Įvairūs

„Iki“ skelbia, kaip dirbs per žiemos šventes: 5 parduotuvės veiks visą parą, bet darbuotojai galės pailsėti

Artėjant žiemos šventėms, prekybas tinklas „Iki“ informuoja savo pirkėjus, kaip parduotuvės dirbs per Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, per svarbiausias metų šventes darbuotojai turės daugiau laisvo laiko, tačiau bus pasirūpinta ir pirkėjų poreikiais. Šventinėmis dienomis parduotuvių laikas koreguosis, tačiau visomis dienomis visą parą Vilniuje veiks 5 autonominės parduotuvės, o sausio 1-ąją prekes į namus vežios ir kurjeriai.

„Darbo laikas per šventes keičiamas taip, kad būtų patogu tiek pirkėjams, tiek mūsų komandai. Jau tapę tradicija, kad Kūčių vakarą parduotuvės užsidaro anksčiau, o pirmąją Kalėdų dieną nedirbame – tam, kad visi darbuotojai galėtų šį laiką leisti su artimaisiais ir pailsėti. Visgi, mūsų diegiamos technologinės inovacijos leis užtikrinti, kad pritrūkus būtiniausių prekių, užkandžio ar paskutinės minutės dovanėlės, jų įsigyti Vilniuje bus galima. Veiks pirkėjų jau pamėgtos autonominės parduotuvės, kuriose apsipirkti galima 24 valandas per parą“, – sako V. Budrienė.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, gruodžio 24-ąją, Kūčių dieną, parduotuvės dirbs nuo 8 iki 19 val.

Gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną, įprastos „Iki“ parduotuvės nedirbs, tačiau Vilniuje visą parą ir toliau veiks 5 autonominės parduotuvės „IKI GO“, įsikūrusios adresais: Didžioji g. 6, Stanevičiaus g. 3, Upės g. 6, Savanorių pr. 187D, Kalvarijų g. 2.

Gruodžio 26-ąją, antrąją Kalėdų dieną, „Iki“ parduotuvės pirkėjų lauks nuo 9 iki 22 val.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo 8 iki 20 val.

Sausio 1-ąją, pirmąją Naujųjų metų dieną, duris atvers 27 „Iki“ parduotuvės įvairiuose Lietuvos miestuose. Taip pat pirkėjų patogumui įvedama naujovė – veiks ir „Iki“ e-parduotuvė, iš kurios prekes į namus dar tą pačią dieną pristatys „LastMile“ kurjeriai.

Sausio 1 dieną nuo 10 iki 20 val. veiks šios fizinės parduotuvės:

Vilniuje ir Vilniaus rajone:

IKI – VILNIUS, Žirmūnų g. 2

IKI – MINDAUGO, Mindaugo g. 25

IKI – MADA, Viršuliškių g. 40

IKI – ŽALIEJI EŽERAI, Visalaukio g. 1

IKI – ŠEŠKINĖ, Šeškinės g. 32

IKI – BALTUPIAI, Didlaukio g. 80A-101

IKI – BENDORIAI, Senasis Ukmergės kelias 8, Avižieniai

Klaipėdoje ir pajūryje:

IKI – VĖTRUNGĖ, Taikos pr. 28

IKI – VYTURYS, Laukininkų g. 19-1

IKI – UNIVERSITETAS, Herkaus Manto g. 90 – 1

IKI – PALANGA, Taikos g. 68a, Palanga

Kaune ir Kauno rajone:

IKI – KALNIEČIAI, P. Lukšio g. 60

IKI – GIRSTUPIS, Kovo 11-osios g. 22

IKI – RINGAUDAI, Margirio g. 2A, Ringaudai

Kituose miestuose:

IKI – DRUSKININKAI, Čiurlionio g. 107, Druskininkai

IKI – DAINAI, Gardino g. 2 – 2, Šiauliai

IKI – BASANAVIČIAUS, Ukmergės g. 18, Panevėžys

IKI – ALYTUS, Naujoji g. 2c, Alytus

IKI – TAURAGĖ, Gedimino g. 21a, Tauragė

IKI – AUŠRA, Vytauto g. 48a, Marijampolė

IKI – TRAKAI, Vytauto g. 60, Trakai

IKI – ŠILUTĖ, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė

IKI – UKMERGĖ, Vilniaus g. 62, Ukmergė

IKI – ŠIRVENA, Vytauto g. 27, Biržai

IKI – KĖDAINIAI, Rasos g. 1, Kėdainiai

IKI – JONAVA 2, Basanavičiaus g. 6, Jonava

IKI – KAIŠIADORYS, Gedimino g. 116, Kaišiadorys

Su technologijomis – dar patogiau

Siekiantys sutaupyti pirkėjai kviečiami apsipirkti sumaniai – pirkinius planuoti iš anksto, naudotis e-parduotuvės suteikiamu patogumu, taip pat svarbiausiems apsipirkimams rinktis didžiausio formato (3 širdelių) parduotuves, kuriose asortimentas plačiausias.

V. Budrienė primena, kad norint apsipirkti autonominėje parduotuvėje, reikia turėti mobiliąją programėlę arba banko mokėjimo kortelę. Prie vartelių specialiame terminale nuskenavęs kortelę ar programėlę pirkėjas gali patekti į parduotuvę, patogiai ir greitai išsirinkti prekes, o išeidamas pro vartelius patvirtinti mokėjimą. Apsipirkimo metu pirkėjas visas prekes gali dėti į savo maišelį ar kuprinę, jam nereikia papildomai imti pirkinių krepšelio. Nuo 23 val. iki 7 val. ryto į autonominę parduotuvę galima patekti naudojantis programėle.

Taip pat norint sutaupyti laiko, apsipirkti galima ir internetinėje prekybos tinklo parduotuvėje iki.lt. Suformavus užsakymą, galima rinktis – pirkėjams prekės gali būti pristatytos į namus, arba jas pats klientas gali patogiai atsiimti fizinėje parduotuvėje naudojantis „Click&Collect“ paslauga.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, Fabula ir partneriai, UAB