Įmonių steigimas: kaip patikrinti įmonės pavadinimą?

Įmonės SteigimasĮmonių steigimas yra neatsiejamas nuo tam tikrų atributų. Vienas iš svarbiausių yra įmonės pavadinimas. Iš tiesų, jokia įmonė negali egzistuoti be pavadinimo, o įmonių steigimas negali būti vykdomas neatliekant šio veiksmo. Steigiant įmonę daug pasirinkimo laisvės yra paliekama pačiam įmonės steigėjui (pavyzdžiui, jis gali pats nuspręsti, kiek darbuotojų priimti, ar kokio dydžio patalpas reikia parinkti), tačiau jokiu būdu negali nuspręsti įsteigti įmonės, neturinčios pavadinimo.

Įmonių steigimas yra lydimas įvairių reikalavimų, ypač daug jų yra taikoma įmonės pavadinimui. Šių reikalavimų yra tiek daug, jog prieš nusprendus steigti įmonę verta jais pasidomėti iš anksto – tokiu būdu žinosite, atėjus šio etapo įgyvendinimui, žinosite, nuo ko reikia pradėti. Tačiau šį kartą nekalbėsime apie tai, kokie reikalavimai yra taikomi įmonių pavadinimams, tačiau atkreipsime dėmesį į vieną iš jų. Renkant pavadinimą naujai įmonei yra būtina griežtai laikytis  vieno reikalavimo – įmonės pavadinimas turi būti originalus. Priešingu atveju, įmonė net nebus įregistruota. Kad išvengtumėte šių nesusipratimų, vos tik sugalvoję pavadinimą, skubėkite jį patikrinti. Maža to, dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog šiandien yra įkurta itin daug įmonių, kurios turi pačius įvairiausius pavadinimus, todėl net ir tuo atveju, jei jums atrodo, kad sugalvojote itin originalų pavadinimą, nepamirškite jo patikrinti, Tačiau, ar žinote, kaip tai padaryti? Jei ne, šis straipsnelis kaip tik jums.

Taigi, jei jums atrodo, kad naujai steigiamai įmonei jau išrinkote pavadinimą, nepraleiskite progos patikrinti, ar iš tiesų jūsų pasirinkimas pasižymi originalumu. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog patikrinti įmonės pavadinimą yra labai lengva. Nuorodos, kurių dėka galite sužinoti, ar jūsų įmonės pavadinimas išties yra originalus, tokios: Įmonių pavadinimų duomenų bazė, Tarptautinių ženklų duomenų bazė, Nacionalinių prekių ženklų duomenų bazė. Reikia pabrėžti dar ir tai, jog tokia patikrai užruks vos keletą minučių, todėl atsakymą, ar sugalvojote tinkamą pavadinimą įmonei, sužinosite labai greitai. Jei išvysite, jog jūsų sugalvotas pavadinimas nėra tinkamas, jei tą patį vakarą galėsite tęsti tolimesnes paieškas.

 

Panašūs straipsniai:
 
Silk EyeLift Cream Kremas odai aplink akis, 30ml
 
Chateau de Beaute Vino Sheen Fusion Fluidas išlyginantis smulkias ir gilias raukšles, 30ml
 
PE-6011E Vakoss pūkų rinkiklis žalias
 
Nespresso Espresso Livanto kavos kapsulės 10vnt.
Facebook Twitter