatyti pirmąją VOYGR elektrinę klientui 2027 metais (atsižvelgiant į klientų poreikius). „NuScale“ tikisi iki 2024-ųjų pasiekti teigiamą pinigų srautą.

„NuScale VOYGR“ elektrinės taip pat sukuria didelių ekonominių galimybių, įskaitant kvalifikuotas darbo vietas bendruomenėms, kuriose jos veiks. Tai labai svarbu pakeičiant nebenaudojamus iškastinio kuro įrenginius. Pavyzdžiui, JAV vietinė tiekimo grandinė, skirta gaminti 27 NPM per metus, galėtų sukurti daugiau nei 14 000 tiesioginių darbo vietų bei duotų netiesioginės naudos iš vietinių mokesčių ir ekonominės veiklos.

Po sandorio „NuScale“ ir toliau vadovaus patyrusi vadovų komanda, įskaitant prezidentą ir generalinį direktorių Johną Hopkinsą, finansų direktorių Chrisą Colbertą, technologijų vadovą ir vieną įkūrėjų dr. Jose Reyesą, operacijų vadovą ir atominės energijos reikalų direktorių Dale’ą Atkinsoną, komercijos direktorių Tomą Mundy ir vyriausiąjį teisininką Robertą Temple’ą.

Vadovybės komentarai

„NuScale Power“ prezidentas ir generalinis direktorius Johnas Hopkinsas sakė:

„NuScale“ kuria naujos kartos branduolinės energijos technologiją, kuri yra saugesnė, universalesnė ir ekonomiškesnė nei kada nors anksčiau. Mūsų ambicijų mastas prilygsta tik didžiuliams pasaulio dekarbonizacijos poreikiams, todėl dabar yra tinkamas laikas paspartinti ir išplėsti savo pastangas, kad mūsų pažangioji SMR technologija pasiektų daugiau klientų visame pasaulyje. Kai įžengsime į kitą augimo etapą, „Spring Valley“ bus smarkiai papildantis strateginis „NuScale“ partneris su lyderyste, kuri suteiks gilios patirties tvarios energetikos srityje, ir stabiliais veiklos bei investicijų rezultatais energetikos sektoriuje, įskaitant branduolinę energiją.“

„Spring Valley“ generalinis direktorius Christopheris D. Sorrellsas sakė:

„NuScale“ yra pirmaujanti kompanija, sukūrusi novatorišką technologiją, kuri gali turėti transformacinį poveikį žmonijai tobulinant energetikos sektorių. Gavusi standartinės konstrukcijos patvirtinimą iš NRC „NuScale“ padėjo sukurti naują branduolinės saugos standartą ir tai darydama išvystė naują anglies dioksido neišskiriančios energijos sprendimą, suteikiantį unikalių galimybių ir našumo, kurie gali realiai prisidėti prie perėjimo prie švarios energetikos artimoje ateityje. Tai reta galimybė investuoti į didžiulį poveikį industrijai darančią technologiją. Mums labai malonu bendradarbiauti su „NuScale“ ir jos daug aukštos kvalifikacijos vadovų komanda, kad ši itin svarbi technologija būtų pristatyta rinkai.“

„Fluor Corporation“ vykdomasis pirmininkas Alanas L. Boeckmannas sakė:

„Fluor“ tikisi, kad siūlomas sandoris sustiprins ir paspartins „NuScale Power“ unikalios mažo modulinio branduolinio reaktoriaus technologijos komercializavimą ir diegimą. Tai yra tolesnis žingsnis „Fluor“ pirmą kartą prieš 10 metų išdėstytame plane glaudžiai bendradarbiauti su „NuScale Power“, Kongresu ir Energetikos departamentu, siekiant komercializuoti šią unikalią anglies dioksido neišskiriančios energijos technologiją. Šiandieninis pranešimas yra dar vienas įrodymas, kad vyriausybės indėlis į bendrą finansavimą kuriant pirmąją tokią komercinio masto technologiją gali pritraukti privačių investicijų ir duoti rezultatų. „Fluor“ ir toliau tarnaus kaip svarbus partneris, teikdamas „NuScale Power“ ir jos klientams pasaulinio lygio patirtį inžinerinių paslaugų, projektų valdymo ir tiekimo grandinės palaikymo srityse.“

