Feromonai
Suaugusiems

Feromonai – kas tai ir kaip tai veikia?

Ar žinote, kas įprastai vyksta tarp dviejų vienas kitą traukiančių žmonių? Manote, kad viskas vyksta tik fiziniame ir intelektualiniame lygmenyje? O gal vis dėlto yra šis tas daugiau? Feromonai atlieka labai svarbų vaidmenį, kuomet kalbame apie tarpusavio trauką. Tai būdinga ne tik gyvūnams, tačiau ir mums – žmonėms. Nors bėgant metams daugelis fiziologinių savybių keitėsi ir žmonės vystėsi, kai kurie dalykai išliko nepakitę ir iki šių dienų.

Kas yra feromonai?

Tai yra cheminės medžiagos, kurias gamina tiek vyrai, tiek ir moterys. Juos aptinka tam tikra medžiagų struktūra, esanti mūsų nosyje. Feromonai turi didelę įtaką seksualiniam ir reprodukciniam procesui. Kaip jau buvo minėta, abiejų lyčių individai gamina feromonus (nustatyta, kad žmonių natūraliu būdu gaminami feromonai labai panašūs ir į gyvūnų). Tačiau negalima pamiršti, kad žmonių feromonai gali būti nuplauti arba užmaskuoti. Mūsų kasdienė asmeninė higiena, naudojami dezodorantai, kvepalai, kūno losjonai ir kiti grožio priežiūros produktai neretai feromonus paverčia sunkiai aptinkamais. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl šiandieninėje rinkoje galime matyti tiek daug skirtingų feromonų rūšių.

Kaip jie veikia?

Kaip jau buvo minėta, jie yra užuodžiami. Jei žmogaus organizmas natūraliai pagamina labai didelį kiekį feromonų arba į pagalbą pasitelkia jau pagamintus feromonus – jis gali tapti kur kas patrauklesnis priešingos lyties atstovui. Feromonai paveikia smegenų centrus, kurie yra atsakingi už emocijas ir potraukį.

Iki šiol yra atlikta labai daug medicininių tyrimų, kurių rezultatai rodo, kad feromonai, kuriuos šiandien galime nevaržomai įsigyti įvairiose sekso prekių parduotuvėse, iš tikrųjų veikia. Žinoma, kiekviena skirtinga feromonų rūšis pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl prieš įsigyjant vieną ar kitą produktą – visuomet verta įsigilinti į jo aprašymą ir specifines savybes. Be to, galite pasinaudoti internetu ir labai greitai rasti daug naudingos informacijos, padėsiančios jums lengviau nuspręsti, kurie feromonai galėtų būti tinkamiausias pasirinkimas. O jei apsilankysite internetinėse parduotuvėse, šių prekių asortimentas bus dar didesnis, todėl galite neabejoti, kad tikrai nekils keblumų randant tinkamiausią prekę.