Įvairūs

Elektromobilumas be sienų – „Audi“ Lietuvoje pristato naują krovimo paslaugą

Atsižvelgdama į augantį elektromobilių ir iš tinklo įkraunamų modelių populiarumą, „Audi“ Lietuvoje pristatė „e-tron Charging Service“ paslaugą, kuri leis su viena įkrovimo kortele pasinaudoti beveik 170 000 įkrovimo vietų 24-iose Europos šalyse. Sutartį pasirašę klientai visą reikalingą informaciją – įkrovimo tarifus, artimiausias įkrovimo stoteles, išlaidas – matys vienoje vietoje ir gaus vieną mėnesinę sąskaitą, taip kasdienį įkrovimą darant žymiai patogesniu. Taip pat su „e-tron Charging Service“ paslauga įkrovimas itin didelės galios „Ionity“ stotelėse bus žymiai pigesnis. „Ionity” greito krovimo stotelės galingumas siekia 350 kW, o Audi e-tron” akumuliatorius, kurio talpa yra 95kWh ir įkrovimo greitis siekia 150kW, šioje stotelėje iki 80% įkrautas gali būti vos per 30 minučių.

„Mums svarbu, kad klientai galėtų naudotis šia paslauga, todėl įkrovimo kortelės pristatymas Lietuvoje buvo svarbus žingsnis siekiant, kad elektromobilių savininkų gyvenimas taptų dar patogesnis. Taip pat labai svarbu, kad nauja kortele galima naudotis be apribojimų daugumoje Europos šalių, taip žymiai pagreitinant mūsų didesnio elektromobilumo siekį“, – sako Ilgvars Lubka, „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvai ir Latvijai.

Mobilumas be sienų

Vienas iš didžiausių įkrovimo kortelės privalumų yra galimybė be apribojimų keliauti 24-iose Europos šalyse, nesirūpinant elektromobilio įkrovimu. Iš viso Europoje „e-tron Charging Service“ tinklas turi beveik 170 000 įkrovimo stotelių ir jų skaičius nuolatos auga. „Audi“ įkrovimo kortelė suteikia prieigą prie viešųjų įkrovimo vietų, taip užtikrinant žymiai patogesnį apmokėjimą, taip pat leidžia iš anksto pasitikrinti įkrovimo kainas kitose Europos šalyse.

Mažesnės kainos

Pasirinkus „e-tron Charging Service“ tinklo „Transit“ tarifą, įkrovimas „Ionity“ įkrovimo stotelėse tampa žymiai pigesnis – standartinis mokestis ką tik Lietuvoje įrengtose „Ionity“ stotelėse kaina yra 0,79 Eur/kWh, tačiau naudojantis „e-tron Charging Service“ paslauga ji siekia tik 0,31 Eur/kWh. Šiuo metu Lietuvoje jau veikia „Ionity“ įkrovimo stotelė, esanti „Circle K“ degalinėje Garliavoje, kita šio tinklo stotelė greitai bus atidaryta netoli Panevėžio. Pirmus metus „Transit“ tarifas yra nemokamas, vėliau mėnesinis abonementinis mokestis bus 17,65 Eur. Kiekvienoje šalyje įkrovimo kaina priklauso nuo įkrovimo greičio, o norint išvengti netikėtumų kelyje, įkrovimo kainas galima pasitikrinti „e-tron Charging Service“ internetinėje svetainėje https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-lt/tariffs.

Paprasta apskaita

„Audi“ įkrovimo kortelė leidžia žymiai patogiau valdyti ir stebėti mėnesines išlaidas. Visos kainos yra automatiškai išsaugomos „myAudi“ programoje, todėl vairuotojas gali lengvai stebėti išlaidas, matyti mokėjimų istoriją ir, mėnesio pabaigoje gavęs vieną sąskaitą, patogiai ją apmokėti.

Kasdienis patogumas

„Audi e-tron“ pirkėjai gali aktyvuoti „e-tron Charging Service“ paslaugą patys arba susisiekti su viena iš „Audi“ atstovybių Lietuvoje – Møller Auto Keturi žiedai Vilnius, Kauno Audi centras, Klaipėdos Audi centras – kuriose „Audi“ ekspertai visada bus pasiruošę padėti. Daugiau informacijos galima sužinoti apsilankius https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-lt.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Elektromobilumas be sienų – „Audi“ Lietuvoje pristato naują krovimo paslaugą