Įvairūs,  Šventės

Įamžinkite krikštynų džiaugsmus nuostabioje fotosesijoje

krikstynu dziaugsmasKrikštynos yra neabejotinai svarbi šventė jūsų vaikui. Tai viena svarbiausių ir džiugiausių dienų jo gyvenime, tad norisi pasirūpinti, jog tą dieną viskas būtų idealu. Aišku, šventę surengti kainuoja daug vargo ir rūpesčių, tačiau vardan jūsų vaiko nuoširdžios šypsenos, tai daryti tikrai verta. Nepamirškite, kad įamžintos gražiausiosios šventės akimirkos jums taip pat bus itin reikšmingos net ir daugelį metų po šios šventės, tad pasirūpinkite, jog krikštynų fotosesija būtų atlikta profesionaliai – pasisamdykite profesionalų fotografą, kuris tikrai žino, ką daro.

Svarstote, kaip krikštynų fotosesijai reikia pasiruošti? Kadangi dažniausiai krikštynų fotosesija gali būti lygiai padalinta į pasirengimo bei bažnyčios dalis bei antrąją dalį po ceremonijos – čia jau nemažai priklauso nuo jūsų norų, kadangi antrajai daliai galite pasirinkti kokią tik norite vietą – dažniausiai tėveliai su vaikais renkasi fotografuotis gamtos apsuptyje.

Pačios pirmos nuotraukos gali būti susijusios su jūsų vaiko krikštynų šventės aksesuarais – pavyzdžiui, fotografas gali iš pradžių nufotografuoti batukus, kostiumą, kokį nors kitą šios šventės simbolį. Vėliau bus fotografuojami namai ir jūs – taigi, pasistenkite atrodyti natūraliai, pamėginkite įamžinti į nuotrauką savo gražią kasdienybę, neužmirškite plačiai ir nuoširdžiai šypsotis. Fotografas taip pat gali jums patarti, kuriame kambaryje geriausia fotografuotis. Norint, kad nuotraukos pavyktų idealiai, verta rinktis šviesius ir gana erdvius kambarius.

Fotografuojant namuose, visai nebūtina visų daiktų iš karto sustatyti į vietas – per didelė tvarka gali atimti dalį jaukumo – juk jūs norite, kad matytųsi jūsų ir jūsų vaikelio bendras gyvenimas, įpročiai, pomėgiai, džiaugsmai. Todėl neskubėkite nusinešti kavos puodelio nuo stalo arba nukraustyti spintelės – kai kurios smulkmenos gali būti reikšmingos, o kadangi žmogaus atmintis tokia jau yra, kad mes dažnai pamirštame net ir pačias reikšmingiausias smulkmenas, tai tikrai būtų puiku, kad jos išliktų nuotraukose.

Taip pat labai svarbu ir smagu nufotografuoti, kaip jūsų vaikelis rengiasi krikštynų šventei. Be abejo, šiai daliai galima pasikviesti ir krikšto tėvelius, kurie, jeigu ir nerengia vaikelio, tai gali su juo smagiai pabendrauti, pažaisti ir pralinksminti vaikelį.

Nors dažniausiai renkamasi krikštynų fotosesiją daryti po bažnyčios ceremonijų, visgi, jeigu jūsų vaikai ne pernelyg mėgsta daug dėmesio ir greitai pavargsta nuo gausybės žmonių, vertėtų pagalvoti apie fotosesiją dar gerokai prieš bažnyčios ceremoniją. Tuomet jūsų vaikas bus linksmesnis ir dar nepavargęs, todėl nuotraukos išeis kur kas geriau.

Beje, jeigu fotografuojatės lauke, tuomet vertėtų pasirinkti vietelę, kurioje yra šiek tiek pavėsio. Tai ypač aktualu vasarą, kuomet saulė tikrai negaili savo spindulių. Vietą pavėsyje yra naudinga tuo, jog nereikės kaisti, o fotografui tai taip pat yra parankiau, kadangi šviesa pasiskirstys tolygiai, nebus jokių nereikalingų aštrių šviesos spindulių, kurie gali pakenkti nuotraukų kokybei.

Be abejo, tik nuo jūsų priklauso, ar į krikštynų fotosesiją norėsite pasikviesti savo šventės svečius – galbūt jums labiau patiktų tai atlikti be jokio sambrūzdžio, visiškai ramiai? Tuomet galima parinkti tokį laiką, kad krikštynų fotosesija būtų atliekama praėjus šiek tiek laiko po šventės, arba dar gerokai prieš ją – galėsite ramiai pasirengti fotosesijai ir įamžinti savo džiugias akimirkas su šeima.