Sandorio apžvalga

Pagal Susijungimo sutarties sąlygas sandoris įvertintas maždaug 1,9 mlrd. JAV dolerių. Pabaigoje „NuScale“ tikisi iki 413 mln. JAV dolerių bendrųjų pajamų, įskaitant 181 mln. JAV dolerių privataus kapitalo investicijų (PIPE) iš „Samsung C&T Corporation“, „DS Private Equity“, „Segra Capital Management“ ir „Pearl Energy“. „NuScale“ ketina panaudoti pajamas savo keliui link komercializavimo finansuoti ir nesitiki jokių papildomų kapitalo poreikių nuo sandorio užbaigimo iki teigiamo laisvų pinigų srauto pasiekimo.

Užbaigus sandorį, „Fluor“ planuoja kontroliuoti maždaug 60 proc. jungtinės bendrovės, remdamasi PIPE investiciniais įsipareigojimais, gautais sandoryje, ir dabartiniu „NuScale Power“ ir „Spring Valley“ kapitalu bei piniginiais kapitalo ekvivalentais.

Esami „NuScale“ akcininkai, įskaitant mažoritatinį akcininką „Fluor“, išlaikys savo kapitalą „NuScale“ ir perduos jį į jungtinę bendrovę. „Fluor“ taip pat toliau teiks „NuScale“ inžinerines, projektų valdymo, administracinio ir tiekimo grandinės palaikymo paslaugas. Kiti dabartiniai strateginiai „NuScale“ investuotojai yra „Doosan Heavy Industries and Construction“, „Samsung C&T Corporation“, „JGC Holdings Corporation“, „IHI Corporation“, „Enercon Services, Inc.“, „GS Energy“, „Sarens“ ir „Sargent & Lundy“.

Tikimasi, kad sandoris bus baigtas pirmąjį 2022-ųjų pusmetį; remiantis įprastinėmis sąlygomis, jam dar turės pritarti „Spring Valley“ akcininkai.

Patarėjai

„Guggenheim Securities, LLC“ veikia kaip „NuScale“ ir „Fluor“ finansinė patarėja. „Cowen“ veikia kaip „Spring Valley“ finansų patarėja ir pagrindinė kapitalo rinkų patarėja. „Guggenheim Securities, LLC“ ir „Cowen“ veikė kaip „Spring Valley“ tarpininkės dėl PIPE viešo siūlymo.

„Stoel Rives LLP“ veikia kaip „NuScale“ teisinė patarėja, „Gibson, Dunn & Crutcher LLP“ veikia kaip „Fluor“ teisinė patarėja, „White & Case LLP“ veikia kaip teisinė patarėja tarpininkams, o „Kirkland & Ellis LLP“ veikia kaip „Spring Valley“ teisinė patarėja.

Pristatymas investuotojams

„NuScale“ ir „Spring Valley“ vadovų pristatymas investuotojams vyko 2021-ųjų gruodžio 14 dieną, 10 val. ET.

Norėdami pasiklausyti internetinės transliacijos, apsilankykite www.netroadshow.com/nrs/home/#!/?show=04285b34. Po internetinės transliacijos galima ją perklausyti telefonu 1 (844) 385-9713 (JAV) arba 1 (678) 389-4980 (tarptautinis), pakartojimo kodas: 48521#.
Papildoma informacija apie siūlomą sandorį, įskaitant Sutarties ir Susijungimo plano kopiją bei pristatymą investuotojams, bus pateikta 8-K formos ataskaitoje, kurią „Spring Valley“ pateiks Vertybinių popierių ir biržos komisijai (SEC), ir bus pasiekiama „NuScale“ santykių su investuotojais puslapyje https://www.nuscalepower.com/about-us/investors bei www.sec.gov.

