Finansai,  Paslaugos,  Verslas

Įmonių registravimo galimybės

uab steigimasVerslo pradžia – vienas sunkiausių etapų pradedant savarankiškai uždirbinėti pinigus. Čia svarbiausias aspektas – veiklos įteisinimas, nes reikia pastebėti tai, jog kiekvienas pradedantis verslininkas pradžioje siekia vis skirtingų užsibrėžiamų tikslų. Čia didžiausią rūpestį kelia būtent veiklos įteisinimas, nes kaip jau žinote – ne visada tam tikra įregistravimo forma yra palanki mokesčių mokėjimo atžvilgiu. Šiuo atveju norėtume apibendrinti veiklos vykdymą turint juridinio asmens statusą.

Pirmiausia, kiekvienas būsimas verslininkas turi žinoti, jog vykdant veiklą su įmonės statusu, būtina turėti pradinį kapitalą. Tai reiškia, jog tam tikrų teisinių formų įregistravimas reikalauja privalomo įstatinio kapitalo. Aiškiau tariant, tai šiuo atveju norime paminėti būtent uždarąsias akcines bendroves. Čia įstatinį kapitalą turi sudaryti ne mažiau nei 10 000lt, tačiau yra tam tikrų išimčių. Kas liečia įregistravimą, tai kiekvienas turite žinoti, jog UAB steigimas internetu jau yra įmanomas, tačiau aišku – tam reikia turėti pakankamai žinių, jog viskas būtų atliekama nepriekaištingai. Jeigu patys visiškai nesigaudote įmonių registravimo procesuose, tai čia geriausia būtų pasinaudoti profesionalių specialistų paslaugomis, kurie galės jums padėti visais klausimais. Trumpai tariant, įmonių registravimu užsiimančios bendrovės gali nesunkiai padėti įregistruoti bendrovę už jums palankią kainą. Vienas svarbiausių šių bendrovių privalumų – jos jas gali įregistruoti kur kas pigiau net ir neturint jokio įstatinio kapitalo. Kaip viskas vyksta – turite kreiptis į šias bendroves, kurios atsakys į visus klausimus.

Kitas būdas turėti UAB statusą, tai tiesiog pasinaudoti eilinėmis galimybėmis – šiuo metu įmonių pirkimas iš skelbimų su antraštėmis parduodu UAB yra itin populiarus pasirinkimas. Tuo norime pabrėžti, jog tokiais atvejais, jums netenka registruoti bendrovės – ją tiesiog galite nusipirkti. Trumpai tariant, čia taip pat reikėtų turėti specifinių žinių bei patirties, jog susigaudytumėte visuose bendrovės perėmimo procesuose. Jeigu neturite žinių, vėl gi – siūlome pasinaudoti profesionalų pagalba, kurie ne tik jums padės nupirkti tam tikrą bendrovę, bet galbūt ras ir dar geresnį sprendimą, kuriam reikės atseikėti mažesnę pinigų sumą nei galite sau leisti.

Kas liečia minėtų specialistų paslaugas, tai verta pastebėti, jog jie jums galės padėti ne tik įregistruojant ar perkant įmonę, bet ir galės pakonsultuoti visais mokesčių mokėjimo klausimais, o tai yra itin svarbu pradedančiajam verslininkui, kuriam teks gana nemaža atsakomybė ne tik viską vykdyti teisėtai, bet ir prižiūrėti, jog jo verslas funkcionuotų be priekaištų.