Įvairūs

Dažniausiai grojama foninė muzika per pasaulinius sporto renginius

Turbūt žinote, kad yra dainų, kurios sporto renginiuose tiesiog negali neskambėti. Dėl kokių nors priežasčių šios dainos per rungtynes įkaitina sirgalius ir pastato juos ant kojų, tikėdamiesi įkvėpti žaidėjų pasirodymus. Nors kai kurios dainos tikrai yra per daug grojamos ir per stadiono garso sistemą skamba per kiekvienas rungtynes, jų populiarumo nepaneigsi.

1.       Queen: „We Will Rock You”

Jei sudarytume geriausių sporto grupių sąrašą, „Queen” galėtų atsidurti jo viršuje. „We Will Rock You” – pirmoji daina, kurią atpažįstame sporto renginiuose. Tai trumpa ir saldi daina, su kiekvienu žodžiu priverčianti sirgalius erzinti varžovus.

2.       Journey: „Don’t Stop Believin’‘

Žinoma, tai gali būti kiekvienos girtos merginos iš mergaičių draugijos karaokė daina, bet nors nuo ketvirtadienio iki šeštadienio dainuojančiame bare užsikimšite ausis, kaskart, kai ji skamba sporto renginyje, atsistojate ir šokate.

3.       Queen: „We Are the Champions”

Jei pralaimėti rungtynes ar, dar blogiau, pralaimėti triuškinančią septynių rungtynių seriją atkrintamosiose varžybose yra skaudu, kas dar labiau pakenkia? Garsiausių „Queen” dainų grojimas. Išėjęs iš aikštės ar lauko ir matydamas, kaip varžovai švenčia su konfeti, skambant šiai dainai, neabejotinai dar labiau užgauna pralaimėjusią komandą. Turbūt šį daina aktuali pramogų svetainėms taip pat, pvz. „We are the Champions“ daina skamba mūsų galvoje kai pagaliau laimime juose.

4.       The White Stripes: „Seven Nation Army”

Nors daugiausia populiarumo užsienyje ji sulaukė dėl to, kad tapo daugumos Europos futbolo klubų temine daina.

5.       Ray Charles: „Hit the Road Jack”

Nesvarbu, ar vaikinas iškrenta iš krepšinio rungtynių, ar po to, kai jį išmuša iš vėžių, ši daina paprastai skamba per bet kokį sporto renginį. Ji skamba gerai, tad kodėl jos nenaudoti?

6.       The Rolling Stones: „Start Me Up”

Šią klasikinę Stounsų dainą prieš rungtynes paprastai galima išgirsti prieš prasidedant krepšinio rungtynėms arba futbolo stadione. Pirmasis gitaros akordas kiekvieną sirgalių pakelia nuo kėdės.

7.       Village People: „YMCA”

Indėnais ir policininkais apsirengusių vaikinų būrys gal ir neskamba kaip sportininkai, bet kažkodėl ši daina tiesiog įstrigo visuose sporto renginiuose. Ji užkabina visus sirgalius.

8.       Jay-Z and Kanye Ft. Rihanna: „Run This Town”

Viena iš naujesnių dainų, įtrauktų į arenos grojaraštį, jei yra vienas iš būdų pasakyti priešininkui, kad esi geriausias, galite leisti dviem didžiausiems planetos reperiams tai padaryti už jus! Pamirškite, kad esate geriausi arenoje, šeimininkų komanda yra geriausia mieste.

9.       C+C Music Factory: „Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)”

1990 m. išleista daina tikrai turėjo tam tikrą išliekamąją galią tarp sporto gerbėjų, ar ne? Nors iš tikrųjų dainą dainuojanti mergina ir vaizdo įraše pasirodžiusi mergina net nėra tas pats asmuo, tai vis tiek yra viena iš tų dainų, kurios priverčia žmones pakilti į viršų, todėl stadionuose ji tiesiog negali likti nemylima.

10.   Kevin Rudolf Ft. Lil Wayne: „Let It Rock”

Jei jūs per pastarąjį dešimtmetį lankėtės NBA rungtynėse, galime lažintis, kad šią dainą girdėjote per daug kartų, kad prisimintumėte. Dėl kokių nors priežasčių ji nėra labai populiari kitose sporto šakose, tačiau kai ji skamba per NBA, jos tiesiog neįmanoma išvengti.