Apie „NuScale Power“

„NuScale Power“ yra pasirengusi patenkinti įvairius klientų energijos poreikius visame pasaulyje.Ji sukūrė naujos rūšies atominę elektrinę su moduliniu lengvojo vandens reaktoriumi elektros energijos gamybai, centralizuotam šildymui, gėlinimui ir kitiems su šilumos gamyba susijusiems procesams. Jos inovatyvus mažo modulinio reaktoriaus (SMR) dizainas apima visiškai gamykloje pagamintą „NuScale Power Module™“, kuris gali generuoti 77 MW elektros energijos ir gali būti keičiamo dydžio, kad atitiktų kliento poreikius. VOYGR™-12 jėgainė gali generuoti 924 MWe, o „NuScale“ taip pat siūlo keturių modulių VOYGR-4 (308 MWe) ir šešių modulių VOYGR-6 (462 MWe) ir kitas konfigūracijas pagal klientų poreikius. Pagrindinis „NuScale“ investuotojas yra pasaulinė inžinerijos, viešųjų pirkimų ir statybos įmonė „Fluor Corporation“, turinti 70 metų patirtį komercinėje branduolinėje pramonėje.

„NuScale“ būstinė yra Portlande, Oregone, taip pat ji turi biurus Korvalise, Oregone; Rokvilyje, Merilande; Šarlotėje, Šiaurės Karolinoje; Ričlande, Vašingtone; ir Londone, JK. Sekite mus „Twitter“: @NuScale_Power, „Facebook“: NuScale Power, LLC, „LinkedIn“:NuScale-Power NuScale-Power ir „Instagram“: nuscale_power. Apsilankykite„NuScale Power“ svetainėje.

Apie „Fluor Corporation“

„Fluor Corporation“ (NYSE: FLR) kuria geresnį pasaulį, naudodama pasaulinio lygio žinias, kad išspręstų didžiausius savo klientų iššūkius. 44 000 „Fluor“ darbuotojų teikia profesionalius ir techninius sprendimus, kurie klientams visame pasaulyje leidžia realizuoti saugius, gerai vykdomus, ekonomiškai efektyvius projektus. 2020 metais „Fluor“ pajamos siekė 14,2 mlrd. JAV dolerių, o kompanija užima 196 vietą „Fortune 500“ reitinge. „Fluor“, kurios būstinė yra Irvinge, Teksase, daugiau nei 100 metų teikia inžinerijos, viešųjų pirkimų ir statybos paslaugas. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.fluor.com arba sekite „Fluor“ „Twitter“, „LinkedIn“, „Facebook“ ir „YouTube“.

Apie „Spring Valley Acquisition Corp.“

„Spring Valley Acquisition Corp.“ (NASDAQ: SV) yra specialiosios paskirties įsigyjančioji bendrovė, įsteigta siekiant susijungti su vienu ar daugiau verslo subjektų, orientuotų į tvarumą, įskaitant švarią energiją ir saugojimą, išmanųjį tinklą /efektyvumą, aplinkosaugos paslaugas ir perdirbimą, mobilumą, vandens ir nuotekų tvarkymą, šiuolaikines medžiagas ir paslaugas, paremtas technologijomis. „Spring Valley“ rėmėją palaiko „Pearl Energy Investment Management, LLC“, Dalase, Teksase įsikūrusi investicinė bendrovė, kuri daugiausia dėmesio skiria partnerystei su geriausiomis savo klasėje vadovų komandomis investicijoms į Šiaurės Amerikos energetikos industriją.

Papildoma informacija ir kur ją rasti

Dėl verslo jungimo „Spring Valley“ ketina pateikti SEC S-4 formos registracijos pareiškimą (S-4 formą), kur bus išdėstytas preliminarus prospektas, susijęs su jos vertybiniais popieriais, kurie bus išleisti ryšium su verslo jungimu, ir preliminarų įgaliojimo pareiškimą dėl „Spring Valley“ akcininkų susirinkimo, kuriame „Spring Valley“ akcininkai bus paprašyti balsuoti dėl siūlomo verslo jungimo. „Spring Valley“ ir „NuScale“ ragina investuotojus, akcininkus ir kitus suinteresuotus asmenis, jei įmanoma, susipažinti su S-4 forma, įskaitant įgaliojimo pareiškimą/prospektą, visus jų pakeitimus ir visus kitus SEC pateiktus dokumentus, nes šiuose dokumentuose bus svarbios informacijos apie siūlomą verslo jungimą. Pateikus S-4 formą ir paskelbus ją galiojančia, „Spring Valley“ išsiųs galutinį įgaliojimo pareiškimą/prospektą „Spring Valley“ akcininkams įrašo data, kuri turi būti nustatyta balsavimui dėl verslo jungimo. „Spring Valley“ akcininkai taip pat galės nemokamai gauti tokių dokumentų kopijas, kreipdamiesi paštu „Spring Valley Acquisition Corp.“, 2100 McKinney Avenue Suite 1675 Dallas, TX 75201 arba elektroniniu paštu investors@sv-ac.com. Šiuos dokumentus, kai tik jie bus patalpinti, taip pat galima nemokamai gauti SEC svetainėje www.sec.gov.

