technika
Įvairūs,  Paslaugos

Gera dirvos dirbimo ir sėjos technika Lietuvoje

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo kokybiškiausią žemės ūkio techniką tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žemdirbiams. Įranga padės tam tikrus darbus atlikti kur kas greičiau, kokybiškiau ir patogiau. Požiūris į žemės ūkio darbus pakitęs jau seniai. Šiuo metu tai yra tikras malonumas, o ne juodas darbas. Kokybiška sėjamoji padės greitai pasėti bet kokio pobūdžio kultūras.

Profesionali žemės dirbimo technika padės greitai ir kokybiškai paruošti žemę sėjai. Parduodama technika išsiskiria ilgaamžiškumu, tvirtumu, patogiu naudojimu ir patrauklia kaina.

Galima išskirti tris pagrindines sėjos technologijas, kurios remiasi į žemės paruošimą:

 • Sėjimas į skustą ražieną;
 • Sėjimas į suartą žemę;
 • Sėjimas į neįdirbtą ražieną.

Sėjamosios pliusai

UAB „Biržų žemtiekimas“ prekiauja aukštos kokybės sėjos technika, kuri garantuoja, kad augalai užaugs tvirti, dideli ir maistingi. Tuo pačiu speciali dirvos apdirbimo technika padeda paruošti tinkamą terpę sėklai vystytis. Naudoti aukštos kokybės dirvos dirbimo techniką bei sėjamąją būtina. Kodėl?

 1. Tinkama technika padeda paruošti dirvą sėjai;
 2. Prietaisai puikiai veikia esant skirtingam dirvožemiui ir skirtingoms oro sąlygoms;
 3. Įprastai gaunamas nepalyginamai didesnis derlius;
 4. Tinkama sėjamoji nekenkia dirvai;
 5. Dažniausiai sistemingas sėjimas padeda kur kas paprasčiau panaikinti piktžoles (esant poreikiui);
 6. Kur kas geresnis augalų įsišaknijimas;
 7. Suarta dirva galiausiai lieka lygiu paviršiumi.

Skirtingi sėjos sistemų būdai

Sėjant galima pasirinkti vieną iš trijų alternatyvų – sėjimas su arimu arba sėjimas be arimo, tiesioginė sėja. Kiekviena iš galimybių „reikalauja“ specialios technikos, kuri padeda darbus atlikti kur kas greičiau ir kokybiškiau. UAB „Žemtiekimas“ prekiauja tiek dirvos paruošimo, tiek sėjos įranga. Pilnavertis technikos turėjimas užtikrins, kad darbai bus atliekami greitai bei kokybiškai.

Sistemos su arimu. Nereiklios augalų sėjomainai. Kuo vienodžiau sėklos pasiskirsto dirvoje – tuo daugiau derliaus galima tikėtis.

Sistemos be arimo. Puikiai tinka sėjimas bet kokiomis oro sąlygomis ir kuomet dirva yra bet kokio minkštumo arba kietumo.

Tiesioginė sėja. Šio tipo sėjimui dažniausiai naudojama specializuota technika, kuri įtempia sėklas. Puikiai tinka sausos žemės sėjimui. Šio tipo sėjimo metu išjudinama ypač mažai dirvožemio.

Sėjamosios ir žemės dirbimo technikos pasirinkimas

UAB „Biržų žemtiekimas“ teikia skirtingas sėjamąsias. Taip suteikiamos galimybės kiekvienam atrasti tai, kas labiausiai atitinka jo poreikius.

 1. Ieškoti sėjamosios rekomenduojame pagal tai, kokio pobūdžio sėklos bus sėjamos ir koks kiekis. Kuo kiekis didesnis – tuo galingesnė sėjamoji reikalinga.
 2. Konkreti dirva privalo atitikti sėjamosios galimybes. Gali varijuoti dirvos kietumas/minkštumas, drėgnumas ir panašiai.
 3. Galima įsigyti tokias sėjamąsias, kurios kartu su sėklomis beria ir trąšas. Taip kur kas greičiau pasirūpinsite sėjimo darbais ir užsitikrinsite pašarų sėkmingu augimu.
 4. Pneumatinės sėjamosios yra kiek naudingesnės nei mechaninės. Jos darbus atlieka greičiau, efektyviau, tačiau tuo pačiu yra brangesnės.

UAB „Biržų žemtiekimas“ sėjamoji – geriausias pasirinkimas!

 1. Kompanijos sėjos technika atitinka aukščiausius reikalavimus, kuriuos apibrėžia patys išrankiausi klientai. Pardavėjai glaudžiai bendradarbiaudami su tiekėjais puikiai žino iš kokių detalių įrangą kuriama ir kodėl ja pasinaudoti verta.
 2. Sėjamosios parduodamos konkurencingomis kainomis. Stengiamasi, kad kiekvienas klientas atrastų tokią techniką, kuri jam labiausiai tinka. Įvertinkite galimybes ir palyginę su kitomis prekybos vietomis pasinaudokite mūsų paslaugomis.
 3. Klientas mums – pats svarbiausias, taigi glaudžiai komunikuojame tol, kol pavyksta surasti kompromisą tenkinantį abi puses.
 4. Suteikiama labai plati prekių pasiūla.
 5. Parduodamai technikai suteikiama garantija. Jeigu iškilo kokios nors problemos, gedimai – kreipkitės į mus. Visiškai nemokamai juos pašalinsime.
 6. Parduodamos Europos bei Amerikos žinomiausių gamintojų sėjamosios.

REGENT. Regent plūgai ir kita technika gaminama tik iš kokybiškų medžiagų, taigi garantuojamas prietaiso ilgaamžiškumas ir funkcionalumas.

VOGEL&NOOT. Inovatoriška technika, kurios tikslas palengvinti kasdienius žemdirbių darbus. Prieinama kaina suteikia galimybę kiekvienam įsigyti šiuos būtinus prietaisus.

SFOGGIA. Ypač aukštos kokybės sėjamąsias gaminanti kompanija, kurios tikslas sukurti tokią įrangą, kuri padės darbus atlikti kuo paprasčiau. Technika skirta sėti skirtingų kultūrų augalams, tad vienas prietaisas bus naudingas kelioms funkcijoms.

UAB „Biržų žemtiekimas” – kokybė, pigumas ir profesionalumas. Nes niekur nerasite geriau.