Mada

Ieškant vaikiškų drabužėlių svarbi kiekviena detalė

drabuziai kudikiams

Drabužiai kūdikiams dažnai aptariami atsižvelgiant į medžiagų savybes. Rinkoje yra visokių pasiūlymų, o pirkėjai kritiški – ne viskas, kas parduodama, yra verta dėmesio. Geriau pasidomėti, bet nupirkti kūdikiui tinkamą rūbelį. Tinkamas – ne tik gražus, bet ir kokybiškas.

Tarp aptariamų medžiagų – bambukas. Štai teigiama kad drabužiai iš bambuko minkšti, švelnūs ir pasižymi puikiomis drėgmės sugėrimo savybėmis. Be to, nepaisant pluošto plonumo, drabužiai iš šios medžiagos yra patvarūs.

Bambukas – tik viena iš galimų medžiagų. Tačiau vertas ne vieno puslapio. Dabar įsivaizduokime, kiek puslapių būtų galima prirašyti norint aptarti visus drabužiams siūti naudojamus audinius. Puikiai suprantama, kodėl mamos ir tėčiai, pradėję ieškoti vaikams drabužėlių, užtrunka. Kartais prireikia ne vieno pusvalandžio bandant išsiaiškinti – tai šitoks rūbas tinkamas ar ne?

Kaip jau supratote, drabužiai kūdikiams yra laiko reikalaujantis pasirinkimas. Ieškant vaikiškos aprangos dėmesys kreipiamas į visas detales, net į tai, kas gali pasirodyti kaip smulkmena. Juk nei vieni tėvai nerizikuotų kūdikio sveikata. Pritarsite: alergizuojantis drabužis yra blogas.

Parduotuvių daug, pasiūla plati, tačiau išsirinkti nėra lengva. Kai kada bandymas nupirkti kokį daiktą primena klaidžiojimą labirinte. Žinoma, dėmesį prikausto tokie žodžiai kaip „ekologiška“, pro akis nepraslysta ir skatinimai „įsigykite pigiau“. Kai visur šurmulys, atsirinkti išties sudėtinga.

Drabužiai kūdikiams parduodami įvairiomis kainomis, produktų asortimentas gausus. Bet neapgalvojus neperkama. Lyginami skirtingi drabužiai, mąstoma, kuris geresnis. Ieškoma informacijos ir stengiamasi išskirti raktinius dalykus.

Tarkim, minima, kad apranga ekologiška. Tada mąstoma – ar tai gerai? Ar tikrai neapgaudinėja? Ar prekė verta savo kainos? Ir taip toliau. Daug galvosūkių, nes svarbu vaiką aprūpinti, ne šiaip pamėtėti naują kepurę ar kojines.

Gal jums atrodo, kad perdedame. Gal manote, kad nėra reikalo tiek gilintis, kas tai per drabužis, iš ko pasiūtas ir pan. Tačiau svarba iš tikro didelė. Ar vaikui tiks? Ar bus patogu? Ar nedirgins odos? Ar skalbiama lengvai? Ar po kelių skalbimų nereikės išmesti? Ir tai tik dalis visų kylančių klausimų. Net jei drabužių paieškos primena Šerloko Holmso tyrimus, vis vien stengiamasi NEnupirkti to, kas netinkama.