Dalyviai

„Spring Valley“ ir jos direktoriai bei pareigūnai gali būti laikomi „Spring Valley“ akcininkų įgaliotinių užklausų, susijusių su siūlomu verslo jungimu, dalyviais. Vertybinių popierių savininkai gali gauti daugiau informacijos apie tam tikrų „Spring Valley“ pareigūnų ir direktorių vardus, ryšius ir interesus pateikę prašymą, perskaitę galutinį „Spring Valley“ prospektą, pateiktą SEC 2020 metų lapkričio 25 dieną, įgaliojimą/prospektą ir kitą SEC pateiktą medžiagą, susijusią su verslo jungimu, kai ji taps prieinama. Informacija apie „Spring Valley“ narių interesus, kurie kai kuriais atvejais gali skirtis nuo bendrų jų akcininkų interesų, bus pateikta įgaliojime/prospekte, susijusiame su verslo jungimu, kai jis bus prieinamas.

Svarbus pranešimas

Šis pranešimas žiniasklaidai nėra pasiūlymas parduoti ir nėra siūlymas pirkti kokius nors vertybinius popierius arba siūlymas balsuoti arba kurioje nors jurisdikcijoje patvirtinti dalykus, susijusius su potencialiu „Spring Valley“ ir „NuScale“ verslo jungimu ar bet kokiais susijusiais sandoriais. Taip pat tai nėra siūlymas parduoti, leisti arba perduoti vertybinius popierius bet kuriai jurisdikcijai ar asmeniui, kuriam toks pasiūlymas arba pardavimas gali būti neteisėtas. Bet koks vertybinių popierių siūlymas arba balsų rinkimas dėl siūlomo sandorio bus vykdomas tik naudojant įgaliojimą/prospektą, kuris atitinka galiojančias taisykles ir nuostatas pagal 1933 metų Vertybinių popierių įstatymą su pakeitimais (Vertybinių popierių įstatymas) ir 1934 metų Vertybinių popierių biržos įstatymą su pakeitimais arba pagal Vertybinių popierių įstatymo išimtį arba sandorį, kuriam netaikomi registravimo reikalavimai pagal Vertybinių popierių įstatymą.

