Finansai,  Verslas

Imonių steigimas Kaune

Kaunas – verslių ir entuziastingų žmonių miestas. Čia kurti savo pirmąjį ar nesvarbu kelintąjį verslą yra itin palankios sąlygos. Padiskutuokime, kodėl…

Patogi geografinė padėtis. Kaunas yra viduryje Lietuvos. Iš čia vos per 1-2 valandas pasiekiami visi kiti didieji miestai – Klaipėda, Vilnius, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Alytus. Susisiekimas – itin geras, nes vieškeliais važinėti jau nebereikia. Puikus pasirinkimas, jei kuriamas prekybos verslas, kuriam itin svarbi logistika.

imoniu steigimas kauneTarptautinis susisiekimas. Kauno oro uostas yra netoli nuo paties Kauno centro – vos keliolika kilometrų, todėl patogu vystyti tarptautinius santykius. Iš čia galima nesunkiai nuvykti į pagrindinius Europos miestus, o iš ten – ir už Atlanto arba į Azijos šalis. Tai padeda vystant tarptautinį verslą, „startapus“.

Nebrangus įmonių steigimas Kaune. Verslą įkurti užtrunka vos kelios dienos, o kainuoja vos kelis šimtus litų. Nesvarbu, ar kuriama UAB, VšĮ ar MB, ar net IĮ. Kaune apstu finansinių paslaugų įmonių ir profesionalų, kurie specializuojasi šioje srityje ir gali suteikti šias paslaugas. Visiems verslininkams, nebūtinai tik pradedantiesiems. Tiesiog įmonių steigimas reikalingas visiems, kas taupo laiką ir nervus.

Kvalifikuotų darbuotojų paieška Kaune yra kur kas paprastesnė, nei provincijoje. Čia veikia nemažai aukštųjų mokyklų, kurios paruošia neblogus specialistus tam tikrose srityse. Ypač teiktų atkreipti dėmesį į technologinį pasiruošimą, nes KTU specialistai graibstomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Platus biurų pasirinkimas taip pat turi įtakos įmonių steigimui Kaune, nes kituose didmiesčiuose jaučiamas šioks toks trūkumas. Kaunas neturi didelių problemų su kamščiais, parkavimo vietomis, todėl biurai yra patrauklūs savo infrastruktūra ir kaina.

Verslumo dvasia. Iš tikrųjų, Kaunas – labai iniciatyvus miestas, kur daugybė jaunų žmonių stengiasi susirasti papildomo uždarbio. Nesigilinsime į jo legalumą, tačiau gauti sugebėjimai visada praverčia kuriant legalų verslą. Įmonių steigimas Kaune yra įprasta praktika, o buvimas direktoriumi jau nieko nebestebina.

Jei ketinate steigti verslą, darykite tai Kaune. Net jei dirbsite kitame mieste. Viską dabar galima daryti internetu. Net įmones steigti…