Ateities perspektyvų turintys teiginiai

Tam tikri teiginiai, įtraukti į šį pranešimą žiniasklaidai, kurie nėra istoriniai faktai, yra ateities perspektyvų turintys teiginiai, susiję su „saugaus uosto“ nuostatomis pagal 1995 metų JAV Bylinėjimosi dėl privačių vertybinių popierių reformos įstatymą. Šie ateities perspektyvų turintys teiginiai gali būti atpažinti dėl to, kad vartojami ateities perspektyvas nurodantys terminai, tokie kaip „mano“, „gali“, „bus“, „vertina“, „tęsia“, „tikisi“, „ketina“, „turėtų“, „planuoja“, „spėja“, „potencialus“, „atrodo“, „siekia“, „ateitis“, „perspektyva“ ir panašūs žodžiai, numatantys ar nurodantys būsimus įvykius ir tendencijas arba nėra istoriniai teiginiai. Visi teiginiai, išskyrus teiginius apie dabartinius ar istorinius faktus, įtrauktus į šį pranešimą žiniasklaidai, susiję su siūlomu „Spring Valley“ verslo jungimu su „NuScale“, „Spring Valley“ gebėjimu užbaigti sandorį, sandorio nauda ir jungtinės bendrovės finansiniais rezultatais ateityje, taip pat jungtinės įmonės strategija, būsima veikla, numatoma finansine padėtimi, numatomomis pajamomis ir nuostoliais, numatomomis išlaidomis, perspektyvomis, planais ir valdymo tikslais, yra ateities perspektyvų turintys teiginiai. Šie teiginiai yra pagrįsti įvairiomis prielaidomis, neatsižvelgiant į tai, ar jos nurodytos šiame pranešime žiniasklaidai, ir dabartiniais lūkesčiais, susijusiais su „NuScale“ ir „Spring Valley“ vadovybėmis, ir nėra faktinės veiklos prognozės. Šie ateities perspektyvų turintys teiginiai pateikiami tik iliustraciniais tikslais ir nėra skirti naudoti kaip garantija, patikinimas, prognozė arba galutinis fakto ar tikimybės pareiškimas, ir jais negalima kliautis kaip būsimų rezultatų vadovu. Tikruosius įvykius ir aplinkybes sunku arba neįmanoma numatyti, ir jie skirsis nuo prielaidų. Daugelio faktinių įvykių ir aplinkybių „NuScale“ ir „Spring Valley“ negali kontroliuoti. Šie ateities perspektyvų turintys teiginiai yra susiję su daugybe rizikų ir neapibrėžtumų, tarp jų: vidaus ir užsienio verslo, rinkos, finansinių, politinių ir teisinių sąlygų pokyčiais; šalių nesugebėjimu sėkmingai arba laiku įvykdyti siūlomo sandorio, įskaitant riziką, kad bet kokie reguliavimo patvirtinimai nebus gauti, bus atidėti arba jiems bus taikomos nenumatytos sąlygos, galinčios neigiamai paveikti jungtinę įmonę arba numatomą siūlomo sandorio naudą, arba nebus gautas „Spring Valley“ ar „NuScale“ akcininkų pritarimas; nesugebėjimu realizuoti numatomos siūlomo sandorio naudos; rizika, susijusia su prognozuojamos finansinės informacijos dėl „NuScale“, neapibrėžtumu; rizika, susijusia su „NuScale“ verslo plėtra ir numatomų verslo etapų terminais; konkurencijos poveikiu „NuScale“ verslui; „Spring Valley“ arba „NuScale“ galimybe išleisti vertybinius popierius arba gauti skolos finansavimą, susijusį su siūlomu sandoriu arba ateityje, taip pat tais veiksniais, aptartais 2020 metų lapkričio 25 dienos galutinio „Spring Valley“ prospekto skyriuje „Rizikos veiksniai“, ir kituose dokumentuose, kuriuos „Spring Valley“ pateikė arba pateiks SEC. Jei kuri nors iš šių rizikų išsipildys arba mūsų prielaidos pasirodys esančios neteisingos, faktiniai rezultatai gali labai skirtis nuo rezultatų, numanomų šiuose ateities perspektyvų turinčiuose teiginiuose. Gali kilti papildomų rizikų, kurių nei „Spring Valley“, nei „NuScale“ šiuo metu nežino arba kurie, dabartiniu „Spring Valley“ ar „NuScale“ manymu, yra nereikšmingi, dėl kurių faktiniai rezultatai taip pat gali skirtis nuo pateiktų ateities perspektyvų turinčiuose teiginiuose. Be to, šiuose ateities perspektyvų turinčiuose teiginiuose atsispindi „Spring Valley“ ir „NuScale“ šio pranešimo žiniasklaidai paskelbimo dieną turimi lūkesčiai, planai arba ateities įvykių ir požiūrių prognozės. „Spring Valley“ ir „NuScale“ gali tikėtis, kad dėl vėlesnių įvykių „Spring Valley“ ir „NuScale“ vertinimai pasikeis. Tačiau nors „Spring Valley“ ir „NuScale“ kada nors ateityje gali nuspręsti atnaujinti šiuos ateities perspektyvų turinčius teiginius, „Spring Valley“ ir „NuScale“ konkrečiai atsisako bet kokių įsipareigojimų tai daryti. Šiais ateities perspektyvų turinčiais teiginiais nereikėtų pasikliauti kaip „Spring Valley“ ir „NuScale“ vertinimais bet kokiai datai po šio pranešimo spaudai datos. Atitinkamai, nereikėtų pernelyg pasikliauti ateities perspektyvų turinčiais teiginiais.

Peržiūrėti šaltinio versiją businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211214005565/en/

Kontaktai:

Spring Valley Acquisition Corp.:
www.sv-ac.com
Robert Kaplan
Investors@sv-ac.com

Investuotojų užklausoms:
Gary Dvorchak, The Blueshirt Group for NuScale
ir@nuscalepower.com

Žiniasklados užklausoms:
Diane Hughes, NuScale
media@nuscalepower.com